HRBATŮV KOSTELEC

Umyvadlo v Žitné ul. č. 32 opět neodtéká

7. 6. 2017 09:10 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Od doby, co kardinál Dominik Duka vysvětil umyvadlo v bytě v Žitné ul. č. 32, začala z vodovodu vytékat svěcená voda. Paní Tichá, majitelka umyvadla, si v něm však již prý ani nemůže umýt ruce.

"Hrozně to svědí a pálí, když se vám to nedejbože dostane do očí. Byl mi to čert dlužen," říká Tichá, kterou v sobotu přivezli z bohnické psychiatrické léčebny.

Umyvadlo bylo vysvěceno na popud Miroslava Kalouska, který se nad ním měl zjevit společně s pannou Marií a měl si to prý přát.

Podle kardinála Duky se chystá vysvěcení také sifonu a trubky, kterou nyní svěcená voda zbůhdarma odtéká do zdi. „Prozatím jsme tam dnes ráno usadili špunt,“ upřesňuje Duka.

Další zvažovanou variantou byla instalace vodoměru, aby nedocházelo k plýtvání vody, „ale to by musel přijet sám papež a toho nemám rád,“ uzavřel Duka.

Umyvadlo opět neodtéká a paní Tichou zase odvezli na pozorování do Bohnic.

Kauzu budeme i nadále sledovat.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Ministerstvo ŽP koketuje s jógou

31. 5. 2017 11:03 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

V rámci programu Zelená úsporám vyhodnocuje Ministerstvo životního prostředí dopad tzv. techniky vnitřního ohně. Pokud se osvědčí, půjdou dotace na výstavbu meditačních center namísto kotlíkových dotací.

Ministerstvo Životního prostředí letos otestuje také kurzy brethariánství. Úředníci se budou v pilotním projektu učit nejíst a ministerstvu by se tím mělo do budoucna podařit výrazně zeštíhlit.

"Předpoklad je, že našim úředníkům k životu postačí málo. Vlastně nic, budou pak živi už jen z našich formulářů," říká ministr ŽP Richard Brabec.

Odborníci z institutu Václava Klause však před brethariánstvím varují: povede k vývoji nových a nových formulářů, aby z nich mohlo žít stále více úředníků. K žádnému zeštíhlení ministerstva podle nich tedy nedojde.

Profesor Václav Klaus ovšem brethariánství neodsuzuje. Pouze upřednostňuje vlastní způsob, tzv. akademické brethariánství: již dlouhá léta žije jen ze svých nikdy nenapsaných disertačních prací.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Žena chtěla vyluxovat, dostala se do blázince

30. 5. 2017 14:18 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

V Žitné ulici č. 32, v bytě paní Tiché, se opět rozbilo umyvadlo. Zavadil o něj při jízdě superluxusním BMW hradní protokolář Kruliš, který se zrovna sjížděl na chodbě, když žena luxovala. Umyvadlo se rozlámalo, „na tisíc kousků,“ potvrzuje Tichá.

Paní Tiché se při pohledu na střepy, rozmlácené BMW a protokoláře Kruliše vrátil záchvat fobie ze střepů a byla hospitalizována v bohnické psychiatrické léčebně.

Po převozu tvrdila, že umyvadlo po nárazu vzplálo. V dýmu měla spatřit pannu Marii a Miroslava Kalouska.

aktualizace

Díky Kalouskově přímluvě může Tichá využívat jeho vlastní nadstandardní pokoj, kam chodívá za svitu měsíce politicky onanovat.

Kauzu rozbitého umyvadla, BMW, protokoláře Kruliše a Miroslava Kalouska budeme nadále bedlivě sledovat. Zatím je zřejmé, že se do věci vložil sám Miloš Zeman, který tvrdí, že v inkriminované době byl v deliriu, a proto si nic nepamatuje, nikde nebyl a nic neví.

 

 

R.E.K.L.A.M.A

Kim Čong-Un nakupuje rakety v butiku

22. 5. 2017 10:39 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Představitel Severní Koreje se přiznal, že součástky k nejnovější otestované raketě nakoupil v butiku v Pařížské ulici v Praze

„Komu to myslí, ten si spojí pět dohromady a to byste se divili, k čemu se dá využít kvalitní pásek do kalhot,“ směje se Kim.

Za úspěchem stojí také mix několika voňavek, který se po zapálení ukázal jako vysoce explozivní. „Už po čichu jsem na sto honů poznal, že když vyměním kolínskou, udělám s tím díru do světa,“ říká Kim.

Nová balistická střela nese název Calvin Kim-Čong-Klein a vejde se do kabelky.

„Naše mezikontinentální střela dovede nést právě takovou kabelku,“ říká Kim. V nadcházející době bude na vybrané světové cíle svrženo několik kabelek.

"Nemůžu si pomoct, ale Jižní Korea prostě smrdí. Japonsko taky." říká Kim.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.