HRBATŮV KOSTELEC

Ústav pro studium prdele odmítl jmenovat Karla Čípka členem Anální komise

25. 1. 2017 17:01 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Veliká aféra se opět rozpoutala okolo presidenta Miloše Zemana. Prezidentem navržený kandidát Anální komise, Karel Čípek, se nelíbí Bohuslavu Sobotkovi (ÚPSP). Ten jmenování kontrasignoval, protože Čípek měl spolupracovat se StB, a tudíž do Anální komise měl být prostrčen někým v pozadí.

„S panem Čípkem se známe už od paleolitu,“ oponuje Miloš Zeman.

Karel Čípek řekl, že v tom všem vidí určitou zlobu, která se netýká ani tolik jeho, ale týká se prezidenta Miloše Zemana. "Oni se takhle chtějí vytahovat na někoho, na něhož sami nemají. Nemají jeho inteligenci, bystrost a jeho státnickou šikovnost. Jsou to ubozí chudáci, ubozí pisálkové," řekl Čípek na adresu Jaroslava Hutky.

(Čípek byl mezitím za svůj výrok o Zemanovi odvezen do blázince)

V ordinaci prý stále tvrdí, že na Hutku Státní bezpečnosti nedonášel. "Bohužel je mi Jardy, ačkoli já ho viděl třikrát v životě, velice líto. Já to nepsal. Ty věty do spisu dal policejní důstojník, který je potřeboval dát někomu takzvaně „do huby“. On to dával „do huby“ mně a dalším lidem."

 

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Chřipka způsobená virem CH77N opět udeřila

9. 1. 2017 13:21 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Celá vláda se nakazila chřipkovým virem CH77N. "Vyhlašujeme stav nouze o teploměry a antiflogistika (aspirin, paralen, ibuprofen... aj.)", stojí ve vládním prohlášení.

Vstal z mrtvých i nedávno zesnulý  Bohuslav Sobotky (ČSSD) a prohlásil že nemůže být tato vláda úspěšná pokud nebude pokořen vir chřipky. Uvažuje se o dalším nákupu nepovedených vakcin vyrobených z ostatků Václava Hlavla z kterých se vir začal šířit.

"Česká republika letos opět zažívá mocný úder viru CH77N. Je to horší než v předminulém roce 2015", hlásí hlavní státní hygienik Miloš Jebavý.
Vir prý zmutoval hradní prasečí chřipkou H4N2 a teď to dělá divy, úmrtnost dosahuje až deseti procent.
Prvními příznaky je nyní blouznění a halucinace srdíček, následují vysoké horečky, přecházející ve změnený stav vědomí. Ti štastnější se dočkají příchodu Svatého Havla, který je sešle na Zem.

Vir CH77N to bude síla, co bude proměňovat svět.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.Ministři jsou prý přesvědčeni, že bez odvážných postojů, vytrvalého a rychlého úsilí a utrpení alergenů by v ČR nemuselo zbýt už vůbec nic.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.
R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Situace v ČR je kritická, zamrzá i voda

7. 1. 2017 13:54 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Mrazivé počasí si vyžádalo již několik obětí. Situace se vymyká kontrole a v bytě v Žitné ul. č 32 v Praze zamrzlo umyvadlo. „Už se to zase ucpalo,“ stěžuje si Alžběta Tichá, majitelka bytu a umyvadla.

Na silnicích přitom leží tolik sněhu, že se dosud nepodařilo do bytu paní Tiché dostat. „Od včerejška nám žhaví naši linku a dosud visí na drátě,“ potvrzuje velitel hasičů Zahradník. Podle něj prý není jisté, zda přežije do následujícího rána. „Jestli to do rána nepoteče, tak se tu na tom drátě oběsím,“ prohlašuje Tichá.

(ucpaným umyvadlem paní Tiché se dlouhodobě zabýváme ZDE a ZDE)

Kvůli extrémním mrazům zamrzá voda také v loužích, rybnících a kýblech.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Druhý břeh?

Minulý týden mi novinky.cz odmítly otisknout článek. Jmenoval se „Cikáni do plynu, buzny do plynu a EU na půl plynu“. Tak už teda fakt nevím?

V České republice se dramaticky rozrůstá autocenzura. Kde je ta svoboda projevu, po které jsme volali před rokem 1989 (a ano, stál jsem tehdy taky pod koňem!) Vždyť dneska už nemůžete svobodně vůbec napsat, co si myslíte! Už si nemůžete ani svobodně uprdnout, pořád brát na někoho nějaké ohledy!

Ovšem!! Třeba by mohl nějaký politický subjekt (hnutí občanů) proti tomu začít brojit. Získat podporu veřejnosti, vyhrát volby a změnit to. Tomuto procesu se říká demokracie, vláda lidu, od něhož pochází veškerá moc.

Založím takovou stranu. Vyslyším váš hlas, hlas lidu. Půjdu do toho!

Jsem jeden z vás!

Dejte mi své hlasy.

Jsem jeden z vás!

Dejte mi svůj hlas.

Jsem jeden z vás!

A budu vaším hlasem!

A pak jim to vybílíme.

Bílý Čechy!

Bílý Čechy!

Oi! Oi! Oi!

Ojojoj.

Už jsem tady zas.