HRBATŮV KOSTELEC

Forejt míří do Klausova institutu

3. 2. 2017 11:51 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Klausův institut pro vyjeté politiky otevřel náruč bývalému hradnímu protokoláři Jindřichu Forejtovi. Forejt bude mít na starosti logistické služby. Převezme tak štafetu v pravidelném zásobování pervitinem od Jiřího Weigla, který se chce nadále věnovat už jenom sexu.

Weigl se již dříve vyjádřil, že už si s tím nechce špinit prsty. „Dostává se mi to za nehty a nevypadá to moc dobře,“ řekl, když odložil rtěnku. „Dneska tu v institutu pořádáme trans párty, a tak se všichni musíme vyfintit, abychom se bývalému panu prezidentovi líbíly,“ pokračuje.

Právě transpárty a další aktivity v Klausově institutu provázejí už tradičně drogové mejdany. Těch se pravidelně účastní známé konzervativní osobnosti. „Dominik mi tehdy ukázal prdel a řekl, že jestli se trefím, tak ho můžu ***** jenom já celou další hodinu,“ potvrzuje nejmenovaný vysoký politik.

„Naši členové jsou ujetí na SM a Forejt je sub jako prase,“ říká Weigl, "tak jsme jim chtěli udělat radost. Zeman Forejta vůbec nepoužíval a pro Vatikán by ho byla škoda," uzavírá.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

V Praze zavládla Ladovská zima

1. 2. 2017 09:27 - Čechistan - Standa Skandál

ČELÁ ČESKÁ RESPUBLIKA - Napadlo všeho všudy tři až deset centimetrů a lidé se shodují, je tu Ladovská zima! Raději nevycházejí vůbec ven.

Obrovské sněhové srážky pokryly celou českou republiku, v Praze napadlo přes noc neuvěřitelné tři centimetry sněhu! Občané nevycházejí z domů a raději ani nezametají chodníky a sedí před televizory. Po proběhnutí šesté vědecko-technické revoluce není již třeba vůbec nic dělat, vše je řízeno automaticky hřímají v televizních zprávách.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Kalamitní stav nastal i na Třeboňsku i na Moravě, kde napadlo dokonce patnáct centimetrů, doprava tam zcela kolabuje. Noviny píší o apokalypse.

Dlouhotrvající mrazy způsobily i zamrzání kaluží. Praha rozmisťuje výstražné cedule u největších kaluží (Letenská, Generála šišky, Jabůňuková, Blanka, a další), které vznikly neznámo proč.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Likvidátor pojistných událostí zlikvidoval sebe i s přítelkyní

31. 1. 2017 07:52 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Další série nehod po mohutném sněžení a námraze se udála v celé Praze i přes upozornění meteorologů.

Nad ránem likvidátor pojistných událostí vyrazil po mohutném sněžení autem do práce a jako taxík odvážel i  přítelkyni.

R.E.K.L.A.M.A


Při sjezdu k podolské vodárně dostal smyk a naboural do lampy veřejného osvětlení. Přílekyně utrpěla jen drobná zranění, ale řidič, který nebyl připoután, narazil do předního a byl odvezen do Motolské nemocnice v kritickém stavu s rozbitou lebkou.  

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

...O smradila méně.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Řidič pick-upu zvládl řízení a úspěšně dojel do Kolína

29. 1. 2017 11:38 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Řidič červeného pick-upu pražské poznávací značky včera ve večerních hodinách zvládl řízení a úspěšně dojel do Kolína.

"Na místě bylo vyloženo pět přepravek s dosud neurčeným obsahem. Poté se řidič vydal na zpáteční cestu a do Prahy přijel okolo 22 hodiny," říká mluvčí Úřadu pro kontrolu občanů, Alice Nováková.

Kvůli poruše na kamerovém systému a vybité baterii dronu však chybějí kamerové záznamy pohybu řidiče v ulici Sklenská mezi 22:05-22:07. Úřad pro kontrolu občanů proto prosí občany o doplnění záznamů. Za jejich poskytnutí je vypsána odměna 10000 Kč.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.