HRBATŮV KOSTELEC

V Úřadě nad Lesy se rozbujela byrokracie

17. 11. 2016 16:12 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

V pražské městské části Úřad nad Lesy se rozbujela byrokracie do nebývalých rozměrů.

Úřední šiml (pozn. slovo pochází z něm. slova Schimmel - plíseň) je na úřadě rozlezlý všude. Na šimlech tráví svůj volný čas také Městská Policie, která jezdí po okolí, řehtá a upozorňuje občany na nutnost chůze po vozovce vlevo.

K věci byrokracie se dnes kvůli státnímu svátku nikdo z úředníků Obecního úřadu Úřadu nevyjádřil.

Zavřeno měli také na Ministerstvu pro vlastní rozvoj. Právě na něj se někteří občané Úřadu obrátili s prosbou o pomoc. Zatím prý dostali pouze odmítavé stanovisko. Ministerstvo, konkrétně jeho existenciální oddělení, v současnosti hledá smysl existence a je tím zcela zaneprázdněno. Většina úředníků je kvůli tomu buď v domácím léčení na silných antidepresivech nebo na silném alkoholu.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Sněmovna schválila zákon proti hanobení prezidenta

17. 11. 2016 11:02 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Dnes 17.listopadu vešel v platnost nový zákon, který bude postihovat jedince, kteří se odváží hanobit hlavu stáda.

Zákon procházel řadou úprav a pozměňovacích návrhů. Měl i řadu oponentů. Nakonec z něj zbyl seznam přesných frází, které lid nesmí používat při rozhovoru, ani je mluvit ze spaní.

Seznam zakázaných frází za které hrozí až rok vězení je následující:

Miloš Zeman je alkoholik. Miloš Zeman je sráč. Miloš Zeman je prase. Miloš Zeman je svině. Miloš Zeman je debil. Miloš Zeman je imbecil. Miloš Zeman je kretén. Miloš Zeman smrdí. Miloš Zeman je zmrd. Miloš Zeman je čůrák. Fuck off Miloš Zeman. Miloš Zeman je kokot. Miloš Zeman je hajzl. Miloš Zeman mluví (říká) sračky. Miloš Zeman je sračka. Miloš Zeman je hovno. Miloš Zeman to jsou fekálie. Miloš Zeman je čínská loutka. Fuj Miloš Zeman. Miloš Zeman je bastard. Miloš Zeman je hnůj. Miloš Zeman je špína. Miloš Zeman je vožralej. Miloš Zeman chlastá. Miloš Zeman žere jak prase.

Dále je pak zákonem zakázáno jakoliv zobrazovat Miloše Zemana, podobně jako proroka Mohameda.

Avšak v zákoně se o Prezidentovi vůbec nemluví.

Všichni pracovníci Hradu pak musí povinně prodělat dvousemestrový kurz jazyka ALCOTALK na Klausově hospodské univerzitě PORG.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.
R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

17.listopad 1989, Horáček s Kocábem šmírovali v noci na Václaváku

16. 11. 2016 21:39 - Čechistan - Standa Skandál

Člověk si vždy musí klást otázky.... Welcome USA!

Horáček s Kocábem šmírovali v noci kolem 23 hodiny 17.listopadu 1989 na Václaváku a vysílačkou kamsi reportovali: "Už je tu klid."

No comment.

{{ reklmaa }}

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Václav Klaus mladší se dal na automatické psaní a stal se kremlobotem

14. 11. 2016 09:24 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Po nedávné hospitalizaci Klause mladšího v PL Bohnice se podařilo produkci snížit a stabilizovat. Obrat ale nastal po volbách v USA.

MUDr. Cynický se domnívá, že si Klaus zase vysadil antipsychotikum haloperiodol poté co byl propuštěn ve stabilizovaném stavu do domácího ošetřování.

"Zase píše a píše a píše... nedá se to ani učíst, on už asi přešel do automatického psaní jako Sybila. Začínám se obávat i o tu Němcovou, která si zase vysinla americkej radar.", komentuje situaci na serveru Hovinky ošetřující lékař Cynický.

Václav Klaus mladší mimo jiné také řídí a vyučuje na hospodských univerzitách PORG nový jazyk ALCOTALK místo zastaralého SMALLTALK.

R.E.K.L.A.M.A"Zato mně, když jsem si dal ve středu na Facebook obří americkou vlajku,
tam někteří jejich čeští bratři ve zbrani psali, že jsem ruskej poskok a kremlobot. Ochrání nás Habsburkové, Sovětský svaz nebo Bruselský svaz. ", tvrdí Klaus.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.
R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

"Známý z Ostravska mi vyprávěl, že mají velký starý barák, vytopit ho není sranda a bojují za každou korunu. Měli prastarý kotel, který každé tři hodiny běhával nafutrovat. Ráno tam byla zima jak v norně, pak zase vedro, že větrali a pak zase zima, zase vedro, zase zima. Když byl za prací mimo domov, byl to problém, neb žena doma s malým děckem a „strejda v patře už má svoje léta a většinou je nalitej“. No ale teď byla ta kotlíková dotace a mají zbrusu nový sofistikovaný kotel, který stál 150 tisíc nebo kolik, ale snad 120 tisíc je z dotace. Dosud dobrý.", tvrdí Klaus.

"Přenesme se od dýmu z Ostravska do křišťálově čistého vzduchu na pomezí Krkonoš a Jizerek. I tady řádí regulace. Jedni manželé tu vybudovali hotýlek, teď už tedy pětihvězdičkový malý hotel. Podle mě jasná jednička v ČR. Je to tedy drahý jak prase, ale měli jsme tam svatbu a tak tam jednou za rok z piety jezdíme na dva tři dny. ", tvrdí Klaus.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.