HRBATŮV KOSTELEC

Zemanův protokolář Kruliš je fit. Po nehodě BMW ho musí denně protahovat.

16. 8. 2017 20:10 - Čechistan - Standa Skandál

Zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš po vážné nehodě z konce srpna nastoupil zpět do práce. Prý už zase jezdí jak namazanej.

Z nehody policejního hyperauta BMW i666, ve kterém se rozflákal a při které utrpěl zlomeninu prdele, vyvázl bez následku.

Zeman ho prý musí ale denně protahovat. "Je to otřesné. Ani po loket mu to nestačí, děvce jedný!", říká rozmrzele Zeman.

R.E.K.L.A.M.A"Můj pan chirurg, když jsem se s ním bavil, říkal, že takhle rychle se z toho dostat bez následků, je tak jeden z tisíce. Takže děkuju svým andělům análním a vážím si toho, že to dopadlo tak, jak to dopadlo.", tvrdí Kruliš.

 

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Pilný vysvětloval Zemanovi v Lánech rozpočet prasečáku Lány, pomáhal mu Babiš a experti z Agrofertu

23. 7. 2017 20:42 - Čechistan - Standa Skandál

Přestěhování prasečáku z Letů do Lán se začíná prodražovat a Pilný je pilný jako včelička, aby rozpočet před Milošem obhájil.

Ministr financí Ivan Pilný (ANO i #NE) mluvil v neděli na zámku v Lánech s prezidentem Milošem Zemanem o přípravě rozpočtu na přestavbu Lán na prasečák, ale i dlouhodobých aspektech české kokotomiky, třeba o chybějících lidech v kanclářích, kteří močí pod stůl a eurodotacích. Pravidelného jednání expertů přes agronomii se účastnil také Pilného předchůdce v křesle ministra financí Andrej Babiš (ANO), který návrh rozpočtu prasečáku s deficitem 66 miliard připravoval.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!"Snažil jsme se tam vysvětlit, jak rozpočet vzniká za pochodu, které procesy to provázejí. Skutečně je tam tak málo prostoru proto, aby se dalo investovat," řekl o jednání Pilný.
Je potřeba prostě nějakým způsobem na to příště dbát," uvedl ministr. S prezidentem Pilný rozebíral i dlouhodobé problémy spojené s kokotkomikou. Prý je málo kokotů na manžerské pozice.

Byla to ta klasická schůzka v Lánech, na místě nového prasečáku, která projednávala jeho rozpočet. Já jsem byl přizván panem ministrem Pilným, protože jsem ten rozpočet předkládal," řekl Babiš.   

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

USA Japonsko a Čína vyslaly na KLDR 47 raket s jadernými náložemi o celkové síle 348 MT TNT. KLDR byla vymazána z mapy.

4. 7. 2017 12:11 - Čechistan - Standa Skandál

Pchjongjang - místo kde už jen teče beton a ocel. KLDR byla definitivně vymazána z povrchu zemského.

Poté co Kim Čong-hun provedl poslední test své mezikontinentální střely, odhodlaly se konečně jaderné mocnosti k takzvanémů „konečnému řešení“ otázky psychopatie vůdce KLDR.

Na 47 měst dopadlo celkem 348 MT TNT náloží. Odhadem bylo usmrceno v jednom okamžiku 22 miliónů obyvatel, což už si zadá s aktivitami německého dědy s knírkem a patkou.

Americký president Trump se nechal slyšet, že bude aspoň na 300 let pokoj, protože v KLDR přetavili i části ornice.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.
R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.