HRBATŮV KOSTELEC

Likvidátor pojistných událostí zlikvidoval sebe i s přítelkyní

31. 1. 2017 07:52 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Další série nehod po mohutném sněžení a námraze se udála v celé Praze i přes upozornění meteorologů.

Nad ránem likvidátor pojistných událostí vyrazil po mohutném sněžení autem do práce a jako taxík odvážel i  přítelkyni.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.


Při sjezdu k podolské vodárně dostal smyk a naboural do lampy veřejného osvětlení. Přílekyně utrpěla jen drobná zranění, ale řidič, který nebyl připoután, narazil do předního a byl odvezen do Motolské nemocnice v kritickém stavu s rozbitou lebkou.  

R.E.K.L.A.M.A

...O smradila méně.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Řidič pick-upu zvládl řízení a úspěšně dojel do Kolína

29. 1. 2017 11:38 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Řidič červeného pick-upu pražské poznávací značky včera ve večerních hodinách zvládl řízení a úspěšně dojel do Kolína.

"Na místě bylo vyloženo pět přepravek s dosud neurčeným obsahem. Poté se řidič vydal na zpáteční cestu a do Prahy přijel okolo 22 hodiny," říká mluvčí Úřadu pro kontrolu občanů, Alice Nováková.

Kvůli poruše na kamerovém systému a vybité baterii dronu však chybějí kamerové záznamy pohybu řidiče v ulici Sklenská mezi 22:05-22:07. Úřad pro kontrolu občanů proto prosí občany o doplnění záznamů. Za jejich poskytnutí je vypsána odměna 10000 Kč.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Spáchat sebevraždu bude jednodušší

26. 1. 2017 10:56 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Sebevrazdy-na-klic.cz vám nejen poradí, ale i najdou asistenta ve vaší blízkosti.

(tento článek je komerční sdělení)

Nenechávejte věci náhodě. Víte, že amatérsky provedená sebevražda se nepovede až v 60% případů? Nechejte si poradit od odborníků. Naši asistenti za vámi rádi přijedou a prodiskutují s vámi nejlepší způsob vaší sebevraždy.

Máme jedinečné zkušenosti s oběšením, předávkováním a skoky pod vlak. V našem portfoliu jsou i takové realizace jako Iveta Bartošová!

Vaši sebevraždu natočíme na památku pro vaše blízké. Disponujeme nejmodernější záznamovou technikou, současně snímáme scénu z několik úhlů a kritické momenty ukážeme na zpomalených záběrech. A nebo online.

Dále nabíráme dárce životů pro náš přidružený projekt atentaty-na-klic. Zkoušíte to jen s pár petardami? Nejste schopni dát dohromady funkční teroristickou buňku? Raději pojďte k nám a staňte se profesionálním atentátníkem. Tržnice, nádraží, letiště. Vy poskytnete život, my poskytneme know-how = dokonalé spojení. Naše PR oddělení zajistí celou kampaň od medializace až po komunikaci s pozůstalými.

Každá legrace ale něco stojí. Do konce ledna vám dáme slevu dvě sebevraždy za cenu jedné. Tak si pospěšte, už teď to máte za pár.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Ústav pro studium prdele odmítl jmenovat Karla Čípka členem Anální komise

25. 1. 2017 17:01 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Veliká aféra se opět rozpoutala okolo presidenta Miloše Zemana. Prezidentem navržený kandidát Anální komise, Karel Čípek, se nelíbí Bohuslavu Sobotkovi (ÚPSP). Ten jmenování kontrasignoval, protože Čípek měl spolupracovat se StB, a tudíž do Anální komise měl být prostrčen někým v pozadí.

„S panem Čípkem se známe už od paleolitu,“ oponuje Miloš Zeman.

Karel Čípek řekl, že v tom všem vidí určitou zlobu, která se netýká ani tolik jeho, ale týká se prezidenta Miloše Zemana. "Oni se takhle chtějí vytahovat na někoho, na něhož sami nemají. Nemají jeho inteligenci, bystrost a jeho státnickou šikovnost. Jsou to ubozí chudáci, ubozí pisálkové," řekl Čípek na adresu Jaroslava Hutky.

(Čípek byl mezitím za svůj výrok o Zemanovi odvezen do blázince)

V ordinaci prý stále tvrdí, že na Hutku Státní bezpečnosti nedonášel. "Bohužel je mi Jardy, ačkoli já ho viděl třikrát v životě, velice líto. Já to nepsal. Ty věty do spisu dal policejní důstojník, který je potřeboval dát někomu takzvaně „do huby“. On to dával „do huby“ mně a dalším lidem."

 

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.