HRBATŮV KOSTELEC

Spáchat sebevraždu bude jednodušší

26. 1. 2017 10:56 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Sebevrazdy-na-klic.cz vám nejen poradí, ale i najdou asistenta ve vaší blízkosti.

(tento článek je komerční sdělení)

Nenechávejte věci náhodě. Víte, že amatérsky provedená sebevražda se nepovede až v 60% případů? Nechejte si poradit od odborníků. Naši asistenti za vámi rádi přijedou a prodiskutují s vámi nejlepší způsob vaší sebevraždy.

Máme jedinečné zkušenosti s oběšením, předávkováním a skoky pod vlak. V našem portfoliu jsou i takové realizace jako Iveta Bartošová!

Vaši sebevraždu natočíme na památku pro vaše blízké. Disponujeme nejmodernější záznamovou technikou, současně snímáme scénu z několik úhlů a kritické momenty ukážeme na zpomalených záběrech. A nebo online.

Dále nabíráme dárce životů pro náš přidružený projekt atentaty-na-klic. Zkoušíte to jen s pár petardami? Nejste schopni dát dohromady funkční teroristickou buňku? Raději pojďte k nám a staňte se profesionálním atentátníkem. Tržnice, nádraží, letiště. Vy poskytnete život, my poskytneme know-how = dokonalé spojení. Naše PR oddělení zajistí celou kampaň od medializace až po komunikaci s pozůstalými.

Každá legrace ale něco stojí. Do konce ledna vám dáme slevu dvě sebevraždy za cenu jedné. Tak si pospěšte, už teď to máte za pár.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Ústav pro studium prdele odmítl jmenovat Karla Čípka členem Anální komise

25. 1. 2017 17:01 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Veliká aféra se opět rozpoutala okolo presidenta Miloše Zemana. Prezidentem navržený kandidát Anální komise, Karel Čípek, se nelíbí Bohuslavu Sobotkovi (ÚPSP). Ten jmenování kontrasignoval, protože Čípek měl spolupracovat se StB, a tudíž do Anální komise měl být prostrčen někým v pozadí.

„S panem Čípkem se známe už od paleolitu,“ oponuje Miloš Zeman.

Karel Čípek řekl, že v tom všem vidí určitou zlobu, která se netýká ani tolik jeho, ale týká se prezidenta Miloše Zemana. "Oni se takhle chtějí vytahovat na někoho, na něhož sami nemají. Nemají jeho inteligenci, bystrost a jeho státnickou šikovnost. Jsou to ubozí chudáci, ubozí pisálkové," řekl Čípek na adresu Jaroslava Hutky.

(Čípek byl mezitím za svůj výrok o Zemanovi odvezen do blázince)

V ordinaci prý stále tvrdí, že na Hutku Státní bezpečnosti nedonášel. "Bohužel je mi Jardy, ačkoli já ho viděl třikrát v životě, velice líto. Já to nepsal. Ty věty do spisu dal policejní důstojník, který je potřeboval dát někomu takzvaně „do huby“. On to dával „do huby“ mně a dalším lidem."

 

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Chřipka způsobená virem CH77N opět udeřila

9. 1. 2017 13:21 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Celá vláda se nakazila chřipkovým virem CH77N. "Vyhlašujeme stav nouze o teploměry a antiflogistika (aspirin, paralen, ibuprofen... aj.)", stojí ve vládním prohlášení.

Vstal z mrtvých i nedávno zesnulý  Bohuslav Sobotky (ČSSD) a prohlásil že nemůže být tato vláda úspěšná pokud nebude pokořen vir chřipky. Uvažuje se o dalším nákupu nepovedených vakcin vyrobených z ostatků Václava Hlavla z kterých se vir začal šířit.

"Česká republika letos opět zažívá mocný úder viru CH77N. Je to horší než v předminulém roce 2015", hlásí hlavní státní hygienik Miloš Jebavý.
Vir prý zmutoval hradní prasečí chřipkou H4N2 a teď to dělá divy, úmrtnost dosahuje až deseti procent.
Prvními příznaky je nyní blouznění a halucinace srdíček, následují vysoké horečky, přecházející ve změnený stav vědomí. Ti štastnější se dočkají příchodu Svatého Havla, který je sešle na Zem.

Vir CH77N to bude síla, co bude proměňovat svět.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!Ministři jsou prý přesvědčeni, že bez odvážných postojů, vytrvalého a rychlého úsilí a utrpení alergenů by v ČR nemuselo zbýt už vůbec nic.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová
R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.
R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Situace v ČR je kritická, zamrzá i voda

7. 1. 2017 13:54 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Mrazivé počasí si vyžádalo již několik obětí. Situace se vymyká kontrole a v bytě v Žitné ul. č 32 v Praze zamrzlo umyvadlo. „Už se to zase ucpalo,“ stěžuje si Alžběta Tichá, majitelka bytu a umyvadla.

Na silnicích přitom leží tolik sněhu, že se dosud nepodařilo do bytu paní Tiché dostat. „Od včerejška nám žhaví naši linku a dosud visí na drátě,“ potvrzuje velitel hasičů Zahradník. Podle něj prý není jisté, zda přežije do následujícího rána. „Jestli to do rána nepoteče, tak se tu na tom drátě oběsím,“ prohlašuje Tichá.

(ucpaným umyvadlem paní Tiché se dlouhodobě zabýváme ZDE a ZDE)

Kvůli extrémním mrazům zamrzá voda také v loužích, rybnících a kýblech.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!