HRBATŮV KOSTELEC

Se SATAN, nebo sami? Lidovci jednají o volební strategii

4. 2. 2017 14:05 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Sami či ve společném volebním bloku se SATAN? A pokud ano, tak v jaké formě? Účastníci celostátní konference KDU-ČSL v sobotu na brněnském Výstavišti si řekli své ANO.

„Jsem jednoznačně pro spolupráci se SATAN,“ říká předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Podle něj se jeho strana už tak pohybuje od čerta k ďáblu.

Lídr Starostů a nezávislých Petr Gazdík zase hovořil o variantě vzniku integrační strany s pracovním názvem List či Lípa. "List, to máte jako list ďáblův. A lípa? Lípy jsem kouřil za minulého režimu.„ Nakonec byla do diskuse přizvána i strana ANO a účastníci odsouhlasili motto “ANO, budou lípy!"

Zatím není jasné, zda KDU-ČSL pohltí SATAN s ANO, či bez ANO, či naopak. Zdá se však, že vzniká velká koalice pod skrytou patronací bývalého předsedy Kalouska (agent Světlonoš), před nímž se třese celá Příbram.

Ať žijí křesťanské ideály!

Ve jménu Boha,

Amen.

Klaus-Institut nabírá nové kádry ve věku 16 až 22 let

4. 2. 2017 07:01 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Institut Václava Klause začal na nový rok nabírat nové mladé kádry. Zaměřuje se na přiměřeně urostlé jinochy, kteří budou studovat Klaus-Ideologii světového oteplování a udržovat tak moudra Velikána.


Program s krycím názvem KIKINA (Klaus Institut - Klaus Ideologie - NÁbor) je v plném proudu a jeho řízení převzal Jindřich Forejt in memoriam, hradní specialista na mladistvé hochy, pervitin i éčko. Forejt je léty prověřený expert, pochvaluje si Klaus jeho práci.

Václav Klaus se na stará kolena (286 let) zaměřuje ve svém Institutu jen na kontrolu kvality dodávaného koksu. Sám už ve svém prohlášení uvedl, že je na trhu velké množství zboží nízké kvality a jedině on má dost zkušeností na to, aby měl Institut dostatek kvalitního matroše.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!Propagačního hodinového filmu s názvem „Zasvěcení“, který je součástí programu KIKINA se zhostil řešisér z prodhradí, synátor Špačka. Tento prosnulý rešisér se podílel i na koprodukční pohádce o Stříkajícm ševci společně s Troškou. (pozn. Redakce mu nějak nemůže přijít na jméno).

Alternativa pro Česko, jako alternativní zdroj bílého masa i prášku se zaměruje hlavně na obchod s ukrajinou. S ApČ navázala spolupráci i MUDr Illona Nemocná, která provádí lékařské vyšetření a odháčkování, prý aby Forejt dostával „Virgin Boys“.

Krom toho, Václav Klaus má zase blechy.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Sobotkovi praskly nervy a explodovala hlava, vláda se následně rozpadla

3. 2. 2017 13:17 - Čechistan - Standa Skandál

PSP ČR - Dnes při interpelacích Sobotkovi praskly nervy a bouchla hlava. Prý mrtvička.
Vláda se následně dostala do pásma izotopové nestability a rozpadla se na radiopartaje.


Byl to jak zásah jádra neutronem říká Jana Drábová, která tou dobou byla něco v paralamentu vyřizovat.
Prostě se to rozpadlo na sračky. Teď je to tu ozářené jódem ze sobotkova mikroreaktoru, který napájel obovdy simulakra (pravý Sobotka totiž dávno zemřel na nákazu Ebolou).

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!Vláda padá do hoven a všude je cítit zápach. Vzniklé radiopartaje jakožto produky rozpadu velkého hovna vyzáří do světta ještě hodně pronikavého záření sraček.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Úsvit Prdu Zmrda a Zemanovci mají ale v záloze alternativní plán: místo vlády korporátů, vládu prasat.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Forejt míří do Klausova institutu

3. 2. 2017 11:51 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Klausův institut pro vyjeté politiky otevřel náruč bývalému hradnímu protokoláři Jindřichu Forejtovi. Forejt bude mít na starosti logistické služby. Převezme tak štafetu v pravidelném zásobování pervitinem od Jiřího Weigla, který se chce nadále věnovat už jenom sexu.

Weigl se již dříve vyjádřil, že už si s tím nechce špinit prsty. „Dostává se mi to za nehty a nevypadá to moc dobře,“ řekl, když odložil rtěnku. „Dneska tu v institutu pořádáme trans párty, a tak se všichni musíme vyfintit, abychom se bývalému panu prezidentovi líbíly,“ pokračuje.

Právě transpárty a další aktivity v Klausově institutu provázejí už tradičně drogové mejdany. Těch se pravidelně účastní známé konzervativní osobnosti. „Dominik mi tehdy ukázal prdel a řekl, že jestli se trefím, tak ho můžu ***** jenom já celou další hodinu,“ potvrzuje nejmenovaný vysoký politik.

„Naši členové jsou ujetí na SM a Forejt je sub jako prase,“ říká Weigl, "tak jsme jim chtěli udělat radost. Zeman Forejta vůbec nepoužíval a pro Vatikán by ho byla škoda," uzavírá.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.