HRBATŮV KOSTELEC

Čtenost Hrbatova Kostelce výrazně poklesla

19. 2. 2017 18:21 - Čechistan - Standa Skandál

Podle průzkumů společnosti Express Fucktum, čtenost jediného opravdu kvantově-postmoderního deníku poklesla o 33%.

Zatímco v roce 2015 dosahovala čtenost neuvěřitelných třicet čtenářů za den, v roce 2016 jich bylo již dvacet. Většina mainstreamových médií se snaží o zvyšování sledovanosti i čtenosti, kvantová postmoderna si ale žádá opak. Snižování čtenosti.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.Totiž. Čím méně bude čtenářů, tím kvalitnější budou. Do budoucna má readakce za cíl snížit čtenost natolik, že samotní čtenáři se stanou členy redakce a tím je přetáhneme na druhou stranu, sami začnou tvořit kvantovou post-realitu takříkajíc z druhé realitky onoho světa. Zlomovým milníkem bude okamžik ekvilibria, kdy počet čtenářů bude rovný počtu členů redakce Hrbatova Kostelce. Po protnutní tohoto zlomového bodu dojde ke kontrakci, kdy zbytek čtenářů bude již samotnou redakcí.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.Ve chvíli, kdy čtenost protne nulu, dojde k osvícení redakce, ta postoupí na vyšší duchovní stupeň a pouhý kontakt s obsahem Hrbatova Kostelce bude samotným kontaktem s Bohem, což náhodný čtenář neustojí a okamžitě prodělá psychospirituální krizi. Načež bude mít na výběr pouze ze dvou možností: okamžitý nástup do redakce se složením Slibu Věrnosti Řádu, nebo zešílí a bude hospitalizován v Bohnicích.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.Redakce není totiž Redakcí ani nikdy nebyla.  

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.R.E.K.L.A.M.A

Ve federální komisi pro regulaci energií (FERC) vybuchla bomba

13. 2. 2017 19:29 - Čechistan - Standa Skandál

USA California - Úředníci, kteří zamítli opravu přepadu přehrady Oroville, která zkolabovala byli usmrceni teroristickým útokem.


O svoje domy pro protržení přehrady přišlo na dvestětisíc američanů.

Podle FERC byl nouzový přepad schopen unést nápor 10 tisíc kubických metrů vody. „Při větším náporu vody může dojít k částečnému poškození, i tak by ale měl vodu udržet,“ stojí podle lokálního serveru OrovilleMR ve zprávě FERC z roku 2006.

Jenže v neděli eroze začala už při zhruba pětiprocentní zátěži.

Dva vysoce postavení úředníci FERC přišli také o svoje děti, které zavraždili před výbuchem neznámí pachatelé.

R.E.K.L.A.M.A

Z přehrady Oroville vznikly nové Niagárské vodopády, na které se jezdí dívat desetitiíce lidí ročně.

R.E.K.L.A.M.A

A tak spravedlnost našla svoje místo. Život za život.

Zjišťujeme podrobnosti z alternativní budoucnosti.R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Prezident Zeman 3D byl na prohlídce ve strašnickém krematoriu

12. 2. 2017 12:01 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Po prohlídce nemocnice Na Bulovce navštívil prezident Miloš Zeman 3D také strašnické krematorium. Byl tam také na preventivní prohlídce.

Zeman 3D, známý náruživý kuřák s kladným vztahem k alkoholu, trpí i po smrti cukrovkou a celkovou neuropatií. Profesor Pafko říká: "Je to horší než zaživa. Při prohlídce jsme například zjistili, že je už tak toxický, že na něm neroste ani plíseň." Na druhou stranu to prý zjednodušuje posmrtnou péči. "Pacient může docházet pouze jednou ročně a jinak si vystačí s malým personálem."

Podle prof. Pafka naopak kolem bývalého prezidenta Klause běhalo na dvacet odborníků, které bývalý prezident ve své marnivosti neustále k něčemu pobízel. „Bylo to k uzoufání,“ říká Pafko, "dostal jsem z toho zánět prdele. Se Zemanem teď aspoň máme klid."

Cílem prohlídek v krematoriu je trénink na výstavu Zemana 3D v Památníku na Vítkově (po vzoru Klementa Gottwalda dříve vystaveného tamtéž). "K tomu jsme dosud radši nepřistoupili. Zeman sice ještě neuhnil jako Klema, ale bylo by to stejně na poblití," uzavírá Pafko.

R.E.K.L.A.M.A

Vysírač na pražském Žižkově zachvátil požár

12. 2. 2017 11:19 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Dnes odpoledne kolem 14 hodiny vysírač na pražském Žižkově zachvátil požár, hoří celý anténí systém. Vysírání v celé Praze je vyřazeno.

Hoří celá babylónská lživěž. Na místě zasahují požárníci z celé prahy.

Zjišťujeme podrobnosti z alternativní budoucnosti.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.