HRBATŮV KOSTELEC

Deset let od smrti básníka a filosofa Zbyňka Fišera

16. 4. 2017 08:14 - Čechistan - Standa Skandál

Slavnostní hledání hrobu (2hodiny) a uctění památky velikána proběhlo dne 9.4.2017 na desáté výročí smrti Bondyho.

Redakce HK, byla u hrobu básníka a filosofa Egona Bondyho (9.4.2017 měl 10. výročí smrti) a zažili jsme  vtipnou scénu s cigány, kteří se často neštítí žít jen z podpory: Jelikož Bondy byl básníkem santusákem, vybrali jsme mu krásné umělohmotné/syntetické květiny z přistavených kontejnerů. A právě v ten den tam řada cikánů smýčila svoje hroby a nás pomlouvali jak vybíráme z kontejneru květiny. Evidentně je to sralo a sedli na naší provokaci.

Sběr syntetických květin

Po slavnostním obřadu kladení květin, z nichž jedna bylo chvojí náhodou někým zapomenuté na smícháči, jsme se odebrali do přilehlé putyky.

Kladení syntatických květin (anonymizováno)

Tam, na putyční zahrádce proběhla degustace syntetického smažáku se Syntetickým Urquelem, čímž došlo k zatemnění mysli. Po výstupu na Paví vrch byly předneseny básně ze sbírky z let 1947-1963 kousek od střežených budov Ministerstva Vnitra zněla slova velikána: Hovno vláda, hovno demogracie, hovno svoboda!

Následně redakce sestoupila pod vilu soudruha Kruliše, kde v křoví se to pod Ministerstvem hemží injekčními feťáky, o které je právě postaráno samotnými ministry.

„Na život a smrt se vyser,
tady leží Zbyněk Fišer.“

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Ocenění za nejoriginálnější hrob získává bezejmenný pomníček jak pro pejska.

Nejoriginálnější hrob na MalvaznikáchR.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

GlaxoSmith Kline uvedl na trh dezinfekci myšlení standartikum Harmony

8. 4. 2017 13:41 - Čechistan - Standa Skandál

GSK představil nové standartikum myšlení Harmony. Jeho výhoda je užívání jen jedné tablety denně. Vtíravé nevkusné myšlenky budou minulostí! Buďte zase In!


Máte také vtíravé myšlenky, že v tom co žijeme je ubohost ?

Máte pocity, že móda je pomíjivá ?

Jste raději sami v lese a posloucháte ptáky a šumnění větru ?

Nejste přesvědčeni, že člověk stojí nad všemi a je svrchovaným Pánem Zeměkoule ?

To jsou příznaky nemoci!

R.E.K.L.A.M.AUž vás nenaplňuje vlastnictví nového automobilu?

Nebaví vás svítit po západu Slunce ?

Jste nervózní když zvoní mobilní telefon ?

Internet už se pro vás stal pouhou žumpou ?

Nebaví vás pořád něco budovat ? Unavují vás žvásty lidí ?

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Televize nenabízí zábavu ?

Že mezi takzvaně normálními lidmi vidíte už jen pošetilé blázny honící se za nesmysly ?

Právě pro vás je tu nové standartikum Harmony! Jedna tableta denně, 100mg Harmony z vás udělá zase úžasného člověka, který bude hvězdou Cocktail Party! Vaše důležitost opět vyroste!

Harmony - nový derivát benzoylmethylekgoninu s příměsí hyoscyaminu a atropinu, kteří užívají všichni úspěšní lidé.

Tento článek je reklamní sdělení

Lékařské konsilium: Alena Borůvková je hysterická kráva a potřebuje š*kat

7. 4. 2017 12:38 - Čechistan - Standa Skandál

Schweiz: Lékařské konsilium se jednotně shodlo na tom, že Alena Borůvková je hysterická kráva pro kterou je Art DECO a příborník více než slušnost a umění držet pysk.

A tak český národ zase může poznat do za lůzu v diplomatických kruzích máme včetně těch kdo Borůvkovou napadá. Lékaři diagnostikovali u Borůvkové maniodeprevní poruchu, která je právě v manické fázi a Borůvková hysterčí. Prý nikdo neví až se přepne do depresivní fáze, ale mohlo by k tomu dojít na podzim až se začnou krátit dny, nebo až Borůvková přestane ovulovat.

A mezitím můžeme číst „Denní zvratky bývalé diplomatky“. Tedy ona to byla jenom Miss..piss. Možná, že jí přecijenom křivdíme a ona stydké pysky držet umí!

Konsilium lékařů doporučuje terapii: Pane Borůvko, sice máte s diplomacií hodně práce, ale hysterky je potřeba pravidelně, dlouho a dobře šukat. Pak dají nachvíli pokoj. A pokud to nestíháte, kupe jí vibrátor MobyDick.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Myslím, že to stačí. Hysterko.

Ve Dvoře Králové uřežou nosorožcům rohy a prodají je ve formě prášku na černý čínský trh

29. 3. 2017 12:53 - Čechistan - Standa Skandál

Akce Afrodisiakum bez smrti proběhne v další české ZOO. Nosorožcům uřežou rohy, semelou je a prodají na čínský trh. Rohovina je velmi ceněna a za stržené peníze ZOO přistaví další výběh pro nosorožce.

Během několika měsíců bude všech dvacettři nosorožců v zoo ve Dvoře Králové kvůli bezpečnosti a nadbezpečnosti bez rohů. Minulý týden přišel jako první o svůj roh třináctiletý kanec Pamir, kterého se ale podle zástupců zoo změna nijak nedotkla.„No a je bez rohu“, komentoval řezání zřízenec Karel Zametal, který právě roh užíznul a držel ho v ruce.

Otázka výkalů a semene

„Jde o to, že když už to zvíře uspíme, tak toho chceme co nejvíce využít. Chceme tedy i například odebrat od samců semeno, chcánky a výkaly pro Partykovou které budeme následně využívat k vědeckému projektu Urino und Exkrementerapie. Nechceme je uspávat zbytečně,“ vysvětlil Vyjebal.

Výzva
ZOO Dvůr Králové žádá spoluobčany, aby začli schovávát svoje nehty při manikůře. Lze prý dodávat i kopyta koní, krav, volů a tak podobně. Nehty i paznechty bude možné odevzdávat při návštěvě ZOO. Podle tonáže ZOO udělí slevu na vstupné. Ředitel Karel Vyjebal nechá rohy nosorožců semlít společně s nehty a paznechty, aby bylo možné do Číny prodat více drahého materiálu.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.
R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.