HRBATŮV KOSTELEC

Lékařské konsilium: Alena Borůvková je hysterická kráva a potřebuje š*kat

7. 4. 2017 12:38 - Čechistan - Standa Skandál

Schweiz: Lékařské konsilium se jednotně shodlo na tom, že Alena Borůvková je hysterická kráva pro kterou je Art DECO a příborník více než slušnost a umění držet pysk.

A tak český národ zase může poznat do za lůzu v diplomatických kruzích máme včetně těch kdo Borůvkovou napadá. Lékaři diagnostikovali u Borůvkové maniodeprevní poruchu, která je právě v manické fázi a Borůvková hysterčí. Prý nikdo neví až se přepne do depresivní fáze, ale mohlo by k tomu dojít na podzim až se začnou krátit dny, nebo až Borůvková přestane ovulovat.

A mezitím můžeme číst „Denní zvratky bývalé diplomatky“. Tedy ona to byla jenom Miss..piss. Možná, že jí přecijenom křivdíme a ona stydké pysky držet umí!

Konsilium lékařů doporučuje terapii: Pane Borůvko, sice máte s diplomacií hodně práce, ale hysterky je potřeba pravidelně, dlouho a dobře šukat. Pak dají nachvíli pokoj. A pokud to nestíháte, kupe jí vibrátor MobyDick.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

Myslím, že to stačí. Hysterko.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová
R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Ve Dvoře Králové uřežou nosorožcům rohy a prodají je ve formě prášku na černý čínský trh

29. 3. 2017 12:53 - Čechistan - Standa Skandál

Akce Afrodisiakum bez smrti proběhne v další české ZOO. Nosorožcům uřežou rohy, semelou je a prodají na čínský trh. Rohovina je velmi ceněna a za stržené peníze ZOO přistaví další výběh pro nosorožce.

Během několika měsíců bude všech dvacettři nosorožců v zoo ve Dvoře Králové kvůli bezpečnosti a nadbezpečnosti bez rohů. Minulý týden přišel jako první o svůj roh třináctiletý kanec Pamir, kterého se ale podle zástupců zoo změna nijak nedotkla.„No a je bez rohu“, komentoval řezání zřízenec Karel Zametal, který právě roh užíznul a držel ho v ruce.

Otázka výkalů a semene

„Jde o to, že když už to zvíře uspíme, tak toho chceme co nejvíce využít. Chceme tedy i například odebrat od samců semeno, chcánky a výkaly pro Partykovou které budeme následně využívat k vědeckému projektu Urino und Exkrementerapie. Nechceme je uspávat zbytečně,“ vysvětlil Vyjebal.

Výzva
ZOO Dvůr Králové žádá spoluobčany, aby začli schovávát svoje nehty při manikůře. Lze prý dodávat i kopyta koní, krav, volů a tak podobně. Nehty i paznechty bude možné odevzdávat při návštěvě ZOO. Podle tonáže ZOO udělí slevu na vstupné. Ředitel Karel Vyjebal nechá rohy nosorožců semlít společně s nehty a paznechty, aby bylo možné do Číny prodat více drahého materiálu.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky
R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Módní trendy v sebevraždách

15. 3. 2017 08:18 - Čechistan - Standa Skandál

Na jaro a léto 2017 frčí skoky pod vlak, tramvaje, metro ale i skoky na dálnici! Neváhejte a rozleťte se do světa úplně na sračky! Z módy nevychází ani sjezdové lyžování, ani automobilismus.

O tom, že způsob a provedení sebevraždy je třeba dobře promyslet a naplánovat s odborníky už ví řada klientů Agentury Sebevraždy na klíč. Dnešní již druhý nepovedený skok pod metro B je příkladem nehorázného amatérizmu. Cizinec po střetu s vozem stále ještě žije.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Neriskujte spackanou sebevraždu!

R.E.K.L.A.M.A

Například Iveta Bartošová, která je lídrem v módě sebevražd skokem pod vlak, připravovala svou sebevraždu rok a půl. Je třeba zvolit pečlivě způsob, provedení, pomůcky a datum. To je to nejdůležitější. Dále je třeba připravit i celou mediální kampaň, která navazuje na sebevraždu. Předtočení medailonků starostlivé maminky nebo starostlivého tatínka je třeba připravit, aby se na ně náhodou nezapomělo. Reklamace post-mortem Agentura nepřijímá.  

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Do módy se dostává sjezdové lyžování, které si oblíbili jako způsob sebevraždy zvláště movitější klienti. Buď se srážejí navzájem, nebo se nechávají zavalit lavinou, což na dramatu jistě přidá.

Automobilismus jakožto nástroj sebevraždění už není tak módní jak byl. Zlatý věk 1600 mrtvol za rok jen tak nedosádneme, jak tomu bylo v minulých letech.

Už toho máte dost? Hodte si s námi mašli!

Článek je reklamní sdělení

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

V Lidlu začali prodávat potraviny

11. 3. 2017 10:32 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Lidl se dostal na špici, naopak BILLA si v A-TESTu výrazně poblila. Teď už tam prodávají jenom předražené sračky, vyplynulo z namátkově zakoupených potravin.

Právě kvůli sračkám svolá Bohuslav Sobotka mimořádný summit V4 do německého Freiburgu. Tématem setkaní skupiny bude, že už se to nedá žrát. „Chceme to Merkelové povědět, ať s tím LIDLem něco dělá,“ upřesnil Sobotka.

V porovnání s okolními státy je na tom ČR bídně. Ve stejně značených potravinách se podle A-TESTu nalézá plno náhražek, a přitom cena je buď stejná nebo dokonce vyšší. „Je to plné éček,“ pokračuje Sobotka.

"Víte, my na ty konference V4 ale stejně jezdíme stejně jenom proto, abychom se tam mohli konečně pořádně nažrat. A pak si vyrazíme zastřílet jeleny- Kámoš Gunter z Europarlamentu tam má loveckou chatu a už se těším, jak se potom zhulíme jak hovada," říká Sobotka. Moderní politik by, podle jeho slov, měl být k voličům otevřený.

"A vůbec bych se nezlobil, kdyby tam zas dotáh nějaký kurvy."

Podle Sobotky je to v Německu úplně jiné masíčko, než-li pětkrát jeté vepřové, které se prodává v ČR. „U nás to má všechno stočený tachometry,“ míní Sobotka.

Nějaký to éčko by prý taky nebylo k zahození.

„No uvidíme, jak zas dopadnem,“ řekl ještě na adresu summitu V4.

R.E.K.L.A.M.A