HRBATŮV KOSTELEC

Ministerstvo ŽP koketuje s jógou

31. 5. 2017 11:03 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

V rámci programu Zelená úsporám vyhodnocuje Ministerstvo životního prostředí dopad tzv. techniky vnitřního ohně. Pokud se osvědčí, půjdou dotace na výstavbu meditačních center namísto kotlíkových dotací.

Ministerstvo Životního prostředí letos otestuje také kurzy brethariánství. Úředníci se budou v pilotním projektu učit nejíst a ministerstvu by se tím mělo do budoucna podařit výrazně zeštíhlit.

"Předpoklad je, že našim úředníkům k životu postačí málo. Vlastně nic, budou pak živi už jen z našich formulářů," říká ministr ŽP Richard Brabec.

Odborníci z institutu Václava Klause však před brethariánstvím varují: povede k vývoji nových a nových formulářů, aby z nich mohlo žít stále více úředníků. K žádnému zeštíhlení ministerstva podle nich tedy nedojde.

Profesor Václav Klaus ovšem brethariánství neodsuzuje. Pouze upřednostňuje vlastní způsob, tzv. akademické brethariánství: již dlouhá léta žije jen ze svých nikdy nenapsaných disertačních prací.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Žena chtěla vyluxovat, dostala se do blázince

30. 5. 2017 14:18 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

V Žitné ulici č. 32, v bytě paní Tiché, se opět rozbilo umyvadlo. Zavadil o něj při jízdě superluxusním BMW hradní protokolář Kruliš, který se zrovna sjížděl na chodbě, když žena luxovala. Umyvadlo se rozlámalo, „na tisíc kousků,“ potvrzuje Tichá.

Paní Tiché se při pohledu na střepy, rozmlácené BMW a protokoláře Kruliše vrátil záchvat fobie ze střepů a byla hospitalizována v bohnické psychiatrické léčebně.

Po převozu tvrdila, že umyvadlo po nárazu vzplálo. V dýmu měla spatřit pannu Marii a Miroslava Kalouska.

aktualizace

Díky Kalouskově přímluvě může Tichá využívat jeho vlastní nadstandardní pokoj, kam chodívá za svitu měsíce politicky onanovat.

Kauzu rozbitého umyvadla, BMW, protokoláře Kruliše a Miroslava Kalouska budeme nadále bedlivě sledovat. Zatím je zřejmé, že se do věci vložil sám Miloš Zeman, který tvrdí, že v inkriminované době byl v deliriu, a proto si nic nepamatuje, nikde nebyl a nic neví.

 

 

R.E.K.L.A.M.A

Kim Čong-Un nakupuje rakety v butiku

22. 5. 2017 10:39 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Představitel Severní Koreje se přiznal, že součástky k nejnovější otestované raketě nakoupil v butiku v Pařížské ulici v Praze

„Komu to myslí, ten si spojí pět dohromady a to byste se divili, k čemu se dá využít kvalitní pásek do kalhot,“ směje se Kim.

Za úspěchem stojí také mix několika voňavek, který se po zapálení ukázal jako vysoce explozivní. „Už po čichu jsem na sto honů poznal, že když vyměním kolínskou, udělám s tím díru do světa,“ říká Kim.

Nová balistická střela nese název Calvin Kim-Čong-Klein a vejde se do kabelky.

„Naše mezikontinentální střela dovede nést právě takovou kabelku,“ říká Kim. V nadcházející době bude na vybrané světové cíle svrženo několik kabelek.

"Nemůžu si pomoct, ale Jižní Korea prostě smrdí. Japonsko taky." říká Kim.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Světovou banku semena zatopila hovna

21. 5. 2017 20:00 - Čechistan - Standa Skandál

Úložiště sbírky semena nejdůležitějších mužů světa na Špicberkách zatopila nedávno hovna. Je to světová katastrofa. V hovnech přitom mělo úložiště vydržet navěky.

Depozit, jehož obsah má mimo jiné zaručit elitu lidstva v případě globální katastrofy, byl  vybudován v mrazivém prostředí za polárním kruhem tak, aby odolal jakékoli nepřízni počasí i jiným katastrofám. Kvůli vysokým teplotám však sperma roztálo a ještě z kanalizace vyteklo tisíce litrů hoven. Semeno bylo zcela zničeno a devadesátiltí dárci budou muset opět masturbovat což u některých bude znamenat zástavu srdce.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.Jak informoval v sobotu britský server The Guardian, kvůli globálnímu oteplování byly letos v zimě teploty v dané oblasti výjimečně vysoké a došlo k přehřátí spermatu. Také tající hovna pronikla až do vstupního tunelu úložiště spermatu, které bylo vybudování v jeskyni nedaleko města Longyearbyen.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.Do přední části vstupního tunelu natekla spousta hoven a opět tam zmrzla na led. Takže to vypadalo jako hnědý ledovec, když jste tam přišli,” popsala pro Guardian Schimelová.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.Jak však Guardian podotýká, průnik hoven zpochybnil schopnost úložiště přečkat všechny katastrofy a to včetně výbuchu Slunce a uchovat zdroj spermatu pro obživu pro lidstva.