HRBATŮV KOSTELEC

V Praze zavládla Ladovská zima

1. 2. 2017 09:27 - Čechistan - Standa Skandál

ČELÁ ČESKÁ RESPUBLIKA - Napadlo všeho všudy tři až deset centimetrů a lidé se shodují, je tu Ladovská zima! Raději nevycházejí vůbec ven.

Obrovské sněhové srážky pokryly celou českou republiku, v Praze napadlo přes noc neuvěřitelné tři centimetry sněhu! Občané nevycházejí z domů a raději ani nezametají chodníky a sedí před televizory. Po proběhnutí šesté vědecko-technické revoluce není již třeba vůbec nic dělat, vše je řízeno automaticky hřímají v televizních zprávách.

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Kalamitní stav nastal i na Třeboňsku i na Moravě, kde napadlo dokonce patnáct centimetrů, doprava tam zcela kolabuje. Noviny píší o apokalypse.

Dlouhotrvající mrazy způsobily i zamrzání kaluží. Praha rozmisťuje výstražné cedule u největších kaluží (Letenská, Generála šišky, Jabůňuková, Blanka, a další), které vznikly neznámo proč.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Likvidátor pojistných událostí zlikvidoval sebe i s přítelkyní

31. 1. 2017 07:52 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Další série nehod po mohutném sněžení a námraze se udála v celé Praze i přes upozornění meteorologů.

Nad ránem likvidátor pojistných událostí vyrazil po mohutném sněžení autem do práce a jako taxík odvážel i  přítelkyni.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.


Při sjezdu k podolské vodárně dostal smyk a naboural do lampy veřejného osvětlení. Přílekyně utrpěla jen drobná zranění, ale řidič, který nebyl připoután, narazil do předního a byl odvezen do Motolské nemocnice v kritickém stavu s rozbitou lebkou.  

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

...O smradila méně.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Řidič pick-upu zvládl řízení a úspěšně dojel do Kolína

29. 1. 2017 11:38 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Řidič červeného pick-upu pražské poznávací značky včera ve večerních hodinách zvládl řízení a úspěšně dojel do Kolína.

"Na místě bylo vyloženo pět přepravek s dosud neurčeným obsahem. Poté se řidič vydal na zpáteční cestu a do Prahy přijel okolo 22 hodiny," říká mluvčí Úřadu pro kontrolu občanů, Alice Nováková.

Kvůli poruše na kamerovém systému a vybité baterii dronu však chybějí kamerové záznamy pohybu řidiče v ulici Sklenská mezi 22:05-22:07. Úřad pro kontrolu občanů proto prosí občany o doplnění záznamů. Za jejich poskytnutí je vypsána odměna 10000 Kč.

Spáchat sebevraždu bude jednodušší

26. 1. 2017 10:56 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Sebevrazdy-na-klic.cz vám nejen poradí, ale i najdou asistenta ve vaší blízkosti.

(tento článek je komerční sdělení)

Nenechávejte věci náhodě. Víte, že amatérsky provedená sebevražda se nepovede až v 60% případů? Nechejte si poradit od odborníků. Naši asistenti za vámi rádi přijedou a prodiskutují s vámi nejlepší způsob vaší sebevraždy.

Máme jedinečné zkušenosti s oběšením, předávkováním a skoky pod vlak. V našem portfoliu jsou i takové realizace jako Iveta Bartošová!

Vaši sebevraždu natočíme na památku pro vaše blízké. Disponujeme nejmodernější záznamovou technikou, současně snímáme scénu z několik úhlů a kritické momenty ukážeme na zpomalených záběrech. A nebo online.

Dále nabíráme dárce životů pro náš přidružený projekt atentaty-na-klic. Zkoušíte to jen s pár petardami? Nejste schopni dát dohromady funkční teroristickou buňku? Raději pojďte k nám a staňte se profesionálním atentátníkem. Tržnice, nádraží, letiště. Vy poskytnete život, my poskytneme know-how = dokonalé spojení. Naše PR oddělení zajistí celou kampaň od medializace až po komunikaci s pozůstalými.

Každá legrace ale něco stojí. Do konce ledna vám dáme slevu dvě sebevraždy za cenu jedné. Tak si pospěšte, už teď to máte za pár.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.