HRBATŮV KOSTELEC

GlaxoSmith Kline uvedl na trh dezinfekci myšlení standartikum Harmony

8. 4. 2017 13:41 - Čechistan - Standa Skandál

GSK představil nové standartikum myšlení Harmony. Jeho výhoda je užívání jen jedné tablety denně. Vtíravé nevkusné myšlenky budou minulostí! Buďte zase In!


Máte také vtíravé myšlenky, že v tom co žijeme je ubohost ?

Máte pocity, že móda je pomíjivá ?

Jste raději sami v lese a posloucháte ptáky a šumnění větru ?

Nejste přesvědčeni, že člověk stojí nad všemi a je svrchovaným Pánem Zeměkoule ?

To jsou příznaky nemoci!

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.Už vás nenaplňuje vlastnictví nového automobilu?

Nebaví vás svítit po západu Slunce ?

Jste nervózní když zvoní mobilní telefon ?

Internet už se pro vás stal pouhou žumpou ?

Nebaví vás pořád něco budovat ? Unavují vás žvásty lidí ?

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

Televize nenabízí zábavu ?

Že mezi takzvaně normálními lidmi vidíte už jen pošetilé blázny honící se za nesmysly ?

Právě pro vás je tu nové standartikum Harmony! Jedna tableta denně, 100mg Harmony z vás udělá zase úžasného člověka, který bude hvězdou Cocktail Party! Vaše důležitost opět vyroste!

Harmony - nový derivát benzoylmethylekgoninu s příměsí hyoscyaminu a atropinu, kteří užívají všichni úspěšní lidé.

Tento článek je reklamní sdělení

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch
R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Lékařské konsilium: Alena Borůvková je hysterická kráva a potřebuje š*kat

7. 4. 2017 12:38 - Čechistan - Standa Skandál

Schweiz: Lékařské konsilium se jednotně shodlo na tom, že Alena Borůvková je hysterická kráva pro kterou je Art DECO a příborník více než slušnost a umění držet pysk.

A tak český národ zase může poznat do za lůzu v diplomatických kruzích máme včetně těch kdo Borůvkovou napadá. Lékaři diagnostikovali u Borůvkové maniodeprevní poruchu, která je právě v manické fázi a Borůvková hysterčí. Prý nikdo neví až se přepne do depresivní fáze, ale mohlo by k tomu dojít na podzim až se začnou krátit dny, nebo až Borůvková přestane ovulovat.

A mezitím můžeme číst „Denní zvratky bývalé diplomatky“. Tedy ona to byla jenom Miss..piss. Možná, že jí přecijenom křivdíme a ona stydké pysky držet umí!

Konsilium lékařů doporučuje terapii: Pane Borůvko, sice máte s diplomacií hodně práce, ale hysterky je potřeba pravidelně, dlouho a dobře šukat. Pak dají nachvíli pokoj. A pokud to nestíháte, kupe jí vibrátor MobyDick.

Myslím, že to stačí. Hysterko.

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!
R.E.K.L.A.M.A

Ve Dvoře Králové uřežou nosorožcům rohy a prodají je ve formě prášku na černý čínský trh

29. 3. 2017 12:53 - Čechistan - Standa Skandál

Akce Afrodisiakum bez smrti proběhne v další české ZOO. Nosorožcům uřežou rohy, semelou je a prodají na čínský trh. Rohovina je velmi ceněna a za stržené peníze ZOO přistaví další výběh pro nosorožce.

Během několika měsíců bude všech dvacettři nosorožců v zoo ve Dvoře Králové kvůli bezpečnosti a nadbezpečnosti bez rohů. Minulý týden přišel jako první o svůj roh třináctiletý kanec Pamir, kterého se ale podle zástupců zoo změna nijak nedotkla.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.„No a je bez rohu“, komentoval řezání zřízenec Karel Zametal, který právě roh užíznul a držel ho v ruce.

Otázka výkalů a semene

„Jde o to, že když už to zvíře uspíme, tak toho chceme co nejvíce využít. Chceme tedy i například odebrat od samců semeno, chcánky a výkaly pro Partykovou které budeme následně využívat k vědeckému projektu Urino und Exkrementerapie. Nechceme je uspávat zbytečně,“ vysvětlil Vyjebal.

Výzva
ZOO Dvůr Králové žádá spoluobčany, aby začli schovávát svoje nehty při manikůře. Lze prý dodávat i kopyta koní, krav, volů a tak podobně. Nehty i paznechty bude možné odevzdávat při návštěvě ZOO. Podle tonáže ZOO udělí slevu na vstupné. Ředitel Karel Vyjebal nechá rohy nosorožců semlít společně s nehty a paznechty, aby bylo možné do Číny prodat více drahého materiálu.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Módní trendy v sebevraždách

15. 3. 2017 08:18 - Čechistan - Standa Skandál

Na jaro a léto 2017 frčí skoky pod vlak, tramvaje, metro ale i skoky na dálnici! Neváhejte a rozleťte se do světa úplně na sračky! Z módy nevychází ani sjezdové lyžování, ani automobilismus.

O tom, že způsob a provedení sebevraždy je třeba dobře promyslet a naplánovat s odborníky už ví řada klientů Agentury Sebevraždy na klíč. Dnešní již druhý nepovedený skok pod metro B je příkladem nehorázného amatérizmu. Cizinec po střetu s vozem stále ještě žije.

Neriskujte spackanou sebevraždu!

Například Iveta Bartošová, která je lídrem v módě sebevražd skokem pod vlak, připravovala svou sebevraždu rok a půl. Je třeba zvolit pečlivě způsob, provedení, pomůcky a datum. To je to nejdůležitější. Dále je třeba připravit i celou mediální kampaň, která navazuje na sebevraždu. Předtočení medailonků starostlivé maminky nebo starostlivého tatínka je třeba připravit, aby se na ně náhodou nezapomělo. Reklamace post-mortem Agentura nepřijímá.  

Do módy se dostává sjezdové lyžování, které si oblíbili jako způsob sebevraždy zvláště movitější klienti. Buď se srážejí navzájem, nebo se nechávají zavalit lavinou, což na dramatu jistě přidá.

Automobilismus jakožto nástroj sebevraždění už není tak módní jak byl. Zlatý věk 1600 mrtvol za rok jen tak nedosádneme, jak tomu bylo v minulých letech.

Už toho máte dost? Hodte si s námi mašli!

Článek je reklamní sdělení

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.