HRBATŮV KOSTELEC

Korejci srali na jaderné střelnici ve křoví

21. 4. 2017 12:42 - Čechistan - Standa Skandál

Satelitní snímky zachytily nedávno neobvyklou aktivitu na severokorejské jaderné střelnici Punggje-chri. Dne 16. dubna tam osazenstvo sralo ve křoví.

Snímky špionážního satelitu USA i s odbornou analýzou expertů z Univerzity pana Kočky mluví jasně. Korejci nemají ani na hajzly.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimákyAnalytici uvedli různé důvody neobvyklé aktivity na třech místech střelnice. Mohlo se podle nich jednat o důsledek toho, že nepokračovala příprava na další jaderný test, ale také mohlo jít o maskovací plán vlády.

Pchjongjang spustil technickou pauzu v aktivitě na testovacím místě jako součást celkového klamného plánu, kdy pozdrží šestý jaderný test do chvíle, kdy by detonace mohla přinést největší politické výhody, uvedli plážoví experti Joseph S. Bermudez a Frank Fabián.Prosté vysvětlení, že si mohlo osazenstvo střelnice prostě jít ulevit do křoví během příprav, nezaznělo, i když bylo zmíněno že Korejci rádi serou ve křoví má v severokorejské společnosti své místo.

Na posledních záběrech z místa se objevuje vyvezená zemina, která naznačuje, že na střelnici jsou u holubí hovna. Není však patrné, že by se ze systému výkalů používaných při testech odváděla voda, jako je tomu na nedávných družicových snímcích.

Zajištění hoven na místě Agentem 007

DISCLOSURE: Už netřeba tvořit, Hovinky.cz stačí jen copy-paste a nahradit jistá slova hovnem. Tak vznikne nový obsah Kostelce.


R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Deset let od smrti básníka a filosofa Zbyňka Fišera

16. 4. 2017 08:14 - Čechistan - Standa Skandál

Slavnostní hledání hrobu (2hodiny) a uctění památky velikána proběhlo dne 9.4.2017 na desáté výročí smrti Bondyho.

Redakce HK, byla u hrobu básníka a filosofa Egona Bondyho (9.4.2017 měl 10. výročí smrti) a zažili jsme  vtipnou scénu s cigány, kteří se často neštítí žít jen z podpory: Jelikož Bondy byl básníkem santusákem, vybrali jsme mu krásné umělohmotné/syntetické květiny z přistavených kontejnerů. A právě v ten den tam řada cikánů smýčila svoje hroby a nás pomlouvali jak vybíráme z kontejneru květiny. Evidentně je to sralo a sedli na naší provokaci.

Sběr syntetických květin

Po slavnostním obřadu kladení květin, z nichž jedna bylo chvojí náhodou někým zapomenuté na smícháči, jsme se odebrali do přilehlé putyky.

Kladení syntatických květin (anonymizováno)

Tam, na putyční zahrádce proběhla degustace syntetického smažáku se Syntetickým Urquelem, čímž došlo k zatemnění mysli. Po výstupu na Paví vrch byly předneseny básně ze sbírky z let 1947-1963 kousek od střežených budov Ministerstva Vnitra zněla slova velikána: Hovno vláda, hovno demogracie, hovno svoboda!

Následně redakce sestoupila pod vilu soudruha Kruliše, kde v křoví se to pod Ministerstvem hemží injekčními feťáky, o které je právě postaráno samotnými ministry.

„Na život a smrt se vyser,
tady leží Zbyněk Fišer.“

R.E.K.L.A.M.A

Ocenění za nejoriginálnější hrob získává bezejmenný pomníček jak pro pejska.

Nejoriginálnější hrob na MalvaznikáchR.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

GlaxoSmith Kline uvedl na trh dezinfekci myšlení standartikum Harmony

8. 4. 2017 13:41 - Čechistan - Standa Skandál

GSK představil nové standartikum myšlení Harmony. Jeho výhoda je užívání jen jedné tablety denně. Vtíravé nevkusné myšlenky budou minulostí! Buďte zase In!


Máte také vtíravé myšlenky, že v tom co žijeme je ubohost ?

Máte pocity, že móda je pomíjivá ?

Jste raději sami v lese a posloucháte ptáky a šumnění větru ?

Nejste přesvědčeni, že člověk stojí nad všemi a je svrchovaným Pánem Zeměkoule ?

To jsou příznaky nemoci!

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!Už vás nenaplňuje vlastnictví nového automobilu?

Nebaví vás svítit po západu Slunce ?

Jste nervózní když zvoní mobilní telefon ?

Internet už se pro vás stal pouhou žumpou ?

Nebaví vás pořád něco budovat ? Unavují vás žvásty lidí ?

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Televize nenabízí zábavu ?

Že mezi takzvaně normálními lidmi vidíte už jen pošetilé blázny honící se za nesmysly ?

Právě pro vás je tu nové standartikum Harmony! Jedna tableta denně, 100mg Harmony z vás udělá zase úžasného člověka, který bude hvězdou Cocktail Party! Vaše důležitost opět vyroste!

Harmony - nový derivát benzoylmethylekgoninu s příměsí hyoscyaminu a atropinu, kteří užívají všichni úspěšní lidé.

Tento článek je reklamní sdělení

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A

Lékařské konsilium: Alena Borůvková je hysterická kráva a potřebuje š*kat

7. 4. 2017 12:38 - Čechistan - Standa Skandál

Schweiz: Lékařské konsilium se jednotně shodlo na tom, že Alena Borůvková je hysterická kráva pro kterou je Art DECO a příborník více než slušnost a umění držet pysk.

A tak český národ zase může poznat do za lůzu v diplomatických kruzích máme včetně těch kdo Borůvkovou napadá. Lékaři diagnostikovali u Borůvkové maniodeprevní poruchu, která je právě v manické fázi a Borůvková hysterčí. Prý nikdo neví až se přepne do depresivní fáze, ale mohlo by k tomu dojít na podzim až se začnou krátit dny, nebo až Borůvková přestane ovulovat.

A mezitím můžeme číst „Denní zvratky bývalé diplomatky“. Tedy ona to byla jenom Miss..piss. Možná, že jí přecijenom křivdíme a ona stydké pysky držet umí!

Konsilium lékařů doporučuje terapii: Pane Borůvko, sice máte s diplomacií hodně práce, ale hysterky je potřeba pravidelně, dlouho a dobře šukat. Pak dají nachvíli pokoj. A pokud to nestíháte, kupe jí vibrátor MobyDick.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

Myslím, že to stačí. Hysterko.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.