HRBATŮV KOSTELEC

Britové začli vyznávat právo Šríja. Rozjezdili na kaši několik muslimů, jako odvetu za útoky radikálních islamistů

19. 6. 2017 08:01 - Čechistan - Standa Skandál

LONDÝN - Oko za oko, zub za zub. To je středověké muslimské právo Šaríja. Britové se ho konečně začli učit a také praktikovat.

Dodávka v noci na pondělí najela do skupiny muslimů u mešity ve čtvrti Finessbury Park na jihu Londýna. Deset lidí bylo na kaši a deset bylo zraněno. Jednoho dorazili kudlou.

Premiérka Theresa Mayová se vzápětí posrala.



"Řidič, otec dvou zesnulých dětí z nedávného teroristického útoku na stadioně v Manchesteru vzal právo do svých rukou. A my to zameteme pod stůl. Žádný multikulty!", uvedl v prohlášení vyšeřovatel.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

 

DISCLOSURE: Soucítíme se všemi ozbrojenými složkami vč. policejních jednotek ČR, které jsou dohnány sebevražednou politickou hyperkorektností k mlčení. Víme, že si myslí své a na čí straně stojí!

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

Učitelé na ústecku začli krást organizovaně

11. 6. 2017 10:04 - Čechistan - Standa Skandál

MOST - Organizace učitelských sborů krádeže oficiálně (OUSKO) přednesla řešení platové krize po 59. reformě školství na svém pátém sjezdu. Kompilát ministerstva školství rychlých pseudořešení dovedl učitele k nejhošímu. Učitelé začli krást.

Učitelé na ústecku začli organizovat vykrádačské gangy. Začlo to propiskami na škole, papíry, křídami a hygienickými prostředky na čištění WC. Celý učitelský sbor v Mostě na základní škole si přilepšoval hlavně kradením toaletního papíru. Učitelé z organizace OUSKO potom rozšířili repertoár na vybavení žáků. Začli první krádeže pomůcek samotných žáků, nakonec začli učitelé krást i oblečení, spodní prádlo a mobiliní telefony.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!



Výkup zajišťuje centrála OUSKO a přeprodává oblečení dětí pedofilním fetišistům, deviatním němcům, rakušákům a polákům za výrazně vyšší marži, než kdyby oblečení prodávali do secondhandu. Týden nošené spoďárky desetiletých lze prý prodat pedofilům až za 30 Eur, za 40 Eur trochu posrané, na 55 Eur se vyšplhá cena, když učitel přesvědčí školáka, aby na spoďárky vyonanoval trochu své mladistvé šťávičky v rámci hodin povinné sexuální výchovy. Na dračku jdou i nošené boty, nejdražší jsou prý pořádně zapocené tenisky a kopačky z tělocviku, které se neustále ztrácejí. Někteří žáci dokonce v tomto programu porozumnění a tolerance sexuálně odlišných minorit začli aktivně svoje oblečení dodávat za úplatu a všichni jsou v zisku.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.



Platové podmínky učitelů na Mostecku se tak značně zlepšili. OUSKO začíná i s kurzy kapsářství, aby si učitelé mohli přilepšit cestou MHD z práce do práce, jelikož někteří už musejí pracovat na dva až tři úvazky. První kursy kapsářství otevřela OUSKO na léto 2017 a zbývají poslední místa, neváhejte a využijte letní prázdniny. Napřesrok si nakradete na dovolenou na karibiku !

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Sobotka oznámil odluku v manželství. S manželkou hledají "nové uspořádání života"

9. 6. 2017 10:20 - Čechistan - Standa Skandál

Premiér in-memoriam Bohuslav Sobotka už má pokrk situace, jaká panuje po jeho úmrtí na Ebolu.

Bohuslav Sobotka veřejně oznámil, že v následujících dnech bude s manželkou Olgou „hledat jiné uspořádání rodinného života“. Premiéra prý už nebaví po nocích vstávat z hrobu a rodinu navštěvovat. "Mohla by taky někdy zajít ke mě, na hřbitov! Je to děsná ventra!", říká premiér in-memoriam.

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.



Zdůraznil, že nejde o unáhlený krok, „jenž by byl motivován nějakou konkrétní situací či osobou“. "Už mě to sere nějakej ten rok. Za poslední rok za mnou v noci přišla jen dvakrát! A to ví, že ve dne musím ležet v hlíně, jinak bych se vysušil.", říká premiér velmi naštvaně.

R.E.K.L.A.M.A



Oba k sobě nadále chováme hluboký respekt a přátelství, jež nám umožňují naši situaci řešit se vzájemným pochopením. Naším hlavním společným cílem je vytvořit pro naše děti takové prostředí, jež jim umožní nadále vyrůstat spokojeně a s účastí živých rodičů. "Bohouš je v noci děsí a mají pak noční můry. Bohouš už je v pánu nějakj ten rok a začíná z něj opadávat maso, a to není vůbec pěkný pohled." říká zase Olga, manželka premiéra ve svém prohlášení. Podle manželů Sobotkových nejde o unáhlený krok, který by byl motivovaný konkrétní situací či osobou.

R.E.K.L.A.M.A

"Víte, na mě je vyvíjen hrozný tlak. Tedy tlak hlíny hlavně tady dola... bývá nesnestitelný a ještě mi serou na hlavu holubi a lezou my sem různý kancelářský krysy!", stěžuje si premiér na situaci v hrobce na Vyšehradě.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Umyvadlo v Žitné ul. č. 32 opět neodtéká

7. 6. 2017 09:10 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Od doby, co kardinál Dominik Duka vysvětil umyvadlo v bytě v Žitné ul. č. 32, začala z vodovodu vytékat svěcená voda. Paní Tichá, majitelka umyvadla, si v něm však již prý ani nemůže umýt ruce.

"Hrozně to svědí a pálí, když se vám to nedejbože dostane do očí. Byl mi to čert dlužen," říká Tichá, kterou v sobotu přivezli z bohnické psychiatrické léčebny.

Umyvadlo bylo vysvěceno na popud Miroslava Kalouska, který se nad ním měl zjevit společně s pannou Marií a měl si to prý přát.

Podle kardinála Duky se chystá vysvěcení také sifonu a trubky, kterou nyní svěcená voda zbůhdarma odtéká do zdi. „Prozatím jsme tam dnes ráno usadili špunt,“ upřesňuje Duka.

Další zvažovanou variantou byla instalace vodoměru, aby nedocházelo k plýtvání vody, „ale to by musel přijet sám papež a toho nemám rád,“ uzavřel Duka.

Umyvadlo opět neodtéká a paní Tichou zase odvezli na pozorování do Bohnic.

Kauzu budeme i nadále sledovat.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.