HRBATŮV KOSTELEC

Ve federální komisi pro regulaci energií (FERC) vybuchla bomba

13. 2. 2017 19:29 - Čechistan - Standa Skandál

USA California - Úředníci, kteří zamítli opravu přepadu přehrady Oroville, která zkolabovala byli usmrceni teroristickým útokem.


O svoje domy pro protržení přehrady přišlo na dvestětisíc američanů.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Podle FERC byl nouzový přepad schopen unést nápor 10 tisíc kubických metrů vody. „Při větším náporu vody může dojít k částečnému poškození, i tak by ale měl vodu udržet,“ stojí podle lokálního serveru OrovilleMR ve zprávě FERC z roku 2006.

Jenže v neděli eroze začala už při zhruba pětiprocentní zátěži.

Dva vysoce postavení úředníci FERC přišli také o svoje děti, které zavraždili před výbuchem neznámí pachatelé.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Z přehrady Oroville vznikly nové Niagárské vodopády, na které se jezdí dívat desetitiíce lidí ročně.

R.E.K.L.A.M.A

A tak spravedlnost našla svoje místo. Život za život.

Zjišťujeme podrobnosti z alternativní budoucnosti.R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Prezident Zeman 3D byl na prohlídce ve strašnickém krematoriu

12. 2. 2017 12:01 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Po prohlídce nemocnice Na Bulovce navštívil prezident Miloš Zeman 3D také strašnické krematorium. Byl tam také na preventivní prohlídce.

Zeman 3D, známý náruživý kuřák s kladným vztahem k alkoholu, trpí i po smrti cukrovkou a celkovou neuropatií. Profesor Pafko říká: "Je to horší než zaživa. Při prohlídce jsme například zjistili, že je už tak toxický, že na něm neroste ani plíseň." Na druhou stranu to prý zjednodušuje posmrtnou péči. "Pacient může docházet pouze jednou ročně a jinak si vystačí s malým personálem."

Podle prof. Pafka naopak kolem bývalého prezidenta Klause běhalo na dvacet odborníků, které bývalý prezident ve své marnivosti neustále k něčemu pobízel. „Bylo to k uzoufání,“ říká Pafko, "dostal jsem z toho zánět prdele. Se Zemanem teď aspoň máme klid."

Cílem prohlídek v krematoriu je trénink na výstavu Zemana 3D v Památníku na Vítkově (po vzoru Klementa Gottwalda dříve vystaveného tamtéž). "K tomu jsme dosud radši nepřistoupili. Zeman sice ještě neuhnil jako Klema, ale bylo by to stejně na poblití," uzavírá Pafko.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Vysírač na pražském Žižkově zachvátil požár

12. 2. 2017 11:19 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Dnes odpoledne kolem 14 hodiny vysírač na pražském Žižkově zachvátil požár, hoří celý anténí systém. Vysírání v celé Praze je vyřazeno.

Hoří celá babylónská lživěž. Na místě zasahují požárníci z celé prahy.

Zjišťujeme podrobnosti z alternativní budoucnosti.

Slovenka se promočila a pálila v horách Korán

12. 2. 2017 07:31 - Čechistan - Standa Skandál

Mladá Slovenka zveřejnila na sociální síti video, na němž pod slovenskou vlajkou probíhá v prudkém dešti v horách, promočí se a poté zatápí svatou knihu muslimů Korán, aby se zahřála vysoko v horách. Pálení Koránu považují muslimové za smrtelný hřích.


Podle odborníků na promočení může žena tímto zatápětním ve volné přírodě ohrozit nejen sebe, ale také své spoluobčany. Rozdělávání ohnňů ve slovenských horách je totiž přísně zakázáno. Slovenka tak musela volit mezi smrtí umrznutím nebo ukamenováním za zatápění svatou knihou.  

R.E.K.L.A.M.APodle některých informací se Slovenka momentálně zdržuje v Dánsku (prvním evropském chalífátu, kde je korán na každém kroku) a je na ni podáno několik trestních oznámení za obecné ohrožování. „To mě nezastaví.  Odkazuji všem, i policistům, nikdo mě nezastaví před promočením,“ uvedla na videu. „Co se týče deště. Oheň je jediné řešení,“ řekla žena na videu.

Expertka na trestní právo Lucie Kyrillová v televizi Hnoj řekla, že Slovenka mohla spáchat hned několik trestních činů. Jedná se o hanobení řasy (jednobuněčných i vícebuněšných), nádora a přesvědčení hmyzu a podněcování k nádorové, řasové a estetické nenávisti rozděláváním ohňů a vichřic.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Vyšetřovatelé také zjišťují, jestli se náhodou Slovenka i nepomočila. To by mohlo snížit trestní sazbu a přehodnotit čin na přestupek z nedbalosti. Krom toho bude dneska i pršet.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.