HRBATŮV KOSTELEC

Prezident Zeman 3D byl na prohlídce ve strašnickém krematoriu

12. 2. 2017 12:01 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Po prohlídce nemocnice Na Bulovce navštívil prezident Miloš Zeman 3D také strašnické krematorium. Byl tam také na preventivní prohlídce.

Zeman 3D, známý náruživý kuřák s kladným vztahem k alkoholu, trpí i po smrti cukrovkou a celkovou neuropatií. Profesor Pafko říká: "Je to horší než zaživa. Při prohlídce jsme například zjistili, že je už tak toxický, že na něm neroste ani plíseň." Na druhou stranu to prý zjednodušuje posmrtnou péči. "Pacient může docházet pouze jednou ročně a jinak si vystačí s malým personálem."

Podle prof. Pafka naopak kolem bývalého prezidenta Klause běhalo na dvacet odborníků, které bývalý prezident ve své marnivosti neustále k něčemu pobízel. „Bylo to k uzoufání,“ říká Pafko, "dostal jsem z toho zánět prdele. Se Zemanem teď aspoň máme klid."

Cílem prohlídek v krematoriu je trénink na výstavu Zemana 3D v Památníku na Vítkově (po vzoru Klementa Gottwalda dříve vystaveného tamtéž). "K tomu jsme dosud radši nepřistoupili. Zeman sice ještě neuhnil jako Klema, ale bylo by to stejně na poblití," uzavírá Pafko.

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

Vysírač na pražském Žižkově zachvátil požár

12. 2. 2017 11:19 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Dnes odpoledne kolem 14 hodiny vysírač na pražském Žižkově zachvátil požár, hoří celý anténí systém. Vysírání v celé Praze je vyřazeno.

Hoří celá babylónská lživěž. Na místě zasahují požárníci z celé prahy.

Zjišťujeme podrobnosti z alternativní budoucnosti.

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Slovenka se promočila a pálila v horách Korán

12. 2. 2017 07:31 - Čechistan - Standa Skandál

Mladá Slovenka zveřejnila na sociální síti video, na němž pod slovenskou vlajkou probíhá v prudkém dešti v horách, promočí se a poté zatápí svatou knihu muslimů Korán, aby se zahřála vysoko v horách. Pálení Koránu považují muslimové za smrtelný hřích.


Podle odborníků na promočení může žena tímto zatápětním ve volné přírodě ohrozit nejen sebe, ale také své spoluobčany. Rozdělávání ohnňů ve slovenských horách je totiž přísně zakázáno. Slovenka tak musela volit mezi smrtí umrznutím nebo ukamenováním za zatápění svatou knihou.  

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimákyPodle některých informací se Slovenka momentálně zdržuje v Dánsku (prvním evropském chalífátu, kde je korán na každém kroku) a je na ni podáno několik trestních oznámení za obecné ohrožování. „To mě nezastaví.  Odkazuji všem, i policistům, nikdo mě nezastaví před promočením,“ uvedla na videu. „Co se týče deště. Oheň je jediné řešení,“ řekla žena na videu.

Expertka na trestní právo Lucie Kyrillová v televizi Hnoj řekla, že Slovenka mohla spáchat hned několik trestních činů. Jedná se o hanobení řasy (jednobuněčných i vícebuněšných), nádora a přesvědčení hmyzu a podněcování k nádorové, řasové a estetické nenávisti rozděláváním ohňů a vichřic.

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Vyšetřovatelé také zjišťují, jestli se náhodou Slovenka i nepomočila. To by mohlo snížit trestní sazbu a přehodnotit čin na přestupek z nedbalosti. Krom toho bude dneska i pršet.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Novinky.cz získaly cenu "Novinářská tyčka" za článek o poklopu od kanálu

9. 2. 2017 10:44 - Čechistan - Standa Skandál

Novinářská tyčka - to je nová cena za hovinové články, které jsou prostě na poblití, nebo rovnou k posrání.

Článek s headline "Řinčící poklop na Smíchovském nádraží? Podle DP tam bude možná až do května" získal za svou stupiditu dosahujíc stupidity obsahu Hrbatova Kostelce cenu Novinářská tyčka. Článek se nebezpečně blíží kvalitě článků o Umyvadle paní Tiché, které se ucpává, zamrzá a po Brexitu i odtéká (jde minimálně o pentalogii, takže se máte nač těšit).

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Už několik týdnů řinčí pod koly projíždějících autobusů na Smíchovském nádraží v Praze 5 plech, který provizorně zakrývá šachtu kabelovodu. A nepříjemný zvuk budou lidé zřejmě ještě nějakou dobu poslouchat. Dopravní podnik (DP) na odstranění problému pracuje, podle něj to však může trvat třeba až do května.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Původní poklop zmizel zhruba před dvěma měsíci. Kdo na jeho místo dal plech, není zcela jasné.

„Já tu jezdím pravidelně a bojím se toho. Vždycky se tomu vyhýbám, ale co jiného můžu dělat. Nikdo s tím nic nedělá, tak uvidíme. Snad to opraví a snad to bude časem v pohodě,“ řekl Novinkám řidič autobusu Martin Rys.

„Člověk to jenom vidí a čeká, až se něco stane, aby se to začalo řešit. Přímé nebezpečí asi nehrozí, ale může se stát, že někoho napadne oddělat to večer nebo tak. Pak už je to jenom otázka času,“ poznamenal jeden z cestujících.

O problém se zajímala i městská část Praha 5, místo navštívila delegace, aby prohlédla kus plechu. Podzemí včetně poklopu má však v kompetenci dopravní podnik.

R.E.K.L.A.M.A

Jsou to kokoti. Všichni jsou to kokoti.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.