HRBATŮV KOSTELEC

Češi EET i loterii zcela ignorují

5. 12. 2016 11:46 - Čechistan - Standa Skandál

Andrej Hrabiš se asi nakonec přecijenom přepočítal, když za cár papíru za oběd s pivkem a další jebání čechů nabízí ojetá auta ze zahraničí.

EET běží, ale lidé účtenky ignorují. neberou si je a ani nežádají hospodské, aby je vydávali. Andrej Hrabiš se velmi rozčiluje nad tím, že mu to češi nesežrali.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Ptámese jehodno z hostů nejmenované české hospody: "Helejte, když se staraj vo nás, vo malý, tak to se soudruzi ve vládě uměj votáčet, ale aby vošéfovali finanční tunely jako Blanka, nebo tu poklesající D8, na to gebíry nemaj, tak víte co... ať si políbí prdel Ministerstva financí. Já nesednu na lep hajzlum, co akroát chtěj víc a víc a za svou práci nenesou zodpovědnost ! Dyť my sme v tom tunelu makali a viděli jak se tam krade, na vlastní voči! Ať jdou do prdele."

Nejmenovaný pracovník finanční správy z Prahy: "Podívejte, víte jak tristní jsou platy na finančáku? To byste se rovnou posrali. Já třeba vyměřím státu úniky na DPH za miliony ročně a nevidím ani poděkování natož že bych dostal za takovýhle únik nějakou finanční odměnu. Nejsou přiměřený platy ani odměny a proto taky nejsou lidi. NASRAT státe, odcházím."

Tož Hrabišovi držíme palce v Hrabišově automobilové loterii kokotů - třeba se rozmáznete na silnici ve zbrusu novém Škoda EET!

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

..a mezitím co Hrabiš počítá účtenky za tři piva po stokorunách, hackeři připravují každodenní DDoS útoky na servery Ministerstva Financí pro znefunkčnění službičky...

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!
R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

V Úřadě nad Lesy se rozbujela byrokracie

17. 11. 2016 16:12 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

V pražské městské části Úřad nad Lesy se rozbujela byrokracie do nebývalých rozměrů.

Úřední šiml (pozn. slovo pochází z něm. slova Schimmel - plíseň) je na úřadě rozlezlý všude. Na šimlech tráví svůj volný čas také Městská Policie, která jezdí po okolí, řehtá a upozorňuje občany na nutnost chůze po vozovce vlevo.

K věci byrokracie se dnes kvůli státnímu svátku nikdo z úředníků Obecního úřadu Úřadu nevyjádřil.

Zavřeno měli také na Ministerstvu pro vlastní rozvoj. Právě na něj se někteří občané Úřadu obrátili s prosbou o pomoc. Zatím prý dostali pouze odmítavé stanovisko. Ministerstvo, konkrétně jeho existenciální oddělení, v současnosti hledá smysl existence a je tím zcela zaneprázdněno. Většina úředníků je kvůli tomu buď v domácím léčení na silných antidepresivech nebo na silném alkoholu.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Sněmovna schválila zákon proti hanobení prezidenta

17. 11. 2016 11:02 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Dnes 17.listopadu vešel v platnost nový zákon, který bude postihovat jedince, kteří se odváží hanobit hlavu stáda.

Zákon procházel řadou úprav a pozměňovacích návrhů. Měl i řadu oponentů. Nakonec z něj zbyl seznam přesných frází, které lid nesmí používat při rozhovoru, ani je mluvit ze spaní.

Seznam zakázaných frází za které hrozí až rok vězení je následující:

Miloš Zeman je alkoholik. Miloš Zeman je sráč. Miloš Zeman je prase. Miloš Zeman je svině. Miloš Zeman je debil. Miloš Zeman je imbecil. Miloš Zeman je kretén. Miloš Zeman smrdí. Miloš Zeman je zmrd. Miloš Zeman je čůrák. Fuck off Miloš Zeman. Miloš Zeman je kokot. Miloš Zeman je hajzl. Miloš Zeman mluví (říká) sračky. Miloš Zeman je sračka. Miloš Zeman je hovno. Miloš Zeman to jsou fekálie. Miloš Zeman je čínská loutka. Fuj Miloš Zeman. Miloš Zeman je bastard. Miloš Zeman je hnůj. Miloš Zeman je špína. Miloš Zeman je vožralej. Miloš Zeman chlastá. Miloš Zeman žere jak prase.

Dále je pak zákonem zakázáno jakoliv zobrazovat Miloše Zemana, podobně jako proroka Mohameda.

Avšak v zákoně se o Prezidentovi vůbec nemluví.

Všichni pracovníci Hradu pak musí povinně prodělat dvousemestrový kurz jazyka ALCOTALK na Klausově hospodské univerzitě PORG.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.
R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz
R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.