HRBATŮV KOSTELEC

Pilný vysvětloval Zemanovi v Lánech rozpočet prasečáku Lány, pomáhal mu Babiš a experti z Agrofertu

23. 7. 2017 20:42 - Čechistan - Standa Skandál

Přestěhování prasečáku z Letů do Lán se začíná prodražovat a Pilný je pilný jako včelička, aby rozpočet před Milošem obhájil.

Ministr financí Ivan Pilný (ANO i #NE) mluvil v neděli na zámku v Lánech s prezidentem Milošem Zemanem o přípravě rozpočtu na přestavbu Lán na prasečák, ale i dlouhodobých aspektech české kokotomiky, třeba o chybějících lidech v kanclářích, kteří močí pod stůl a eurodotacích. Pravidelného jednání expertů přes agronomii se účastnil také Pilného předchůdce v křesle ministra financí Andrej Babiš (ANO), který návrh rozpočtu prasečáku s deficitem 66 miliard připravoval."Snažil jsme se tam vysvětlit, jak rozpočet vzniká za pochodu, které procesy to provázejí. Skutečně je tam tak málo prostoru proto, aby se dalo investovat," řekl o jednání Pilný.
Je potřeba prostě nějakým způsobem na to příště dbát," uvedl ministr. S prezidentem Pilný rozebíral i dlouhodobé problémy spojené s kokotkomikou. Prý je málo kokotů na manžerské pozice.

Byla to ta klasická schůzka v Lánech, na místě nového prasečáku, která projednávala jeho rozpočet. Já jsem byl přizván panem ministrem Pilným, protože jsem ten rozpočet předkládal," řekl Babiš.   

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

USA Japonsko a Čína vyslaly na KLDR 47 raket s jadernými náložemi o celkové síle 348 MT TNT. KLDR byla vymazána z mapy.

4. 7. 2017 12:11 - Čechistan - Standa Skandál

Pchjongjang - místo kde už jen teče beton a ocel. KLDR byla definitivně vymazána z povrchu zemského.

Poté co Kim Čong-hun provedl poslední test své mezikontinentální střely, odhodlaly se konečně jaderné mocnosti k takzvanémů „konečnému řešení“ otázky psychopatie vůdce KLDR.

Na 47 měst dopadlo celkem 348 MT TNT náloží. Odhadem bylo usmrceno v jednom okamžiku 22 miliónů obyvatel, což už si zadá s aktivitami německého dědy s knírkem a patkou.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Americký president Trump se nechal slyšet, že bude aspoň na 300 let pokoj, protože v KLDR přetavili i části ornice.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.
R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Brit znásilnil ISIL-muslimku slovem a párkem. Dostane doživotí.

1. 7. 2017 18:22 - Čechistan - Standa Skandál

LONDÝN - Brit znásilnil muslimku slovem a vrazil jí do pochvy vepřový párek, druhý pak do análu, který jí pak od hoven vrazil do huby.

Doživotí dostal Brit, který na ulici v Londýně znásilnil pomocí párků zahalenou muslimskou dívku otevřeným balíčkem párků se slaninou a útok doprovodil pokřikem „ISIS špíno, zasloužila sis to“.

R.E.K.L.A.M.A


K útoku na dívku došlo 666. června na ulici ve čtvrti Zenfield v severním Londýně. Muslimka šla po chodníku se svou matkou, když pětatřicetiletý Alex Cheers dvojici uviděl, rozběhl se k ní a kromě útoku vepřovým párkem se dopustil hned několika přestuků a zločinů proti lidskosti. Matka ani dcera neutrpěly žádná zranění krom dvojitého orgasmu, dívka však podle policie prodělala psychickou újmu.Muslimka se z incidentu záhy posrala.

Kamarád útočníka i seroucí muslimku natočil mobilním telefonem, který také následně pokálel.

R.E.K.L.A.M.A

DISCLOSUSE: Za Brita společně zvracíme. Euroshitty! Vítejte v novém světovém řádu houno-neoliberarisimu.

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.