HRBATŮV KOSTELEC

Muslimka rozjezdila na kaši děti muslimů

25. 6. 2017 15:03 - Čechistan - Standa Skandál

LONDÝN - Další kaše tentokráte z dětí (aramix). Muslimka rozjezdila malé araby.

"Zatemnilo se mi před očima, zjevil se mi Alláh na tři způsoby a velelel mi: No tak na to šlápni, cožpak nevidíš ty svoje malý spratky co se zase vodpálí na stadionu s hřebíkama?!. Musela jsem, pro samotného Alláha, ty spratky musím sejmout!"

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Co ženu vedlo k tomu, aby vozem najela do davu lidí, nebylo chvíli jasné. Jeden ze svědků události uvedl, že řidička vyjížděla z parkoviště a najednou začala prudce zvyšovat rychlost, až nakonec narazila do stojících lidí, bez jakýchkoliv známek brzdění.

„Alláh na mě křičel“, hájí se řidička.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Alláh Akbar! Amen. Haleujá. Kriste eleison. Hare Kršna. Hare Krčma. PIVO!.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Britové začli vyznávat právo Šríja. Rozjezdili na kaši několik muslimů, jako odvetu za útoky radikálních islamistů

19. 6. 2017 08:01 - Čechistan - Standa Skandál

LONDÝN - Oko za oko, zub za zub. To je středověké muslimské právo Šaríja. Britové se ho konečně začli učit a také praktikovat.

Dodávka v noci na pondělí najela do skupiny muslimů u mešity ve čtvrti Finessbury Park na jihu Londýna. Deset lidí bylo na kaši a deset bylo zraněno. Jednoho dorazili kudlou.

Premiérka Theresa Mayová se vzápětí posrala."Řidič, otec dvou zesnulých dětí z nedávného teroristického útoku na stadioně v Manchesteru vzal právo do svých rukou. A my to zameteme pod stůl. Žádný multikulty!", uvedl v prohlášení vyšeřovatel.

R.E.K.L.A.M.A

 

DISCLOSURE: Soucítíme se všemi ozbrojenými složkami vč. policejních jednotek ČR, které jsou dohnány sebevražednou politickou hyperkorektností k mlčení. Víme, že si myslí své a na čí straně stojí!

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Učitelé na ústecku začli krást organizovaně

11. 6. 2017 10:04 - Čechistan - Standa Skandál

MOST - Organizace učitelských sborů krádeže oficiálně (OUSKO) přednesla řešení platové krize po 59. reformě školství na svém pátém sjezdu. Kompilát ministerstva školství rychlých pseudořešení dovedl učitele k nejhošímu. Učitelé začli krást.

Učitelé na ústecku začli organizovat vykrádačské gangy. Začlo to propiskami na škole, papíry, křídami a hygienickými prostředky na čištění WC. Celý učitelský sbor v Mostě na základní škole si přilepšoval hlavně kradením toaletního papíru. Učitelé z organizace OUSKO potom rozšířili repertoár na vybavení žáků. Začli první krádeže pomůcek samotných žáků, nakonec začli učitelé krást i oblečení, spodní prádlo a mobiliní telefony.

R.E.K.L.A.M.AVýkup zajišťuje centrála OUSKO a přeprodává oblečení dětí pedofilním fetišistům, deviatním němcům, rakušákům a polákům za výrazně vyšší marži, než kdyby oblečení prodávali do secondhandu. Týden nošené spoďárky desetiletých lze prý prodat pedofilům až za 30 Eur, za 40 Eur trochu posrané, na 55 Eur se vyšplhá cena, když učitel přesvědčí školáka, aby na spoďárky vyonanoval trochu své mladistvé šťávičky v rámci hodin povinné sexuální výchovy. Na dračku jdou i nošené boty, nejdražší jsou prý pořádně zapocené tenisky a kopačky z tělocviku, které se neustále ztrácejí. Někteří žáci dokonce v tomto programu porozumnění a tolerance sexuálně odlišných minorit začli aktivně svoje oblečení dodávat za úplatu a všichni jsou v zisku.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.Platové podmínky učitelů na Mostecku se tak značně zlepšili. OUSKO začíná i s kurzy kapsářství, aby si učitelé mohli přilepšit cestou MHD z práce do práce, jelikož někteří už musejí pracovat na dva až tři úvazky. První kursy kapsářství otevřela OUSKO na léto 2017 a zbývají poslední místa, neváhejte a využijte letní prázdniny. Napřesrok si nakradete na dovolenou na karibiku !

R.E.K.L.A.M.A

Sobotka oznámil odluku v manželství. S manželkou hledají "nové uspořádání života"

9. 6. 2017 10:20 - Čechistan - Standa Skandál

Premiér in-memoriam Bohuslav Sobotka už má pokrk situace, jaká panuje po jeho úmrtí na Ebolu.

Bohuslav Sobotka veřejně oznámil, že v následujících dnech bude s manželkou Olgou „hledat jiné uspořádání rodinného života“. Premiéra prý už nebaví po nocích vstávat z hrobu a rodinu navštěvovat. "Mohla by taky někdy zajít ke mě, na hřbitov! Je to děsná ventra!", říká premiér in-memoriam.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.Zdůraznil, že nejde o unáhlený krok, „jenž by byl motivován nějakou konkrétní situací či osobou“. "Už mě to sere nějakej ten rok. Za poslední rok za mnou v noci přišla jen dvakrát! A to ví, že ve dne musím ležet v hlíně, jinak bych se vysušil.", říká premiér velmi naštvaně.

R.E.K.L.A.M.AOba k sobě nadále chováme hluboký respekt a přátelství, jež nám umožňují naši situaci řešit se vzájemným pochopením. Naším hlavním společným cílem je vytvořit pro naše děti takové prostředí, jež jim umožní nadále vyrůstat spokojeně a s účastí živých rodičů. "Bohouš je v noci děsí a mají pak noční můry. Bohouš už je v pánu nějakj ten rok a začíná z něj opadávat maso, a to není vůbec pěkný pohled." říká zase Olga, manželka premiéra ve svém prohlášení. Podle manželů Sobotkových nejde o unáhlený krok, který by byl motivovaný konkrétní situací či osobou.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

"Víte, na mě je vyvíjen hrozný tlak. Tedy tlak hlíny hlavně tady dola... bývá nesnestitelný a ještě mi serou na hlavu holubi a lezou my sem různý kancelářský krysy!", stěžuje si premiér na situaci v hrobce na Vyšehradě.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.