HRBATŮV KOSTELEC

Klaus-Institut nabírá nové kádry ve věku 16 až 22 let

4. 2. 2017 07:01 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Institut Václava Klause začal na nový rok nabírat nové mladé kádry. Zaměřuje se na přiměřeně urostlé jinochy, kteří budou studovat Klaus-Ideologii světového oteplování a udržovat tak moudra Velikána.

Program s krycím názvem KIKINA (Klaus Institut - Klaus Ideologie - NÁbor) je v plném proudu a jeho řízení převzal Jindřich Forejt in memoriam, hradní specialista na mladistvé hochy, pervitin i éčko. Forejt je léty prověřený expert, pochvaluje si Klaus jeho práci.

Václav Klaus se na stará kolena (286 let) zaměřuje ve svém Institutu jen na kontrolu kvality dodávaného koksu. Sám už ve svém prohlášení uvedl, že je na trhu velké množství zboží nízké kvality a jedině on má dost zkušeností na to, aby měl Institut dostatek kvalitního matroše.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!Propagačního hodinového filmu s názvem „Zasvěcení“, který je součástí programu KIKINA se zhostil řešisér z prodhradí, synátor Špačka. Tento prosnulý rešisér se podílel i na koprodukční pohádce o Stříkajícm ševci společně s Troškou. (pozn. Redakce mu nějak nemůže přijít na jméno).

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Alternativa pro Česko, jako alternativní zdroj bílého masa i prášku se zaměruje hlavně na obchod s ukrajinou. S ApČ navázala spolupráci i MUDr Illona Nemocná, která provádí lékařské vyšetření a odháčkování, prý aby Forejt dostával „Virgin Boys“.

Krom toho, Václav Klaus má zase blechy.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Sobotkovi praskly nervy a explodovala hlava, vláda se následně rozpadla

3. 2. 2017 13:17 - Čechistan - Standa Skandál

PSP ČR - Dnes při interpelacích Sobotkovi praskly nervy a bouchla hlava. Prý mrtvička.
Vláda se následně dostala do pásma izotopové nestability a rozpadla se na radiopartaje.


Byl to jak zásah jádra neutronem říká Jana Drábová, která tou dobou byla něco v paralamentu vyřizovat.
Prostě se to rozpadlo na sračky. Teď je to tu ozářené jódem ze sobotkova mikroreaktoru, který napájel obovdy simulakra (pravý Sobotka totiž dávno zemřel na nákazu Ebolou).

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.Vláda padá do hoven a všude je cítit zápach. Vzniklé radiopartaje jakožto produky rozpadu velkého hovna vyzáří do světta ještě hodně pronikavého záření sraček.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Úsvit Prdu Zmrda a Zemanovci mají ale v záloze alternativní plán: místo vlády korporátů, vládu prasat.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Forejt míří do Klausova institutu

3. 2. 2017 11:51 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Klausův institut pro vyjeté politiky otevřel náruč bývalému hradnímu protokoláři Jindřichu Forejtovi. Forejt bude mít na starosti logistické služby. Převezme tak štafetu v pravidelném zásobování pervitinem od Jiřího Weigla, který se chce nadále věnovat už jenom sexu.

Weigl se již dříve vyjádřil, že už si s tím nechce špinit prsty. „Dostává se mi to za nehty a nevypadá to moc dobře,“ řekl, když odložil rtěnku. „Dneska tu v institutu pořádáme trans párty, a tak se všichni musíme vyfintit, abychom se bývalému panu prezidentovi líbíly,“ pokračuje.

Právě transpárty a další aktivity v Klausově institutu provázejí už tradičně drogové mejdany. Těch se pravidelně účastní známé konzervativní osobnosti. „Dominik mi tehdy ukázal prdel a řekl, že jestli se trefím, tak ho můžu ***** jenom já celou další hodinu,“ potvrzuje nejmenovaný vysoký politik.

„Naši členové jsou ujetí na SM a Forejt je sub jako prase,“ říká Weigl, "tak jsme jim chtěli udělat radost. Zeman Forejta vůbec nepoužíval a pro Vatikán by ho byla škoda," uzavírá.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

V Praze zavládla Ladovská zima

1. 2. 2017 09:27 - Čechistan - Standa Skandál

ČELÁ ČESKÁ RESPUBLIKA - Napadlo všeho všudy tři až deset centimetrů a lidé se shodují, je tu Ladovská zima! Raději nevycházejí vůbec ven.

Obrovské sněhové srážky pokryly celou českou republiku, v Praze napadlo přes noc neuvěřitelné tři centimetry sněhu! Občané nevycházejí z domů a raději ani nezametají chodníky a sedí před televizory. Po proběhnutí šesté vědecko-technické revoluce není již třeba vůbec nic dělat, vše je řízeno automaticky hřímají v televizních zprávách.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

Kalamitní stav nastal i na Třeboňsku i na Moravě, kde napadlo dokonce patnáct centimetrů, doprava tam zcela kolabuje. Noviny píší o apokalypse.

Dlouhotrvající mrazy způsobily i zamrzání kaluží. Praha rozmisťuje výstražné cedule u největších kaluží (Letenská, Generála šišky, Jabůňuková, Blanka, a další), které vznikly neznámo proč.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.