HRBATŮV KOSTELEC

Chřipka způsobená virem CH77N opět udeřila

9. 1. 2017 13:21 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Celá vláda se nakazila chřipkovým virem CH77N. „Vyhlašujeme stav nouze o teploměry a antiflogistika (aspirin, paralen, ibuprofen... aj.)“, stojí ve vládním prohlášení.

Vstal z mrtvých i nedávno zesnulý  Bohuslav Sobotky (ČSSD) a prohlásil že nemůže být tato vláda úspěšná pokud nebude pokořen vir chřipky. Uvažuje se o dalším nákupu nepovedených vakcin vyrobených z ostatků Václava Hlavla z kterých se vir začal šířit.

„Česká republika letos opět zažívá mocný úder viru CH77N. Je to horší než v předminulém roce 2015“, hlásí hlavní státní hygienik Miloš Jebavý.
Vir prý zmutoval hradní prasečí chřipkou H4N2 a teď to dělá divy, úmrtnost dosahuje až deseti procent.
Prvními příznaky je nyní blouznění a halucinace srdíček, následují vysoké horečky, přecházející ve změnený stav vědomí. Ti štastnější se dočkají příchodu Svatého Havla, který je sešle na Zem.

Vir CH77N to bude síla, co bude proměňovat svět.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!Ministři jsou prý přesvědčeni, že bez odvážných postojů, vytrvalého a rychlého úsilí a utrpení alergenů by v ČR nemuselo zbýt už vůbec nic.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!
R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!
R.E.K.L.A.M.A

Situace v ČR je kritická, zamrzá i voda

7. 1. 2017 13:54 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Mrazivé počasí si vyžádalo již několik obětí. Situace se vymyká kontrole a v bytě v Žitné ul. č 32 v Praze zamrzlo umyvadlo. „Už se to zase ucpalo,“ stěžuje si Alžběta Tichá, majitelka bytu a umyvadla.

Na silnicích přitom leží tolik sněhu, že se dosud nepodařilo do bytu paní Tiché dostat. „Od včerejška nám žhaví naši linku a dosud visí na drátě,“ potvrzuje velitel hasičů Zahradník. Podle něj prý není jisté, zda přežije do následujícího rána. „Jestli to do rána nepoteče, tak se tu na tom drátě oběsím,“ prohlašuje Tichá.

(ucpaným umyvadlem paní Tiché se dlouhodobě zabýváme ZDE a ZDE)

Kvůli extrémním mrazům zamrzá voda také v loužích, rybnících a kýblech.

R.E.K.L.A.M.A
časopis, který vidí pod povrch

Češi EET i loterii zcela ignorují

5. 12. 2016 11:46 - Čechistan - Standa Skandál

Andrej Hrabiš se asi nakonec přecijenom přepočítal, když za cár papíru za oběd s pivkem a další jebání čechů nabízí ojetá auta ze zahraničí.

EET běží, ale lidé účtenky ignorují. neberou si je a ani nežádají hospodské, aby je vydávali. Andrej Hrabiš se velmi rozčiluje nad tím, že mu to češi nesežrali.

R.E.K.L.A.M.A

Ptámese jehodno z hostů nejmenované české hospody: „Helejte, když se staraj vo nás, vo malý, tak to se soudruzi ve vládě uměj votáčet, ale aby vošéfovali finanční tunely jako Blanka, nebo tu poklesající D8, na to gebíry nemaj, tak víte co... ať si políbí prdel Ministerstva financí. Já nesednu na lep hajzlum, co akroát chtěj víc a víc a za svou práci nenesou zodpovědnost ! Dyť my sme v tom tunelu makali a viděli jak se tam krade, na vlastní voči! Ať jdou do prdele.“

Nejmenovaný pracovník finanční správy z Prahy: „Podívejte, víte jak tristní jsou platy na finančáku? To byste se rovnou posrali. Já třeba vyměřím státu úniky na DPH za miliony ročně a nevidím ani poděkování natož že bych dostal za takovýhle únik nějakou finanční odměnu. Nejsou přiměřený platy ani odměny a proto taky nejsou lidi. NASRAT státe, odcházím.“

Tož Hrabišovi držíme palce v Hrabišově automobilové loterii kokotů - třeba se rozmáznete na silnici ve zbrusu novém Škoda EET!

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

..a mezitím co Hrabiš počítá účtenky za tři piva po stokorunách, hackeři připravují každodenní DDoS útoky na servery Ministerstva Financí pro znefunkčnění službičky...

R.E.K.L.A.M.A