HRBATŮV KOSTELEC

Vysírač na pražském Žižkově zachvátil požár

12. 2. 2017 11:19 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Dnes odpoledne kolem 14 hodiny vysírač na pražském Žižkově zachvátil požár, hoří celý anténí systém. Vysírání v celé Praze je vyřazeno.

Hoří celá babylónská lživěž. Na místě zasahují požárníci z celé prahy.

Zjišťujeme podrobnosti z alternativní budoucnosti.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Slovenka se promočila a pálila v horách Korán

12. 2. 2017 07:31 - Čechistan - Standa Skandál

Mladá Slovenka zveřejnila na sociální síti video, na němž pod slovenskou vlajkou probíhá v prudkém dešti v horách, promočí se a poté zatápí svatou knihu muslimů Korán, aby se zahřála vysoko v horách. Pálení Koránu považují muslimové za smrtelný hřích.


Podle odborníků na promočení může žena tímto zatápětním ve volné přírodě ohrozit nejen sebe, ale také své spoluobčany. Rozdělávání ohnňů ve slovenských horách je totiž přísně zakázáno. Slovenka tak musela volit mezi smrtí umrznutím nebo ukamenováním za zatápění svatou knihou.  

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.



Podle některých informací se Slovenka momentálně zdržuje v Dánsku (prvním evropském chalífátu, kde je korán na každém kroku) a je na ni podáno několik trestních oznámení za obecné ohrožování. „To mě nezastaví.  Odkazuji všem, i policistům, nikdo mě nezastaví před promočením,“ uvedla na videu. „Co se týče deště. Oheň je jediné řešení,“ řekla žena na videu.

Expertka na trestní právo Lucie Kyrillová v televizi Hnoj řekla, že Slovenka mohla spáchat hned několik trestních činů. Jedná se o hanobení řasy (jednobuněčných i vícebuněšných), nádora a přesvědčení hmyzu a podněcování k nádorové, řasové a estetické nenávisti rozděláváním ohňů a vichřic.

R.E.K.L.A.M.A

Vyšetřovatelé také zjišťují, jestli se náhodou Slovenka i nepomočila. To by mohlo snížit trestní sazbu a přehodnotit čin na přestupek z nedbalosti. Krom toho bude dneska i pršet.

R.E.K.L.A.M.A

Novinky.cz získaly cenu "Novinářská tyčka" za článek o poklopu od kanálu

9. 2. 2017 10:44 - Čechistan - Standa Skandál

Novinářská tyčka - to je nová cena za hovinové články, které jsou prostě na poblití, nebo rovnou k posrání.

Článek s headline "Řinčící poklop na Smíchovském nádraží? Podle DP tam bude možná až do května" získal za svou stupiditu dosahujíc stupidity obsahu Hrbatova Kostelce cenu Novinářská tyčka. Článek se nebezpečně blíží kvalitě článků o Umyvadle paní Tiché, které se ucpává, zamrzá a po Brexitu i odtéká (jde minimálně o pentalogii, takže se máte nač těšit).

R.E.K.L.A.M.A

Už několik týdnů řinčí pod koly projíždějících autobusů na Smíchovském nádraží v Praze 5 plech, který provizorně zakrývá šachtu kabelovodu. A nepříjemný zvuk budou lidé zřejmě ještě nějakou dobu poslouchat. Dopravní podnik (DP) na odstranění problému pracuje, podle něj to však může trvat třeba až do května.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Původní poklop zmizel zhruba před dvěma měsíci. Kdo na jeho místo dal plech, není zcela jasné.

„Já tu jezdím pravidelně a bojím se toho. Vždycky se tomu vyhýbám, ale co jiného můžu dělat. Nikdo s tím nic nedělá, tak uvidíme. Snad to opraví a snad to bude časem v pohodě,“ řekl Novinkám řidič autobusu Martin Rys.

„Člověk to jenom vidí a čeká, až se něco stane, aby se to začalo řešit. Přímé nebezpečí asi nehrozí, ale může se stát, že někoho napadne oddělat to večer nebo tak. Pak už je to jenom otázka času,“ poznamenal jeden z cestujících.

O problém se zajímala i městská část Praha 5, místo navštívila delegace, aby prohlédla kus plechu. Podzemí včetně poklopu má však v kompetenci dopravní podnik.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Jsou to kokoti. Všichni jsou to kokoti.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Se SATAN, nebo sami? Lidovci jednají o volební strategii

4. 2. 2017 14:05 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Sami či ve společném volebním bloku se SATAN? A pokud ano, tak v jaké formě? Účastníci celostátní konference KDU-ČSL v sobotu na brněnském Výstavišti si řekli své ANO.

„Jsem jednoznačně pro spolupráci se SATAN,“ říká předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Podle něj se jeho strana už tak pohybuje od čerta k ďáblu.

Lídr Starostů a nezávislých Petr Gazdík zase hovořil o variantě vzniku integrační strany s pracovním názvem List či Lípa. "List, to máte jako list ďáblův. A lípa? Lípy jsem kouřil za minulého režimu.„ Nakonec byla do diskuse přizvána i strana ANO a účastníci odsouhlasili motto “ANO, budou lípy!"

Zatím není jasné, zda KDU-ČSL pohltí SATAN s ANO, či bez ANO, či naopak. Zdá se však, že vzniká velká koalice pod skrytou patronací bývalého předsedy Kalouska (agent Světlonoš), před nímž se třese celá Příbram.

Ať žijí křesťanské ideály!

Ve jménu Boha,

Amen.