HRBATŮV KOSTELEC

V Lidlu začali prodávat potraviny

11. 3. 2017 10:32 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Lidl se dostal na špici, naopak BILLA si v A-TESTu výrazně poblila. Teď už tam prodávají jenom předražené sračky, vyplynulo z namátkově zakoupených potravin.

Právě kvůli sračkám svolá Bohuslav Sobotka mimořádný summit V4 do německého Freiburgu. Tématem setkaní skupiny bude, že už se to nedá žrát. „Chceme to Merkelové povědět, ať s tím LIDLem něco dělá,“ upřesnil Sobotka.

V porovnání s okolními státy je na tom ČR bídně. Ve stejně značených potravinách se podle A-TESTu nalézá plno náhražek, a přitom cena je buď stejná nebo dokonce vyšší. „Je to plné éček,“ pokračuje Sobotka.

"Víte, my na ty konference V4 ale stejně jezdíme stejně jenom proto, abychom se tam mohli konečně pořádně nažrat. A pak si vyrazíme zastřílet jeleny- Kámoš Gunter z Europarlamentu tam má loveckou chatu a už se těším, jak se potom zhulíme jak hovada," říká Sobotka. Moderní politik by, podle jeho slov, měl být k voličům otevřený.

"A vůbec bych se nezlobil, kdyby tam zas dotáh nějaký kurvy."

Podle Sobotky je to v Německu úplně jiné masíčko, než-li pětkrát jeté vepřové, které se prodává v ČR. „U nás to má všechno stočený tachometry,“ míní Sobotka.

Nějaký to éčko by prý taky nebylo k zahození.

„No uvidíme, jak zas dopadnem,“ řekl ještě na adresu summitu V4.

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

Zármutek v Xindlu. Hrnečky s Mickey Mousem došly, lidem zbyly oči pro pláč

5. 3. 2017 09:35 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Supermarketům Xindl došly hrnky s Mickey Mousem a prasátkem, které za symbolickou cenu rozdávaly zákazníkům, pokud utratili alespoň dvacet tisíc korun. A lidé se teď zlobí a děti pláčí.

Kampaň, kterou chtěl řetězec Xindl potěšit zákazníky, se mu vymkla z rukou. Zákazníci získávali za nákupy papíry a těšili se, že je vymění za hrnky s Disneyho kresbičkami.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Kvůli nekonečnému zájmu však hrnky došly a dojdou vždy. Rodiče teď musí utěšovat plačící ratolesti. Xindl slibuje, že nechá vyrábět hrnky s Mickymousem do skonání světa.

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Xindl spustil „hrnečkovou akci“ v polovině března 2017. Zákazníky vybízela, aby do konce února sbírali samolepky (za každých 2000 utracených korun) a směňovali je pak za pět různých hrnečků s motivy Disneyho hrdinů. Jeden hrnek přišel na deset samolepek plus doplatek 500 korun, nebo na dvacet samolepek a doplatek 200 korun.

Lidé během kampaně utratili přinejmenším 3 miliardy korun a Xindl rozdal sto hrnků, než jí došly.

Nejmenovaná zákaznice v řetežci BILLA říká: "Je to xindl! Já bych z toho blila."

Tento článek je reklamní sdělení.

Conchita Bratwurst otěhotněl!

2. 3. 2017 12:27 - Čechistan - Standa Skandál

BERLIN - Známá zpěvák Conchita Bratwurst, který nedávno změnila pohlaví, také nedávno otěhotněl.

Bratwurst si koupila další ze sad pro změnu pohlaví a dokonce si zakoupil v prodejnách XINDL i rozšíření o externí dělohu.

Externí děloha je outsourcovaná děloha pronajatých matek. Tyto samopohybující se dělohy,  ale musí být v dosahu Klienta. Součástí smlouvy o pronájmu, je také setrvalý pobyt po dobu devíti měsíců v dosahu Klienta, aby ten měl pocit otěhotění.   

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Těhotný člověk Bratwurst bude rodil prý někdy koncem června a zvolí nakonec pohlaví potomka po porodu, podle toho jak se kojenec bude cítit.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Ostatky Mládka byly sešrotovány a vyvezeny na skládku jaderného odpadu

28. 2. 2017 13:30 - Čechistan - Standa Skandál

Kontrolu nad radioaktivními ostatky ministra přebralo SÚRAO (Správa úložišť radioaktivních odpadů).

Části ozářeného ministra Mládka, který nedávno zemřel na následky ozáření simulakra Sobotkova reaktoru, byly označené za jaderný odpad určený k přepracování.

R.E.K.L.A.M.AMládek, který dostal smrtelnou dávku jódem, překračoval limity pro jaderný odpad třídy nízkoaktivní (LLW).Některé části s nízkým stupněm radiace budou uloženy v ÚRAO Bratrství v Jáchymově, ostatní více aktivní části spadající do ILW budou vitrifikovány (zality do skla, pozn. red) a uloženy v ÚRAO Dukovany.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Jak sdělil mluvčí Hradu Jiří Ovčáček, podle prezidenta Mládek podporoval ekonomickou diplomacii a proexportní politiku a má za sebou jednoznačné výsledky. Velká ho škoda shodují se členové dozorčí rady ČEZ.