HRBATŮV KOSTELEC

A co morálka?

Co je mi do čtyř procent cizinců? Nechceme žádné cizáky, aby nám tu dělaly nahnědlé děti. Na naše ženy máme morální právo my a nezmění na tom nic ani „evropské“ zákony, ani Kalousek, ani Piráti.

Když jsem byl mladý, taky jsem znásilnil tři ženy. Byly to Češky. Co si budeme povídat, ony to chtěly - jenže o tom se taky nesmí mluvit. Ať žije politická korektnost!

Jiná věc by byla, kdyby ten cizinec znásilnil sociální demokratku. Zamhouřil bych nad tím oko. Doufám, že to je i případ těch 96% znásilněných.

Hezký týdennnnnnnnnnnnn nnnnn nnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnn nnnnnnn nnnnnnnn nnnnnnnnnnn nnnnnnn nnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnn nnnnnnnn nnnn nnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnn nnnnnnn nnnnnnnnn nnnnnnnnn nnnnnnnn nnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnn nnnnnn nnnnnnnnnnnnnn nnnnn nnnnn nnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnn nnnnnn nnnnnnnnnnnnnnn nnn nnnnnnnnnn nnnnnnnnn nnnnnnnn nnnnnnnnnn nnnn nnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnn nnnnn nnnnnnnnnnn nnnnnnnn nnnnnnnnnn nnnnnnn nnnnnnnnnnnnn nnnnnn nnnnn nnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnn nnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnn nnnnnn nnnnnnnnnn nnnnnnnn nnnnnnnnnnnn nnnnnnn nnnnn nnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnn nnnn nnnnn nnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnn nnnnnn nnnnnnnnnnnnnn nnnn nnn nnnnnnnnnnnnnnn nnnnnn

VKML fatal error: Stack too deep

Češi EET i loterii zcela ignorují

5. 12. 2016 11:46 - Čechistan - Standa Skandál

Andrej Hrabiš se asi nakonec přecijenom přepočítal, když za cár papíru za oběd s pivkem a další jebání čechů nabízí ojetá auta ze zahraničí.

EET běží, ale lidé účtenky ignorují. neberou si je a ani nežádají hospodské, aby je vydávali. Andrej Hrabiš se velmi rozčiluje nad tím, že mu to češi nesežrali.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Ptámese jehodno z hostů nejmenované české hospody: "Helejte, když se staraj vo nás, vo malý, tak to se soudruzi ve vládě uměj votáčet, ale aby vošéfovali finanční tunely jako Blanka, nebo tu poklesající D8, na to gebíry nemaj, tak víte co... ať si políbí prdel Ministerstva financí. Já nesednu na lep hajzlum, co akroát chtěj víc a víc a za svou práci nenesou zodpovědnost ! Dyť my sme v tom tunelu makali a viděli jak se tam krade, na vlastní voči! Ať jdou do prdele."

Nejmenovaný pracovník finanční správy z Prahy: "Podívejte, víte jak tristní jsou platy na finančáku? To byste se rovnou posrali. Já třeba vyměřím státu úniky na DPH za miliony ročně a nevidím ani poděkování natož že bych dostal za takovýhle únik nějakou finanční odměnu. Nejsou přiměřený platy ani odměny a proto taky nejsou lidi. NASRAT státe, odcházím."

Tož Hrabišovi držíme palce v Hrabišově automobilové loterii kokotů - třeba se rozmáznete na silnici ve zbrusu novém Škoda EET!

..a mezitím co Hrabiš počítá účtenky za tři piva po stokorunách, hackeři připravují každodenní DDoS útoky na servery Ministerstva Financí pro znefunkčnění službičky...

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

V Úřadě nad Lesy se rozbujela byrokracie

17. 11. 2016 16:12 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

V pražské městské části Úřad nad Lesy se rozbujela byrokracie do nebývalých rozměrů.

Úřední šiml (pozn. slovo pochází z něm. slova Schimmel - plíseň) je na úřadě rozlezlý všude. Na šimlech tráví svůj volný čas také Městská Policie, která jezdí po okolí, řehtá a upozorňuje občany na nutnost chůze po vozovce vlevo.

K věci byrokracie se dnes kvůli státnímu svátku nikdo z úředníků Obecního úřadu Úřadu nevyjádřil.

Zavřeno měli také na Ministerstvu pro vlastní rozvoj. Právě na něj se někteří občané Úřadu obrátili s prosbou o pomoc. Zatím prý dostali pouze odmítavé stanovisko. Ministerstvo, konkrétně jeho existenciální oddělení, v současnosti hledá smysl existence a je tím zcela zaneprázdněno. Většina úředníků je kvůli tomu buď v domácím léčení na silných antidepresivech nebo na silném alkoholu.

R.E.K.L.A.M.A