HRBATŮV KOSTELEC

Stanice metra Malostranská je plná hoven

4. 5. 2017 10:20 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

„Došlo k průsaku vody ze záchodů Hradu na eskalátory, které se kvůli tomu zastavily,“ řekla mluvčí Dopravního podniku. Eskalátory podle ní nejsou stavěny na tolik hoven, ačkoli jinak zvládají mnoho občanů.

Průsak, podle mluvčí DPP, pokračoval dál a jelikož je metro propojeno s bunkrem Vlády, v hovnech se utopila celá česká vláda, tažená dolů Bohuslavem Sobotkou.

„Jediný Andrej Babiš zůstal nad hladinou, neboť je přeborníkem v kraulu v hovnech a bravurně v nich zvládá také motýlka,“ říká sportovní komentátor ČT Moravec. "Je to nadlidský výkon. Sám z bazénu v Podolí vím, jaký odpor hovna při plavání kladou." Nutno dodat, že Andrej Babiš reprezentoval družstvo TJ Smradoprdky celých 15 let předtím, než vyčenichal lepší příležitost v politice.

Jelikož se prezidentský hajzl mezitím ucpal, Zeman nemůže Sobotkovu demisi spláchnout. Je tedy možné, že občané budou muset minimálně půl roku počkat, než do vlády přitečou další svěží ministři.

Babiš již měl prohlásit, že pokud by se premiérem stal Chovanec, připustil by do vlády další své bývalé kolegy z TJ Smradoprdky, kteří se dosud honí za vlastním ocasem.

Stanice metra Malostranská zůstane až do vyčichnutí uzavřena.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Celou noc proprdí. Meteourologové očekávají další vydatné sračky.

26. 4. 2017 17:50 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

„Po vydatném hrnci, sestávajícím z poloviny z hrachu a z poloviny z rýže celou noc proprdí,“ říká Dagmar Hnojsová z agentury Meteostress.

Také výhled na další dny neočekává výrazné zlepšení. „Zásoby hrachu zůstávají na toto roční období neobvykle velké,“ pokračuje Hnojsová. Když se připočítá nechuť jít do XINDLu, nezbývá než ho vařit i po další dny. "Kdo by taky do těch sraček venku lezl?"

„Je to prostě celkově na prd,“ uzavírá Hnojsová.

 

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

Lidé vzali nový úřad útokem

23. 4. 2017 12:00 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Jen hodinu poté, co v Česku začal fungovat Úřad pro evidenci pitomců, tvoří se před jeho branami několikahodinové fronty. Občanům, kteří se nechají zaregistrovat, slíbil Andrej Babiš koblihu.

"Už tu stojím od šesti od rána. Měli by lidem aspoň zajistit židle," rozčiluje se pan Ivo, který přijel až z Chomutova.

Také ostatní občané si myslí, že by stát měl něco udělat. „Doufám, že na nás zbude ta kobliha,“ říká postarší pár z Brna.

Andrej Babiš lidem vzkazuje: "Na každého se dostane. Moje Vodňanské krávy dělají tolik koblih, že se z nich jednou všichni poserete!"

R.E.K.L.A.M.A

Korejci srali na jaderné střelnici ve křoví

21. 4. 2017 12:42 - Čechistan - Standa Skandál

Satelitní snímky zachytily nedávno neobvyklou aktivitu na severokorejské jaderné střelnici Punggje-chri. Dne 16. dubna tam osazenstvo sralo ve křoví.


Snímky špionážního satelitu USA i s odbornou analýzou expertů z Univerzity pana Kočky mluví jasně. Korejci nemají ani na hajzly.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.Analytici uvedli různé důvody neobvyklé aktivity na třech místech střelnice. Mohlo se podle nich jednat o důsledek toho, že nepokračovala příprava na další jaderný test, ale také mohlo jít o maskovací plán vlády.

Pchjongjang spustil technickou pauzu v aktivitě na testovacím místě jako součást celkového klamného plánu, kdy pozdrží šestý jaderný test do chvíle, kdy by detonace mohla přinést největší politické výhody, uvedli plážoví experti Joseph S. Bermudez a Frank Fabián.

R.E.K.L.A.M.AProsté vysvětlení, že si mohlo osazenstvo střelnice prostě jít ulevit do křoví během příprav, nezaznělo, i když bylo zmíněno že Korejci rádi serou ve křoví má v severokorejské společnosti své místo.

Na posledních záběrech z místa se objevuje vyvezená zemina, která naznačuje, že na střelnici jsou u holubí hovna. Není však patrné, že by se ze systému výkalů používaných při testech odváděla voda, jako je tomu na nedávných družicových snímcích.

Zajištění hoven na místě Agentem 007

DISCLOSURE: Už netřeba tvořit, Hovinky.cz stačí jen copy-paste a nahradit jistá slova hovnem. Tak vznikne nový obsah Kostelce.


R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.