HRBATŮV KOSTELEC

Zármutek v Xindlu. Hrnečky s Mickey Mousem došly, lidem zbyly oči pro pláč

5. 3. 2017 09:35 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Supermarketům Xindl došly hrnky s Mickey Mousem a prasátkem, které za symbolickou cenu rozdávaly zákazníkům, pokud utratili alespoň dvacet tisíc korun. A lidé se teď zlobí a děti pláčí.

Kampaň, kterou chtěl řetězec Xindl potěšit zákazníky, se mu vymkla z rukou. Zákazníci získávali za nákupy papíry a těšili se, že je vymění za hrnky s Disneyho kresbičkami.

R.E.K.L.A.M.A

Kvůli nekonečnému zájmu však hrnky došly a dojdou vždy. Rodiče teď musí utěšovat plačící ratolesti. Xindl slibuje, že nechá vyrábět hrnky s Mickymousem do skonání světa.

Xindl spustil „hrnečkovou akci“ v polovině března 2017. Zákazníky vybízela, aby do konce února sbírali samolepky (za každých 2000 utracených korun) a směňovali je pak za pět různých hrnečků s motivy Disneyho hrdinů. Jeden hrnek přišel na deset samolepek plus doplatek 500 korun, nebo na dvacet samolepek a doplatek 200 korun.

Lidé během kampaně utratili přinejmenším 3 miliardy korun a Xindl rozdal sto hrnků, než jí došly.

Nejmenovaná zákaznice v řetežci BILLA říká: "Je to xindl! Já bych z toho blila."

Tento článek je reklamní sdělení.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

Conchita Bratwurst otěhotněl!

2. 3. 2017 12:27 - Čechistan - Standa Skandál

BERLIN - Známá zpěvák Conchita Bratwurst, který nedávno změnila pohlaví, také nedávno otěhotněl.

Bratwurst si koupila další ze sad pro změnu pohlaví a dokonce si zakoupil v prodejnách XINDL i rozšíření o externí dělohu.

Externí děloha je outsourcovaná děloha pronajatých matek. Tyto samopohybující se dělohy,  ale musí být v dosahu Klienta. Součástí smlouvy o pronájmu, je také setrvalý pobyt po dobu devíti měsíců v dosahu Klienta, aby ten měl pocit otěhotění.   

R.E.K.L.A.M.A

Těhotný člověk Bratwurst bude rodil prý někdy koncem června a zvolí nakonec pohlaví potomka po porodu, podle toho jak se kojenec bude cítit.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Ostatky Mládka byly sešrotovány a vyvezeny na skládku jaderného odpadu

28. 2. 2017 13:30 - Čechistan - Standa Skandál

Kontrolu nad radioaktivními ostatky ministra přebralo SÚRAO (Správa úložišť radioaktivních odpadů).

Části ozářeného ministra Mládka, který nedávno zemřel na následky ozáření simulakra Sobotkova reaktoru, byly označené za jaderný odpad určený k přepracování.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!Mládek, který dostal smrtelnou dávku jódem, překračoval limity pro jaderný odpad třídy nízkoaktivní (LLW).

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.Některé části s nízkým stupněm radiace budou uloženy v ÚRAO Bratrství v Jáchymově, ostatní více aktivní části spadající do ILW budou vitrifikovány (zality do skla, pozn. red) a uloženy v ÚRAO Dukovany.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Jak sdělil mluvčí Hradu Jiří Ovčáček, podle prezidenta Mládek podporoval ekonomickou diplomacii a proexportní politiku a má za sebou jednoznačné výsledky. Velká ho škoda shodují se členové dozorčí rady ČEZ.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Část neožralé redakce HK se vychcala před bránu Klaus-Institut

25. 2. 2017 19:10 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Kolem poledního se začlo dvěma členům výpravy po Nefunkcionalismu v Praze chcát a zrovna jsme prošli kolem Klaus-Institut, tak jsme jim to tam nechali.

Prostě jsme měli plněj močák vod plzničky a čajíčků a v křovíčku před bránou to bylo ideální místečko.

Stějně je tam dost odpadků. Třetí se tam dokonce vysral, tak jako pejsek, který tam dělaj evidentně pořád.

R.E.K.L.A.M.A

Aspoň bude mít bejvalej président s Forejtem na rautu co žrát.  Péťa Kellner jim to ale dal do pucu!

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Na Klauze už chčije celá Praha.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Článek i samotný akt výsernictví je inspirován slohem Brutalismu v české kotlině, kterým se inspirovala jak privatizace, tak i třeba pražský hotel Incontinental.