HRBATŮV KOSTELEC

Václav Klaus mladší se dal na automatické psaní a stal se kremlobotem

14. 11. 2016 09:24 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Po nedávné hospitalizaci Klause mladšího v PL Bohnice se podařilo produkci snížit a stabilizovat. Obrat ale nastal po volbách v USA.

MUDr. Cynický se domnívá, že si Klaus zase vysadil antipsychotikum haloperiodol poté co byl propuštěn ve stabilizovaném stavu do domácího ošetřování.

"Zase píše a píše a píše... nedá se to ani učíst, on už asi přešel do automatického psaní jako Sybila. Začínám se obávat i o tu Němcovou, která si zase vysinla americkej radar.", komentuje situaci na serveru Hovinky ošetřující lékař Cynický.

Václav Klaus mladší mimo jiné také řídí a vyučuje na hospodských univerzitách PORG nový jazyk ALCOTALK místo zastaralého SMALLTALK.

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!"Zato mně, když jsem si dal ve středu na Facebook obří americkou vlajku,
tam někteří jejich čeští bratři ve zbrani psali, že jsem ruskej poskok a kremlobot. Ochrání nás Habsburkové, Sovětský svaz nebo Bruselský svaz. ", tvrdí Klaus.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.
R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

"Známý z Ostravska mi vyprávěl, že mají velký starý barák, vytopit ho není sranda a bojují za každou korunu. Měli prastarý kotel, který každé tři hodiny běhával nafutrovat. Ráno tam byla zima jak v norně, pak zase vedro, že větrali a pak zase zima, zase vedro, zase zima. Když byl za prací mimo domov, byl to problém, neb žena doma s malým děckem a „strejda v patře už má svoje léta a většinou je nalitej“. No ale teď byla ta kotlíková dotace a mají zbrusu nový sofistikovaný kotel, který stál 150 tisíc nebo kolik, ale snad 120 tisíc je z dotace. Dosud dobrý.", tvrdí Klaus.

"Přenesme se od dýmu z Ostravska do křišťálově čistého vzduchu na pomezí Krkonoš a Jizerek. I tady řádí regulace. Jedni manželé tu vybudovali hotýlek, teď už tedy pětihvězdičkový malý hotel. Podle mě jasná jednička v ČR. Je to tedy drahý jak prase, ale měli jsme tam svatbu a tak tam jednou za rok z piety jezdíme na dva tři dny. ", tvrdí Klaus.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

V Česku se děje veliké hovno

6. 11. 2016 15:57 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Česká republika se dostala do první desítky států, v nichž se děje veliké hovno. Obsadila první příčku

„Dlouho jsme zvažovali, zda ČR umístit na první nebo na druhou pozici,“ říká Alexander Govněnko z ruské TV Govnosti, která žebříček sestavuje.

"Ovšem poslední politické dění v České politice, zejména kauza Herman vs. Dalajláma vs. Zeman nás přesvědčilo, že Česko má na to, aby první příčku s přehledem obsadilo."

Govněnko pokračuje: "Jednotlivé kauzy u nás ohodnocujeme na stupnici hovnosti od 1 do 10. Nejzávažnější kauzy, většinou ze světa, mají jedničku, ale ty vaše, ty se blíží k nejvyšší desítce a jen občas zavadí o osmičku."

Ruská TV Govnosti dále chystá z Česka vysírat televizní kanál TV Kanál. "Chceme svět zpravit o všech těch vašich hovnech. Bude se to nonstop vysírat přes družice do celého světa."

Projekt má za cíl, ponořit celý svět do sraček. „S americkými imperialisty zatočíme a ČR v tom sehraje zásadní roli,“ uzavírá Govněnko.

ŠOK! Bývalému présidentovi Zemanovi posrali hrob ve státní svátek!

28. 10. 2016 08:15 - Čechistan - Standa Skandál

STRAŠNICE - Zeman strašící v hrobě ve Strašnicích nemá klid ani po smrti. Na Den vzniku samostatného československého státu mu jeho náhrobek opět pokálela skupina neznámých vandalů.

"Je to otřesné vandalství, ale co chtěl to má. A ten jeho hrob, ten smrdí na třicet metrů daleko nasládlou pachutí hoven, chlastu, chcanek a cigaretového dýmu. Je to desetkrát horší, než půl roku nevyvážená toi-toika s bezdomovcem", soudí jednomyslně členové vlády ČR.

Miloš Zeman ku příležitostí sraní ve státní svátek opět vstal z hrobu a stežoval si, že mu hovna s chcankama zatekly za krk. Což bylo jediné prohlášení co vydal ve státní svátek.  

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.Aktualizace: K incidentu se přihlásila virtuální fekální frakce Pražské kavárny Davida Černého vyvařená z jitřních snů Miloše Zemana. Umělec David Černý se nedávno na Zemana (jeho sochu) také vysral a soudí, že „Sraní na Zemana“ je jediným možným politickým vyjádřením, který Zeman musí brát vážně.

„On zalezl číňanům tak hluboko do prdele, až je celej vod hoven“, soudí Černý.

Vláda ČR uvažuje také o úplném zplynování zombie M.Z., která si nedá pokoj a stále vylézá z hrobu. Odborníci na fumigaci potkanů doporučují nasazení plynu Uragán D2.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.