HRBATŮV KOSTELEC

USA Japonsko a Čína vyslaly na KLDR 47 raket s jadernými náložemi o celkové síle 348 MT TNT. KLDR byla vymazána z mapy.

4. 7. 2017 12:11 - Čechistan - Standa Skandál

Pchjongjang - místo kde už jen teče beton a ocel. KLDR byla definitivně vymazána z povrchu zemského.

Poté co Kim Čong-hun provedl poslední test své mezikontinentální střely, odhodlaly se konečně jaderné mocnosti k takzvanémů „konečnému řešení“ otázky psychopatie vůdce KLDR.

Na 47 měst dopadlo celkem 348 MT TNT náloží. Odhadem bylo usmrceno v jednom okamžiku 22 miliónů obyvatel, což už si zadá s aktivitami německého dědy s knírkem a patkou.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Americký president Trump se nechal slyšet, že bude aspoň na 300 let pokoj, protože v KLDR přetavili i části ornice.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.
R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Brit znásilnil ISIL-muslimku slovem a párkem. Dostane doživotí.

1. 7. 2017 18:22 - Čechistan - Standa Skandál

LONDÝN - Brit znásilnil muslimku slovem a vrazil jí do pochvy vepřový párek, druhý pak do análu, který jí pak od hoven vrazil do huby.

Doživotí dostal Brit, který na ulici v Londýně znásilnil pomocí párků zahalenou muslimskou dívku otevřeným balíčkem párků se slaninou a útok doprovodil pokřikem „ISIS špíno, zasloužila sis to“.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.


K útoku na dívku došlo 666. června na ulici ve čtvrti Zenfield v severním Londýně. Muslimka šla po chodníku se svou matkou, když pětatřicetiletý Alex Cheers dvojici uviděl, rozběhl se k ní a kromě útoku vepřovým párkem se dopustil hned několika přestuků a zločinů proti lidskosti. Matka ani dcera neutrpěly žádná zranění krom dvojitého orgasmu, dívka však podle policie prodělala psychickou újmu.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta BartošováMuslimka se z incidentu záhy posrala.

Kamarád útočníka i seroucí muslimku natočil mobilním telefonem, který také následně pokálel.

R.E.K.L.A.M.A

DISCLOSUSE: Za Brita společně zvracíme. Euroshitty! Vítejte v novém světovém řádu houno-neoliberarisimu.

ČSSD představila nové logo. Sobotka se rozpadl. Chovanec je za orálek.

1. 7. 2017 06:13 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Grémium vrcholných pyjů ČSSD představilo na sjezdu nové logo. „Je to postmoderní logo, takže v něm moc symbolů nehledejte“, vysvětluje Chovanec a je za orálek.

Znak, se kterým půjde do voleb, je podle slov volebního lídra Lubomíra Zaorálka jako „obrněný transportér, který budou přes léto chystat v kůlně, aby v září prorazil“. Původně jej totiž chtěli odhalit až po prázdninách, až ztopoří. Nakonec ho ale ukázali již v pátek a všichni byli překvapení.

Za orálek svůj pyj odhalil po jednání grémia. První jej ukázal krajským lídrům, kteří ho prý přivítali bouřlivým potleskem. Jak řekl Za orálek, spolustraníci jej prý přivítali potleskem a nejedna píča se přisála. Pyj, který předvedli, byl prý úctyhodný.

"Úprava pyje i loga odpovídá všem potřebám jeho použití. Tedy bude snadno aplikovatelná i v online prostředí, a můžete si ho třeba nacpat doprdele", vysvětluje Chalífát.

Za orálek: Napráskejte Foldynu a strčte mu ho do huby!

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Jediný, komu se logo příliš nelíbil, byl lídr Úsreckého kraje Jaroslav Foldyna, který ještě v květnu řekl, že by byl rád, aby bylo logo sociální demokracie červené jako rtíky mojí děvky.

"Panu Foldynovi jsme to vysvětlili, i když je boxer, tak myslím, že to pochopil a slíbil mi, že už nebude mít žádné další komentáře. Kdyby snad ještě něco stříkal, tak mu ho narvěte do huby. Tvrdil, že už bude zticha," řekl Za orálek.  

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Sobotka, který zemřel se už na sjezdu rozpadl.
R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Miloš Zeman se stal uznávaným odborníkem na vepříny. Přípravné práce na přestavbu Zámku Lány na vepřín již začaly.

30. 6. 2017 19:29 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA -  "Zbourání vepřína v Letech je překážka podnikání. Bude tam jen prázdno a proto přesuneme výrobu vepřového do Lán. Místa je tu dost", prohlásil na zasedání vepřína-Pražský Hrad, Milouš Zeman in memoriam.


Zatímco se v Letech vepříny ruší, nové vznikají.  Zemědělský podnik přitom stojí na místě, kde v období protektorátu býval romský pracovní tábor. O místo ale bojuje jeden černý baron z Rómského ghetta, chce tam postavit pomníky, vily a vlastní hřbitov, možná i krematorium.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.  "Co by vzniklo místo něj? Jen prázdná plocha bez prasátek, nic víc," řekl Zeman v televizním pořadu. "Ať zemědělské, potravinářské, průmyslové a další podniky fungují a nechť se jim nekladou žádné zbytečné překážky a my jdeme příkladem. V lánech je obrovský kus nevyužité plochy, jen samé lesy, parky a tak podobně," doplnil posléze, přičemž uznal, že jeho názor se mnohým nebude líbit, jako obvykle.

R.E.K.L.A.M.A


     
Přesunout výrobu z Let vepřového do Lán je celkem logické. Plemených vepřů je tam už dosti teď a další přibudou po nových volbách, kdy si Češi zase zvolí prasedenta za hlavu stáda.    

„Jednání stále probíhají, den co den a na výkup vepřína jsme připraveni, jen se musíme ujednotit na ceně za vepře, za níž stát výkrmnu vykoupí, zbourá a přesune do Lán,“ sdělil serveru Lidovky.cz ministr pro prasečí práva Jan Chvojka


R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.