HRBATŮV KOSTELEC

Umyvadlo v Žitné ul. 32 opět neodtéká

15. 9. 2017 14:51 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Paní Tichá, které patří umyvadlo v Žitné ul. č. 32, byla o víkendu napadena lupičem-recidivistou.

"Nejdřív jsem slyšela zaťukání na dveře. Poté mě požádal o sklenici vody - a pak jsem ho skrze mezeru ve dveřích bodla," říká paní Tichá.

Podle svědectví žádal muž o vodu opakovaně, poprvé už v květnu letošního roku.

Přivolaní policisté našli mrtvého muže na chodbě a vystrašenou seniorku v obývacím pokoji. „Mávala nožem a vykřikovala, že by to hnedka udělala znova, ale že už tam žádní další zloději nebyli,“ řekl policista.

"Budu ve vás pomalu otáčet kudlou, dokud vám nepolezou oči půlkami! Panna Maria budiž mi nápomocna!" vzkazuje paní Tichá. (Nad umyvadlem prý zase spatřila panenku Marii, tentokrát v objetí Stanislava Grosse.)

Umyvadlo bylo zapečetěno a veškeré přívody a odtoky vody uzavřeny. Nevhodné zjevení bylo zažehnáno kardinálem Dukou.R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Zemanův protokolář Kruliš je fit. Po nehodě BMW ho musí denně protahovat.

16. 8. 2017 20:10 - Čechistan - Standa Skandál

Zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš po vážné nehodě z konce srpna nastoupil zpět do práce. Prý už zase jezdí jak namazanej.

Z nehody policejního hyperauta BMW i666, ve kterém se rozflákal a při které utrpěl zlomeninu prdele, vyvázl bez následku.

Zeman ho prý musí ale denně protahovat. "Je to otřesné. Ani po loket mu to nestačí, děvce jedný!", říká rozmrzele Zeman.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!"Můj pan chirurg, když jsem se s ním bavil, říkal, že takhle rychle se z toho dostat bez následků, je tak jeden z tisíce. Takže děkuju svým andělům análním a vážím si toho, že to dopadlo tak, jak to dopadlo.", tvrdí Kruliš.

 

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.
R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

no comment

15. 8. 2017 11:05 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

no comment

klap klap klap

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Pilný vysvětloval Zemanovi v Lánech rozpočet prasečáku Lány, pomáhal mu Babiš a experti z Agrofertu

23. 7. 2017 20:42 - Čechistan - Standa Skandál

Přestěhování prasečáku z Letů do Lán se začíná prodražovat a Pilný je pilný jako včelička, aby rozpočet před Milošem obhájil.

Ministr financí Ivan Pilný (ANO i #NE) mluvil v neděli na zámku v Lánech s prezidentem Milošem Zemanem o přípravě rozpočtu na přestavbu Lán na prasečák, ale i dlouhodobých aspektech české kokotomiky, třeba o chybějících lidech v kanclářích, kteří močí pod stůl a eurodotacích. Pravidelného jednání expertů přes agronomii se účastnil také Pilného předchůdce v křesle ministra financí Andrej Babiš (ANO), který návrh rozpočtu prasečáku s deficitem 66 miliard připravoval.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře."Snažil jsme se tam vysvětlit, jak rozpočet vzniká za pochodu, které procesy to provázejí. Skutečně je tam tak málo prostoru proto, aby se dalo investovat," řekl o jednání Pilný.
Je potřeba prostě nějakým způsobem na to příště dbát," uvedl ministr. S prezidentem Pilný rozebíral i dlouhodobé problémy spojené s kokotkomikou. Prý je málo kokotů na manžerské pozice.

Byla to ta klasická schůzka v Lánech, na místě nového prasečáku, která projednávala jeho rozpočet. Já jsem byl přizván panem ministrem Pilným, protože jsem ten rozpočet předkládal," řekl Babiš.   

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.