HRBATŮV KOSTELEC

Lidé vzali nový úřad útokem

23. 4. 2017 12:00 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Jen hodinu poté, co v Česku začal fungovat Úřad pro evidenci pitomců, tvoří se před jeho branami několikahodinové fronty. Občanům, kteří se nechají zaregistrovat, slíbil Andrej Babiš koblihu.

"Už tu stojím od šesti od rána. Měli by lidem aspoň zajistit židle," rozčiluje se pan Ivo, který přijel až z Chomutova.

Také ostatní občané si myslí, že by stát měl něco udělat. „Doufám, že na nás zbude ta kobliha,“ říká postarší pár z Brna.

Andrej Babiš lidem vzkazuje: "Na každého se dostane. Moje Vodňanské krávy dělají tolik koblih, že se z nich jednou všichni poserete!"

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Korejci srali na jaderné střelnici ve křoví

21. 4. 2017 12:42 - Čechistan - Standa Skandál

Satelitní snímky zachytily nedávno neobvyklou aktivitu na severokorejské jaderné střelnici Punggje-chri. Dne 16. dubna tam osazenstvo sralo ve křoví.


Snímky špionážního satelitu USA i s odbornou analýzou expertů z Univerzity pana Kočky mluví jasně. Korejci nemají ani na hajzly.Analytici uvedli různé důvody neobvyklé aktivity na třech místech střelnice. Mohlo se podle nich jednat o důsledek toho, že nepokračovala příprava na další jaderný test, ale také mohlo jít o maskovací plán vlády.

Pchjongjang spustil technickou pauzu v aktivitě na testovacím místě jako součást celkového klamného plánu, kdy pozdrží šestý jaderný test do chvíle, kdy by detonace mohla přinést největší politické výhody, uvedli plážoví experti Joseph S. Bermudez a Frank Fabián.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.Prosté vysvětlení, že si mohlo osazenstvo střelnice prostě jít ulevit do křoví během příprav, nezaznělo, i když bylo zmíněno že Korejci rádi serou ve křoví má v severokorejské společnosti své místo.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Na posledních záběrech z místa se objevuje vyvezená zemina, která naznačuje, že na střelnici jsou u holubí hovna. Není však patrné, že by se ze systému výkalů používaných při testech odváděla voda, jako je tomu na nedávných družicových snímcích.

Zajištění hoven na místě Agentem 007

DISCLOSURE: Už netřeba tvořit, Hovinky.cz stačí jen copy-paste a nahradit jistá slova hovnem. Tak vznikne nový obsah Kostelce.


R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Deset let od smrti básníka a filosofa Zbyňka Fišera

16. 4. 2017 08:14 - Čechistan - Standa Skandál

Slavnostní hledání hrobu (2hodiny) a uctění památky velikána proběhlo dne 9.4.2017 na desáté výročí smrti Bondyho.

Redakce HK, byla u hrobu básníka a filosofa Egona Bondyho (9.4.2017 měl 10. výročí smrti) a zažili jsme  vtipnou scénu s cigány, kteří se často neštítí žít jen z podpory: Jelikož Bondy byl básníkem santusákem, vybrali jsme mu krásné umělohmotné/syntetické květiny z přistavených kontejnerů. A právě v ten den tam řada cikánů smýčila svoje hroby a nás pomlouvali jak vybíráme z kontejneru květiny. Evidentně je to sralo a sedli na naší provokaci.

Sběr syntetických květin

Po slavnostním obřadu kladení květin, z nichž jedna bylo chvojí náhodou někým zapomenuté na smícháči, jsme se odebrali do přilehlé putyky.

Kladení syntatických květin (anonymizováno)

Tam, na putyční zahrádce proběhla degustace syntetického smažáku se Syntetickým Urquelem, čímž došlo k zatemnění mysli. Po výstupu na Paví vrch byly předneseny básně ze sbírky z let 1947-1963 kousek od střežených budov Ministerstva Vnitra zněla slova velikána: Hovno vláda, hovno demogracie, hovno svoboda!

Následně redakce sestoupila pod vilu soudruha Kruliše, kde v křoví se to pod Ministerstvem hemží injekčními feťáky, o které je právě postaráno samotnými ministry.

„Na život a smrt se vyser,
tady leží Zbyněk Fišer.“

Ocenění za nejoriginálnější hrob získává bezejmenný pomníček jak pro pejska.

Nejoriginálnější hrob na MalvaznikáchR.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

GlaxoSmith Kline uvedl na trh dezinfekci myšlení standartikum Harmony

8. 4. 2017 13:41 - Čechistan - Standa Skandál

GSK představil nové standartikum myšlení Harmony. Jeho výhoda je užívání jen jedné tablety denně. Vtíravé nevkusné myšlenky budou minulostí! Buďte zase In!


Máte také vtíravé myšlenky, že v tom co žijeme je ubohost ?

Máte pocity, že móda je pomíjivá ?

Jste raději sami v lese a posloucháte ptáky a šumnění větru ?

Nejste přesvědčeni, že člověk stojí nad všemi a je svrchovaným Pánem Zeměkoule ?

To jsou příznaky nemoci!

R.E.K.L.A.M.AUž vás nenaplňuje vlastnictví nového automobilu?

Nebaví vás svítit po západu Slunce ?

Jste nervózní když zvoní mobilní telefon ?

Internet už se pro vás stal pouhou žumpou ?

Nebaví vás pořád něco budovat ? Unavují vás žvásty lidí ?

Televize nenabízí zábavu ?

Že mezi takzvaně normálními lidmi vidíte už jen pošetilé blázny honící se za nesmysly ?

Právě pro vás je tu nové standartikum Harmony! Jedna tableta denně, 100mg Harmony z vás udělá zase úžasného člověka, který bude hvězdou Cocktail Party! Vaše důležitost opět vyroste!

Harmony - nový derivát benzoylmethylekgoninu s příměsí hyoscyaminu a atropinu, kteří užívají všichni úspěšní lidé.

Tento článek je reklamní sdělení

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A