HRBATŮV KOSTELEC

Módní trendy v sebevraždách

15. 3. 2017 08:18 - Čechistan - Standa Skandál

Na jaro a léto 2017 frčí skoky pod vlak, tramvaje, metro ale i skoky na dálnici! Neváhejte a rozleťte se do světa úplně na sračky! Z módy nevychází ani sjezdové lyžování, ani automobilismus.

O tom, že způsob a provedení sebevraždy je třeba dobře promyslet a naplánovat s odborníky už ví řada klientů Agentury Sebevraždy na klíč. Dnešní již druhý nepovedený skok pod metro B je příkladem nehorázného amatérizmu. Cizinec po střetu s vozem stále ještě žije.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Neriskujte spackanou sebevraždu!

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

Například Iveta Bartošová, která je lídrem v módě sebevražd skokem pod vlak, připravovala svou sebevraždu rok a půl. Je třeba zvolit pečlivě způsob, provedení, pomůcky a datum. To je to nejdůležitější. Dále je třeba připravit i celou mediální kampaň, která navazuje na sebevraždu. Předtočení medailonků starostlivé maminky nebo starostlivého tatínka je třeba připravit, aby se na ně náhodou nezapomělo. Reklamace post-mortem Agentura nepřijímá.  

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

Do módy se dostává sjezdové lyžování, které si oblíbili jako způsob sebevraždy zvláště movitější klienti. Buď se srážejí navzájem, nebo se nechávají zavalit lavinou, což na dramatu jistě přidá.

Automobilismus jakožto nástroj sebevraždění už není tak módní jak byl. Zlatý věk 1600 mrtvol za rok jen tak nedosádneme, jak tomu bylo v minulých letech.

Už toho máte dost? Hodte si s námi mašli!

Článek je reklamní sdělení

R.E.K.L.A.M.A

V Lidlu začali prodávat potraviny

11. 3. 2017 10:32 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Lidl se dostal na špici, naopak BILLA si v A-TESTu výrazně poblila. Teď už tam prodávají jenom předražené sračky, vyplynulo z namátkově zakoupených potravin.

Právě kvůli sračkám svolá Bohuslav Sobotka mimořádný summit V4 do německého Freiburgu. Tématem setkaní skupiny bude, že už se to nedá žrát. „Chceme to Merkelové povědět, ať s tím LIDLem něco dělá,“ upřesnil Sobotka.

V porovnání s okolními státy je na tom ČR bídně. Ve stejně značených potravinách se podle A-TESTu nalézá plno náhražek, a přitom cena je buď stejná nebo dokonce vyšší. „Je to plné éček,“ pokračuje Sobotka.

"Víte, my na ty konference V4 ale stejně jezdíme stejně jenom proto, abychom se tam mohli konečně pořádně nažrat. A pak si vyrazíme zastřílet jeleny- Kámoš Gunter z Europarlamentu tam má loveckou chatu a už se těším, jak se potom zhulíme jak hovada," říká Sobotka. Moderní politik by, podle jeho slov, měl být k voličům otevřený.

"A vůbec bych se nezlobil, kdyby tam zas dotáh nějaký kurvy."

Podle Sobotky je to v Německu úplně jiné masíčko, než-li pětkrát jeté vepřové, které se prodává v ČR. „U nás to má všechno stočený tachometry,“ míní Sobotka.

Nějaký to éčko by prý taky nebylo k zahození.

„No uvidíme, jak zas dopadnem,“ řekl ještě na adresu summitu V4.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Zármutek v Xindlu. Hrnečky s Mickey Mousem došly, lidem zbyly oči pro pláč

5. 3. 2017 09:35 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Supermarketům Xindl došly hrnky s Mickey Mousem a prasátkem, které za symbolickou cenu rozdávaly zákazníkům, pokud utratili alespoň dvacet tisíc korun. A lidé se teď zlobí a děti pláčí.

Kampaň, kterou chtěl řetězec Xindl potěšit zákazníky, se mu vymkla z rukou. Zákazníci získávali za nákupy papíry a těšili se, že je vymění za hrnky s Disneyho kresbičkami.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Kvůli nekonečnému zájmu však hrnky došly a dojdou vždy. Rodiče teď musí utěšovat plačící ratolesti. Xindl slibuje, že nechá vyrábět hrnky s Mickymousem do skonání světa.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Xindl spustil „hrnečkovou akci“ v polovině března 2017. Zákazníky vybízela, aby do konce února sbírali samolepky (za každých 2000 utracených korun) a směňovali je pak za pět různých hrnečků s motivy Disneyho hrdinů. Jeden hrnek přišel na deset samolepek plus doplatek 500 korun, nebo na dvacet samolepek a doplatek 200 korun.

Lidé během kampaně utratili přinejmenším 3 miliardy korun a Xindl rozdal sto hrnků, než jí došly.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Nejmenovaná zákaznice v řetežci BILLA říká: "Je to xindl! Já bych z toho blila."

Tento článek je reklamní sdělení.

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

Conchita Bratwurst otěhotněl!

2. 3. 2017 12:27 - Čechistan - Standa Skandál

BERLIN - Známá zpěvák Conchita Bratwurst, který nedávno změnila pohlaví, také nedávno otěhotněl.

Bratwurst si koupila další ze sad pro změnu pohlaví a dokonce si zakoupil v prodejnách XINDL i rozšíření o externí dělohu.

Externí děloha je outsourcovaná děloha pronajatých matek. Tyto samopohybující se dělohy,  ale musí být v dosahu Klienta. Součástí smlouvy o pronájmu, je také setrvalý pobyt po dobu devíti měsíců v dosahu Klienta, aby ten měl pocit otěhotění.   

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Těhotný člověk Bratwurst bude rodil prý někdy koncem června a zvolí nakonec pohlaví potomka po porodu, podle toho jak se kojenec bude cítit.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.