HRBATŮV KOSTELEC

Zmrdstvívstání a rozklad je cílem

7. 5. 2017 11:29 - Čechistan - Standa Skandál

V záplavě hajzlů, vyžírků, hysterek a nezodpovědných vyjebávačů. Tedy subkriminálních psychopatů, je možnost zaujmout jedinou pozici: emulované rozhraní psychopata vůči všem psychopatům.

Fuck you! To je krédo psychopata, který se živí na úkor ostatních. Je to vlastně takovový sociální parazit.
Běžné bylo, že se tahle verbezž střílela, to ale psychopati už zakázali a množí se.

Jedinou možností je, aby zbytek příčetné populace začal pracovat na Úplném rozkladu. Rozklad a rozesírání musí být jediným cílem, tak aby celá společnost zkolabovala. Jak přestane cokoliv fungovat, psychopati nemůžou v takovém prostředí přežít. Příčetní mezi sebou musí vytvořit trvalé vazby a vůči rozpoznaným psychopatům se začít chovat psychopaticky.

Co to znamená? Ojebávat, klidně i úplně oddělat, je to uplně jedno, je to škodná.

Ono se to nezdá, ale zmrdi jsou i takoví důchodnci co pořád natahujou dlaň. Je toho všude už haldy a je třeba začít to kostit, velká to výzva nemocnicím!

Jel někdo 200km/h a rozbil se? Nezachraňovat a nechat zdechnout! To je krédo zodpovědného dokotra nového století. Uvědomte si vážení studovaní MUDrové, že adrenalinové sporty jsou právě rejdištěm psychopatů, takže se na ně vyserte a udělajte to tak, aby to bylo jen papírově OK a nikdo vás nemohl stíhat.

Máte doma hysterického psychopata, který stále poutá pozornost a vaše city? Ignorace, žádné city a zájem jim nedejte. Oni jsou pohým strojem takže jako se strojem se s nima jedná. Začnou chřadnout až uschnou.

Stejné je to s politiky. Žádná pozornost, snad jen výsměch je pravým pesticidem těhle lidských sraček.

Chceme krev psychopatů a jsme žízniví!

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Na Bohuslava Sralbotku in memoriam se zřítil strop jeho hrobky

4. 5. 2017 13:38 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Zesnulý Bohuslav Sralbotka opět zemřel. Sesypal se na něj strop jeho hrobky potom co se hrabal na Hrad.

Sobotka, který se nedávno jal hrabat z hrobu se pokoušel otevřít stropní dvířka jeho hrobky,
to se ale nedařilo a týden trvající údery jeho pěstí o stranický pultík se nakonec zřítil strop, který ho dočista zasypal.

Sralbotka se z kamení a betonu už asi nevyhrabe. Polomtrvý ale hlásá, že se stropem padá i jeho celá vláda.

Sralbotka tak asi na Hrad svou demisi nepřinese. Sobotka nicméně trvá na tom, že v okamžiku padání komise končí celý kabinet včetně rakve.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.


Sralbotka odmítá výklad úsravy, podle kterého imisee předsedy vlády neznamená automaticky překročení imisních limitů celého kabinetu.

„Podle mého názoru je výklad ústavního sraní zcela jasné. Imise premiéra končí. A tak tomu bude i v tomto případě,“ napsal Právu premiér.

Sralbotka ve čtvrtek poněkud překvapivě ústy mluvčího Martínek Eyera vzkázal z hrobky, že emisi ve čtvrtek Zemanovi ještě nedá, protože mu na zádech leží železobetonový nosník.
Vyčká do poloviny měsíce, kdy by mohl trochu uhnít. O tom, že emise bude formálně platná až k polovině května 2020, hovořil Eyrer již ve středu před pádem stropu.

Pražský hrad oznámil, že Sralbotka vězí v sutinách a že tam dorazí dorazí z hrobky i prezident, aby mu emisi předal.

R.E.K.L.A.M.A

Bohuslav Sralbotka nedávno zemřel na nákazu Ebolou.

Stanice metra Malostranská je plná hoven

4. 5. 2017 10:20 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

„Došlo k průsaku vody ze záchodů Hradu na eskalátory, které se kvůli tomu zastavily,“ řekla mluvčí Dopravního podniku. Eskalátory podle ní nejsou stavěny na tolik hoven, ačkoli jinak zvládají mnoho občanů.

Průsak, podle mluvčí DPP, pokračoval dál a jelikož je metro propojeno s bunkrem Vlády, v hovnech se utopila celá česká vláda, tažená dolů Bohuslavem Sobotkou.

„Jediný Andrej Babiš zůstal nad hladinou, neboť je přeborníkem v kraulu v hovnech a bravurně v nich zvládá také motýlka,“ říká sportovní komentátor ČT Moravec. "Je to nadlidský výkon. Sám z bazénu v Podolí vím, jaký odpor hovna při plavání kladou." Nutno dodat, že Andrej Babiš reprezentoval družstvo TJ Smradoprdky celých 15 let předtím, než vyčenichal lepší příležitost v politice.

Jelikož se prezidentský hajzl mezitím ucpal, Zeman nemůže Sobotkovu demisi spláchnout. Je tedy možné, že občané budou muset minimálně půl roku počkat, než do vlády přitečou další svěží ministři.

Babiš již měl prohlásit, že pokud by se premiérem stal Chovanec, připustil by do vlády další své bývalé kolegy z TJ Smradoprdky, kteří se dosud honí za vlastním ocasem.

Stanice metra Malostranská zůstane až do vyčichnutí uzavřena.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Celou noc proprdí. Meteourologové očekávají další vydatné sračky.

26. 4. 2017 17:50 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

„Po vydatném hrnci, sestávajícím z poloviny z hrachu a z poloviny z rýže celou noc proprdí,“ říká Dagmar Hnojsová z agentury Meteostress.

Také výhled na další dny neočekává výrazné zlepšení. „Zásoby hrachu zůstávají na toto roční období neobvykle velké,“ pokračuje Hnojsová. Když se připočítá nechuť jít do XINDLu, nezbývá než ho vařit i po další dny. "Kdo by taky do těch sraček venku lezl?"

„Je to prostě celkově na prd,“ uzavírá Hnojsová.

 

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.