HRBATŮV KOSTELEC

Celou noc proprdí. Meteourologové očekávají další vydatné sračky.

26. 4. 2017 17:50 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

„Po vydatném hrnci, sestávajícím z poloviny z hrachu a z poloviny z rýže celou noc proprdí,“ říká Dagmar Hnojsová z agentury Meteostress.

Také výhled na další dny neočekává výrazné zlepšení. „Zásoby hrachu zůstávají na toto roční období neobvykle velké,“ pokračuje Hnojsová. Když se připočítá nechuť jít do XINDLu, nezbývá než ho vařit i po další dny. "Kdo by taky do těch sraček venku lezl?"

„Je to prostě celkově na prd,“ uzavírá Hnojsová.

 

R.E.K.L.A.M.A

Lidé vzali nový úřad útokem

23. 4. 2017 12:00 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Jen hodinu poté, co v Česku začal fungovat Úřad pro evidenci pitomců, tvoří se před jeho branami několikahodinové fronty. Občanům, kteří se nechají zaregistrovat, slíbil Andrej Babiš koblihu.

"Už tu stojím od šesti od rána. Měli by lidem aspoň zajistit židle," rozčiluje se pan Ivo, který přijel až z Chomutova.

Také ostatní občané si myslí, že by stát měl něco udělat. „Doufám, že na nás zbude ta kobliha,“ říká postarší pár z Brna.

Andrej Babiš lidem vzkazuje: "Na každého se dostane. Moje Vodňanské krávy dělají tolik koblih, že se z nich jednou všichni poserete!"

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Korejci srali na jaderné střelnici ve křoví

21. 4. 2017 12:42 - Čechistan - Standa Skandál

Satelitní snímky zachytily nedávno neobvyklou aktivitu na severokorejské jaderné střelnici Punggje-chri. Dne 16. dubna tam osazenstvo sralo ve křoví.


Snímky špionážního satelitu USA i s odbornou analýzou expertů z Univerzity pana Kočky mluví jasně. Korejci nemají ani na hajzly.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.Analytici uvedli různé důvody neobvyklé aktivity na třech místech střelnice. Mohlo se podle nich jednat o důsledek toho, že nepokračovala příprava na další jaderný test, ale také mohlo jít o maskovací plán vlády.

Pchjongjang spustil technickou pauzu v aktivitě na testovacím místě jako součást celkového klamného plánu, kdy pozdrží šestý jaderný test do chvíle, kdy by detonace mohla přinést největší politické výhody, uvedli plážoví experti Joseph S. Bermudez a Frank Fabián.

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!Prosté vysvětlení, že si mohlo osazenstvo střelnice prostě jít ulevit do křoví během příprav, nezaznělo, i když bylo zmíněno že Korejci rádi serou ve křoví má v severokorejské společnosti své místo.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Na posledních záběrech z místa se objevuje vyvezená zemina, která naznačuje, že na střelnici jsou u holubí hovna. Není však patrné, že by se ze systému výkalů používaných při testech odváděla voda, jako je tomu na nedávných družicových snímcích.

Zajištění hoven na místě Agentem 007

DISCLOSURE: Už netřeba tvořit, Hovinky.cz stačí jen copy-paste a nahradit jistá slova hovnem. Tak vznikne nový obsah Kostelce.


R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Deset let od smrti básníka a filosofa Zbyňka Fišera

16. 4. 2017 08:14 - Čechistan - Standa Skandál

Slavnostní hledání hrobu (2hodiny) a uctění památky velikána proběhlo dne 9.4.2017 na desáté výročí smrti Bondyho.

Redakce HK, byla u hrobu básníka a filosofa Egona Bondyho (9.4.2017 měl 10. výročí smrti) a zažili jsme  vtipnou scénu s cigány, kteří se často neštítí žít jen z podpory: Jelikož Bondy byl básníkem santusákem, vybrali jsme mu krásné umělohmotné/syntetické květiny z přistavených kontejnerů. A právě v ten den tam řada cikánů smýčila svoje hroby a nás pomlouvali jak vybíráme z kontejneru květiny. Evidentně je to sralo a sedli na naší provokaci.

Sběr syntetických květin

Po slavnostním obřadu kladení květin, z nichž jedna bylo chvojí náhodou někým zapomenuté na smícháči, jsme se odebrali do přilehlé putyky.

Kladení syntatických květin (anonymizováno)

Tam, na putyční zahrádce proběhla degustace syntetického smažáku se Syntetickým Urquelem, čímž došlo k zatemnění mysli. Po výstupu na Paví vrch byly předneseny básně ze sbírky z let 1947-1963 kousek od střežených budov Ministerstva Vnitra zněla slova velikána: Hovno vláda, hovno demogracie, hovno svoboda!

Následně redakce sestoupila pod vilu soudruha Kruliše, kde v křoví se to pod Ministerstvem hemží injekčními feťáky, o které je právě postaráno samotnými ministry.

„Na život a smrt se vyser,
tady leží Zbyněk Fišer.“

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

Ocenění za nejoriginálnější hrob získává bezejmenný pomníček jak pro pejska.

Nejoriginálnější hrob na MalvaznikáchR.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.