HRBATŮV KOSTELEC

Kim Čong-Un nakupuje rakety v butiku

22. 5. 2017 10:39 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Představitel Severní Koreje se přiznal, že součástky k nejnovější otestované raketě nakoupil v butiku v Pařížské ulici v Praze

„Komu to myslí, ten si spojí pět dohromady a to byste se divili, k čemu se dá využít kvalitní pásek do kalhot,“ směje se Kim.

Za úspěchem stojí také mix několika voňavek, který se po zapálení ukázal jako vysoce explozivní. „Už po čichu jsem na sto honů poznal, že když vyměním kolínskou, udělám s tím díru do světa,“ říká Kim.

Nová balistická střela nese název Calvin Kim-Čong-Klein a vejde se do kabelky.

„Naše mezikontinentální střela dovede nést právě takovou kabelku,“ říká Kim. V nadcházející době bude na vybrané světové cíle svrženo několik kabelek.

"Nemůžu si pomoct, ale Jižní Korea prostě smrdí. Japonsko taky." říká Kim.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Světovou banku semena zatopila hovna

21. 5. 2017 20:00 - Čechistan - Standa Skandál

Úložiště sbírky semena nejdůležitějších mužů světa na Špicberkách zatopila nedávno hovna. Je to světová katastrofa. V hovnech přitom mělo úložiště vydržet navěky.

Depozit, jehož obsah má mimo jiné zaručit elitu lidstva v případě globální katastrofy, byl  vybudován v mrazivém prostředí za polárním kruhem tak, aby odolal jakékoli nepřízni počasí i jiným katastrofám. Kvůli vysokým teplotám však sperma roztálo a ještě z kanalizace vyteklo tisíce litrů hoven. Semeno bylo zcela zničeno a devadesátiltí dárci budou muset opět masturbovat což u některých bude znamenat zástavu srdce.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.Jak informoval v sobotu britský server The Guardian, kvůli globálnímu oteplování byly letos v zimě teploty v dané oblasti výjimečně vysoké a došlo k přehřátí spermatu. Také tající hovna pronikla až do vstupního tunelu úložiště spermatu, které bylo vybudování v jeskyni nedaleko města Longyearbyen.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.Do přední části vstupního tunelu natekla spousta hoven a opět tam zmrzla na led. Takže to vypadalo jako hnědý ledovec, když jste tam přišli,” popsala pro Guardian Schimelová.

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.Jak však Guardian podotýká, průnik hoven zpochybnil schopnost úložiště přečkat všechny katastrofy a to včetně výbuchu Slunce a uchovat zdroj spermatu pro obživu pro lidstva.

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Miroslav Sládek na Hrad! To je politiky Had!

19. 5. 2017 20:04 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - On to nevzdal!
On nás nikdy nedal!
Politický matoador,
Míra Sládek ctěný Pan Doktor!


Jestli se chceme v následujícíh letech opravdu pobavit a postavit se k volbám opravdu kreativně, je třeba začít volit našeho Doktora Miroslava Sládka.

Tak jako Zeman odešel do ústraní, ze scény vysoké politiky. Pan Doktor snad už nebude mít problém ani s teplotou.Kvalita présidentů nám setrvale klesá a úroveň psychopatie stoupá. Trend bychom neměli jistě narušit a jít si za Velkým Cílem: uříznout si v zahraničí takovou ostudu,  že nás možná vyloučí z NATO i z EU. Euro v nedohledu a migrační krize bude vyřešena, až přednese řešení Pan Doktor.
Jistě má v záloze i nějaké ty koncetráky a možná i nějakej ten plyn.

Konečně tu bude pohodička. Poloviční kretén i psychopat na Hradě, ostuda až na Everest, a od mraků turistů klid!

Surrealistická Demokracie a přímá volba hlavy stáda je právě před námi! Tak to neposerte, protože orangutani nebo ploštice zatím nekandidují, to až za pár let ;-)

R.E.K.L.A.M.A

Co má společného Hitler s Babišem, oba psychopati opájející se močí?

15. 5. 2017 07:12 - Čechistan - Standa Skandál

Na první pohled je nepoznáte, až jejich činy prozradí jejich úmysl.

Ačkoliv projev Bábiše a Hitlera je na první okamžik zcela rozdílný, přecijenom určité rysy psychopatizmu tu jsou vidět. Hitler díky jinému klimatu, jiné náladě bez soudružského budování zdá se dnes směšný a okatý. Jenže jak je to u Babiše, nemá náhodou stejné symptomy?

Soudruh Rudolf Hess po projevu Adolfa prohlásil památnou větu: Die Partei ist Hitler, Hitler aber ist Deutschland, Deutschland ist Hitler!

Jenže to samé slyšíme z úst velkého zvířete, Andreje Babiše, který se tím netají pro zahraniční novináře. Strana jsem já, prohlásil Babiš.

To samé kdysi říkával Ludvík XIV "L'état c'est moi" (stát jsem já), absolutní monarcha, řečený Král Slunce.

Jak Hitler tak Babiš hrají velmi dobré představení. Hitler si vybral za strůjce všeho zla Židy a jinou takzvaně nízkou rasu, Babiš vidí všechno zlo státu v korupčnících, přesto on sám nemá potíže velmi dobře optimalizovat svoje daně. Bábiš stejně jako Hitler se snaží říkat to, co chce dav slyšet a co mu radí jeho mediální a PR poradci.

Právě rozpor mezi tím co sám dělá v otázkách mravních a co vyžaduje na ostatních. Akumulace moci, charisma, a panovačnost, to vše jsou znaky psychopata.

A že nemává hystericky rukama jako Adolf, ale.... to jaksi není dnešní klima a rozhodně by neuspěl. Psychopat je především dobrý herec, který nakecá lidem do ouška to co chtějí slyšet. Proto je jich PSP ČR plná.

Babiš je vůdce v principu velmi podobný jako Hitler nebo jiná verebž, jen plody jeho práce nebudou válečná tažení, ale Dozor. Všudypřítomná prostupující státní byrokracie.

Howgh.

 

Hess je na konci.

R.E.K.L.A.M.A