HRBATŮV KOSTELEC

Miroslav Sládek na Hrad! To je politiky Had!

19. 5. 2017 20:04 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - On to nevzdal!
On nás nikdy nedal!
Politický matoador,
Míra Sládek ctěný Pan Doktor!


Jestli se chceme v následujícíh letech opravdu pobavit a postavit se k volbám opravdu kreativně, je třeba začít volit našeho Doktora Miroslava Sládka.

Tak jako Zeman odešel do ústraní, ze scény vysoké politiky. Pan Doktor snad už nebude mít problém ani s teplotou.Kvalita présidentů nám setrvale klesá a úroveň psychopatie stoupá. Trend bychom neměli jistě narušit a jít si za Velkým Cílem: uříznout si v zahraničí takovou ostudu,  že nás možná vyloučí z NATO i z EU. Euro v nedohledu a migrační krize bude vyřešena, až přednese řešení Pan Doktor.
Jistě má v záloze i nějaké ty koncetráky a možná i nějakej ten plyn.

Konečně tu bude pohodička. Poloviční kretén i psychopat na Hradě, ostuda až na Everest, a od mraků turistů klid!

Surrealistická Demokracie a přímá volba hlavy stáda je právě před námi! Tak to neposerte, protože orangutani nebo ploštice zatím nekandidují, to až za pár let ;-)

Co má společného Hitler s Babišem, oba psychopati opájející se močí?

15. 5. 2017 07:12 - Čechistan - Standa Skandál

Na první pohled je nepoznáte, až jejich činy prozradí jejich úmysl.

Ačkoliv projev Bábiše a Hitlera je na první okamžik zcela rozdílný, přecijenom určité rysy psychopatizmu tu jsou vidět. Hitler díky jinému klimatu, jiné náladě bez soudružského budování zdá se dnes směšný a okatý. Jenže jak je to u Babiše, nemá náhodou stejné symptomy?

Soudruh Rudolf Hess po projevu Adolfa prohlásil památnou větu: Die Partei ist Hitler, Hitler aber ist Deutschland, Deutschland ist Hitler!

Jenže to samé slyšíme z úst velkého zvířete, Andreje Babiše, který se tím netají pro zahraniční novináře. Strana jsem já, prohlásil Babiš.

To samé kdysi říkával Ludvík XIV "L'état c'est moi" (stát jsem já), absolutní monarcha, řečený Král Slunce.

Jak Hitler tak Babiš hrají velmi dobré představení. Hitler si vybral za strůjce všeho zla Židy a jinou takzvaně nízkou rasu, Babiš vidí všechno zlo státu v korupčnících, přesto on sám nemá potíže velmi dobře optimalizovat svoje daně. Bábiš stejně jako Hitler se snaží říkat to, co chce dav slyšet a co mu radí jeho mediální a PR poradci.

Právě rozpor mezi tím co sám dělá v otázkách mravních a co vyžaduje na ostatních. Akumulace moci, charisma, a panovačnost, to vše jsou znaky psychopata.

A že nemává hystericky rukama jako Adolf, ale.... to jaksi není dnešní klima a rozhodně by neuspěl. Psychopat je především dobrý herec, který nakecá lidem do ouška to co chtějí slyšet. Proto je jich PSP ČR plná.

Babiš je vůdce v principu velmi podobný jako Hitler nebo jiná verebž, jen plody jeho práce nebudou válečná tažení, ale Dozor. Všudypřítomná prostupující státní byrokracie.

Howgh.

 

Hess je na konci.

R.E.K.L.A.M.A

Česká Televize hostí výstavu veřejných záchodků

14. 5. 2017 10:02 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Česká Televize v rámci akcí otevřených oken i dveří hostí také rozsáhlou výstavu mobilních veřejných záchodků.

V rámci akce výstavy šlo o nejrozsáhlejší výstavu záchodků, záchodků pro postižené, pisoárů, umyvadel a všeho příslušenství.

Akci komentoval i Václav Hlodavec, který v zákulisí připustil, že celá akce byl pěknej průser.

Aktualizace: Pro vyšší autenticitu výstavy byly záchodky hovny již předplněny. Některé prý až po okraj.

Akci sponzoroval TOITOI.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Česká Televize hostí výstavu záchodků

K vidění jsou různé typy záchodů

 

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Záchodky i s příslušenstvím

A ještě. A ještě. A ještě. Co kdyby se divák z pro gramu přecijenom posral.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Zmrdstvívstání a rozklad je cílem

7. 5. 2017 11:29 - Čechistan - Standa Skandál

V záplavě hajzlů, vyžírků, hysterek a nezodpovědných vyjebávačů. Tedy subkriminálních psychopatů, je možnost zaujmout jedinou pozici: emulované rozhraní psychopata vůči všem psychopatům.

Fuck you! To je krédo psychopata, který se živí na úkor ostatních. Je to vlastně takovový sociální parazit.
Běžné bylo, že se tahle verbezž střílela, to ale psychopati už zakázali a množí se.

Jedinou možností je, aby zbytek příčetné populace začal pracovat na Úplném rozkladu. Rozklad a rozesírání musí být jediným cílem, tak aby celá společnost zkolabovala. Jak přestane cokoliv fungovat, psychopati nemůžou v takovém prostředí přežít. Příčetní mezi sebou musí vytvořit trvalé vazby a vůči rozpoznaným psychopatům se začít chovat psychopaticky.

Co to znamená? Ojebávat, klidně i úplně oddělat, je to uplně jedno, je to škodná.

Ono se to nezdá, ale zmrdi jsou i takoví důchodnci co pořád natahujou dlaň. Je toho všude už haldy a je třeba začít to kostit, velká to výzva nemocnicím!

Jel někdo 200km/h a rozbil se? Nezachraňovat a nechat zdechnout! To je krédo zodpovědného dokotra nového století. Uvědomte si vážení studovaní MUDrové, že adrenalinové sporty jsou právě rejdištěm psychopatů, takže se na ně vyserte a udělajte to tak, aby to bylo jen papírově OK a nikdo vás nemohl stíhat.

Máte doma hysterického psychopata, který stále poutá pozornost a vaše city? Ignorace, žádné city a zájem jim nedejte. Oni jsou pohým strojem takže jako se strojem se s nima jedná. Začnou chřadnout až uschnou.

Stejné je to s politiky. Žádná pozornost, snad jen výsměch je pravým pesticidem těhle lidských sraček.

Chceme krev psychopatů a jsme žízniví!

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.