HRBATŮV KOSTELEC

Novinky.cz získaly cenu "Novinářská tyčka" za článek o poklopu od kanálu

9. 2. 2017 10:44 - Čechistan - Standa Skandál

Novinářská tyčka - to je nová cena za hovinové články, které jsou prostě na poblití, nebo rovnou k posrání.

Článek s headline "Řinčící poklop na Smíchovském nádraží? Podle DP tam bude možná až do května" získal za svou stupiditu dosahujíc stupidity obsahu Hrbatova Kostelce cenu Novinářská tyčka. Článek se nebezpečně blíží kvalitě článků o Umyvadle paní Tiché, které se ucpává, zamrzá a po Brexitu i odtéká (jde minimálně o pentalogii, takže se máte nač těšit).

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Už několik týdnů řinčí pod koly projíždějících autobusů na Smíchovském nádraží v Praze 5 plech, který provizorně zakrývá šachtu kabelovodu. A nepříjemný zvuk budou lidé zřejmě ještě nějakou dobu poslouchat. Dopravní podnik (DP) na odstranění problému pracuje, podle něj to však může trvat třeba až do května.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Původní poklop zmizel zhruba před dvěma měsíci. Kdo na jeho místo dal plech, není zcela jasné.

„Já tu jezdím pravidelně a bojím se toho. Vždycky se tomu vyhýbám, ale co jiného můžu dělat. Nikdo s tím nic nedělá, tak uvidíme. Snad to opraví a snad to bude časem v pohodě,“ řekl Novinkám řidič autobusu Martin Rys.

„Člověk to jenom vidí a čeká, až se něco stane, aby se to začalo řešit. Přímé nebezpečí asi nehrozí, ale může se stát, že někoho napadne oddělat to večer nebo tak. Pak už je to jenom otázka času,“ poznamenal jeden z cestujících.

O problém se zajímala i městská část Praha 5, místo navštívila delegace, aby prohlédla kus plechu. Podzemí včetně poklopu má však v kompetenci dopravní podnik.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Jsou to kokoti. Všichni jsou to kokoti.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Se SATAN, nebo sami? Lidovci jednají o volební strategii

4. 2. 2017 14:05 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Sami či ve společném volebním bloku se SATAN? A pokud ano, tak v jaké formě? Účastníci celostátní konference KDU-ČSL v sobotu na brněnském Výstavišti si řekli své ANO.

„Jsem jednoznačně pro spolupráci se SATAN,“ říká předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Podle něj se jeho strana už tak pohybuje od čerta k ďáblu.

Lídr Starostů a nezávislých Petr Gazdík zase hovořil o variantě vzniku integrační strany s pracovním názvem List či Lípa. "List, to máte jako list ďáblův. A lípa? Lípy jsem kouřil za minulého režimu.„ Nakonec byla do diskuse přizvána i strana ANO a účastníci odsouhlasili motto “ANO, budou lípy!"

Zatím není jasné, zda KDU-ČSL pohltí SATAN s ANO, či bez ANO, či naopak. Zdá se však, že vzniká velká koalice pod skrytou patronací bývalého předsedy Kalouska (agent Světlonoš), před nímž se třese celá Příbram.

Ať žijí křesťanské ideály!

Ve jménu Boha,

Amen.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Klaus-Institut nabírá nové kádry ve věku 16 až 22 let

4. 2. 2017 07:01 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Institut Václava Klause začal na nový rok nabírat nové mladé kádry. Zaměřuje se na přiměřeně urostlé jinochy, kteří budou studovat Klaus-Ideologii světového oteplování a udržovat tak moudra Velikána.


Program s krycím názvem KIKINA (Klaus Institut - Klaus Ideologie - NÁbor) je v plném proudu a jeho řízení převzal Jindřich Forejt in memoriam, hradní specialista na mladistvé hochy, pervitin i éčko. Forejt je léty prověřený expert, pochvaluje si Klaus jeho práci.

Václav Klaus se na stará kolena (286 let) zaměřuje ve svém Institutu jen na kontrolu kvality dodávaného koksu. Sám už ve svém prohlášení uvedl, že je na trhu velké množství zboží nízké kvality a jedině on má dost zkušeností na to, aby měl Institut dostatek kvalitního matroše.

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!Propagačního hodinového filmu s názvem „Zasvěcení“, který je součástí programu KIKINA se zhostil řešisér z prodhradí, synátor Špačka. Tento prosnulý rešisér se podílel i na koprodukční pohádce o Stříkajícm ševci společně s Troškou. (pozn. Redakce mu nějak nemůže přijít na jméno).

Alternativa pro Česko, jako alternativní zdroj bílého masa i prášku se zaměruje hlavně na obchod s ukrajinou. S ApČ navázala spolupráci i MUDr Illona Nemocná, která provádí lékařské vyšetření a odháčkování, prý aby Forejt dostával „Virgin Boys“.

Krom toho, Václav Klaus má zase blechy.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Sobotkovi praskly nervy a explodovala hlava, vláda se následně rozpadla

3. 2. 2017 13:17 - Čechistan - Standa Skandál

PSP ČR - Dnes při interpelacích Sobotkovi praskly nervy a bouchla hlava. Prý mrtvička.
Vláda se následně dostala do pásma izotopové nestability a rozpadla se na radiopartaje.


Byl to jak zásah jádra neutronem říká Jana Drábová, která tou dobou byla něco v paralamentu vyřizovat.
Prostě se to rozpadlo na sračky. Teď je to tu ozářené jódem ze sobotkova mikroreaktoru, který napájel obovdy simulakra (pravý Sobotka totiž dávno zemřel na nákazu Ebolou).

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.Vláda padá do hoven a všude je cítit zápach. Vzniklé radiopartaje jakožto produky rozpadu velkého hovna vyzáří do světta ještě hodně pronikavého záření sraček.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Úsvit Prdu Zmrda a Zemanovci mají ale v záloze alternativní plán: místo vlády korporátů, vládu prasat.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.