HRBATŮV KOSTELEC

Slovenka se promočila a pálila v horách Korán

12. 2. 2017 07:31 - Čechistan - Standa Skandál

Mladá Slovenka zveřejnila na sociální síti video, na němž pod slovenskou vlajkou probíhá v prudkém dešti v horách, promočí se a poté zatápí svatou knihu muslimů Korán, aby se zahřála vysoko v horách. Pálení Koránu považují muslimové za smrtelný hřích.

Podle odborníků na promočení může žena tímto zatápětním ve volné přírodě ohrozit nejen sebe, ale také své spoluobčany. Rozdělávání ohnňů ve slovenských horách je totiž přísně zakázáno. Slovenka tak musela volit mezi smrtí umrznutím nebo ukamenováním za zatápění svatou knihou.  

R.E.K.L.A.M.APodle některých informací se Slovenka momentálně zdržuje v Dánsku (prvním evropském chalífátu, kde je korán na každém kroku) a je na ni podáno několik trestních oznámení za obecné ohrožování. „To mě nezastaví.  Odkazuji všem, i policistům, nikdo mě nezastaví před promočením,“ uvedla na videu. „Co se týče deště. Oheň je jediné řešení,“ řekla žena na videu.

Expertka na trestní právo Lucie Kyrillová v televizi Hnoj řekla, že Slovenka mohla spáchat hned několik trestních činů. Jedná se o hanobení řasy (jednobuněčných i vícebuněšných), nádora a přesvědčení hmyzu a podněcování k nádorové, řasové a estetické nenávisti rozděláváním ohňů a vichřic.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Vyšetřovatelé také zjišťují, jestli se náhodou Slovenka i nepomočila. To by mohlo snížit trestní sazbu a přehodnotit čin na přestupek z nedbalosti. Krom toho bude dneska i pršet.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Novinky.cz získaly cenu "Novinářská tyčka" za článek o poklopu od kanálu

9. 2. 2017 10:44 - Čechistan - Standa Skandál

Novinářská tyčka - to je nová cena za hovinové články, které jsou prostě na poblití, nebo rovnou k posrání.

Článek s headline "Řinčící poklop na Smíchovském nádraží? Podle DP tam bude možná až do května" získal za svou stupiditu dosahujíc stupidity obsahu Hrbatova Kostelce cenu Novinářská tyčka. Článek se nebezpečně blíží kvalitě článků o Umyvadle paní Tiché, které se ucpává, zamrzá a po Brexitu i odtéká (jde minimálně o pentalogii, takže se máte nač těšit).

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Už několik týdnů řinčí pod koly projíždějících autobusů na Smíchovském nádraží v Praze 5 plech, který provizorně zakrývá šachtu kabelovodu. A nepříjemný zvuk budou lidé zřejmě ještě nějakou dobu poslouchat. Dopravní podnik (DP) na odstranění problému pracuje, podle něj to však může trvat třeba až do května.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Původní poklop zmizel zhruba před dvěma měsíci. Kdo na jeho místo dal plech, není zcela jasné.

„Já tu jezdím pravidelně a bojím se toho. Vždycky se tomu vyhýbám, ale co jiného můžu dělat. Nikdo s tím nic nedělá, tak uvidíme. Snad to opraví a snad to bude časem v pohodě,“ řekl Novinkám řidič autobusu Martin Rys.

„Člověk to jenom vidí a čeká, až se něco stane, aby se to začalo řešit. Přímé nebezpečí asi nehrozí, ale může se stát, že někoho napadne oddělat to večer nebo tak. Pak už je to jenom otázka času,“ poznamenal jeden z cestujících.

O problém se zajímala i městská část Praha 5, místo navštívila delegace, aby prohlédla kus plechu. Podzemí včetně poklopu má však v kompetenci dopravní podnik.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Jsou to kokoti. Všichni jsou to kokoti.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Se SATAN, nebo sami? Lidovci jednají o volební strategii

4. 2. 2017 14:05 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Sami či ve společném volebním bloku se SATAN? A pokud ano, tak v jaké formě? Účastníci celostátní konference KDU-ČSL v sobotu na brněnském Výstavišti si řekli své ANO.

„Jsem jednoznačně pro spolupráci se SATAN,“ říká předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Podle něj se jeho strana už tak pohybuje od čerta k ďáblu.

Lídr Starostů a nezávislých Petr Gazdík zase hovořil o variantě vzniku integrační strany s pracovním názvem List či Lípa. "List, to máte jako list ďáblův. A lípa? Lípy jsem kouřil za minulého režimu.„ Nakonec byla do diskuse přizvána i strana ANO a účastníci odsouhlasili motto “ANO, budou lípy!"

Zatím není jasné, zda KDU-ČSL pohltí SATAN s ANO, či bez ANO, či naopak. Zdá se však, že vzniká velká koalice pod skrytou patronací bývalého předsedy Kalouska (agent Světlonoš), před nímž se třese celá Příbram.

Ať žijí křesťanské ideály!

Ve jménu Boha,

Amen.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

Klaus-Institut nabírá nové kádry ve věku 16 až 22 let

4. 2. 2017 07:01 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Institut Václava Klause začal na nový rok nabírat nové mladé kádry. Zaměřuje se na přiměřeně urostlé jinochy, kteří budou studovat Klaus-Ideologii světového oteplování a udržovat tak moudra Velikána.


Program s krycím názvem KIKINA (Klaus Institut - Klaus Ideologie - NÁbor) je v plném proudu a jeho řízení převzal Jindřich Forejt in memoriam, hradní specialista na mladistvé hochy, pervitin i éčko. Forejt je léty prověřený expert, pochvaluje si Klaus jeho práci.

Václav Klaus se na stará kolena (286 let) zaměřuje ve svém Institutu jen na kontrolu kvality dodávaného koksu. Sám už ve svém prohlášení uvedl, že je na trhu velké množství zboží nízké kvality a jedině on má dost zkušeností na to, aby měl Institut dostatek kvalitního matroše.

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.Propagačního hodinového filmu s názvem „Zasvěcení“, který je součástí programu KIKINA se zhostil řešisér z prodhradí, synátor Špačka. Tento prosnulý rešisér se podílel i na koprodukční pohádce o Stříkajícm ševci společně s Troškou. (pozn. Redakce mu nějak nemůže přijít na jméno).

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Alternativa pro Česko, jako alternativní zdroj bílého masa i prášku se zaměruje hlavně na obchod s ukrajinou. S ApČ navázala spolupráci i MUDr Illona Nemocná, která provádí lékařské vyšetření a odháčkování, prý aby Forejt dostával „Virgin Boys“.

Krom toho, Václav Klaus má zase blechy.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch