HRBATŮV KOSTELEC

V Praze vyvěrají lidé z kanálů

19. 9. 2017 11:46 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Lidé v praze bežne zacli chodit kanály. Je tam prý ve studeném podzimku tepleji a občas se najde i něco k snědku.

Tolik očekáváné řešení nepřehledné a nedostačující dopravní situace se nedočkáme a tak Pražané i dojíždející zvolili takticky zbrusu nové přístupové body. Je jím hlavně páteřní kanalizační stoka Bubeneč-Hrad, kde se já jezdit i loďkou. Lidé chodící kanály si začli mezi sebou říkat Kanálníci.

Do práce s čelovkou, přilbou a holinami

Děti si tento způsob dopravy oblíbily zvláště pro roztomilá zvířátka jako jsou potkani a krysy, kterých potkají cestou do školy celé rodiny.

A ranní rozcvička, ale vylezete hned před vchodem do školy

Hlavní vývěr stoky lidí se již propadl na Karlově námestí, kde radní vymýšleli výjezdy vlaku přímo z centra Zeměkoule spojující Peking s Prahou.

V nepřízni počasí se lze i ubytovat

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.
R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!
R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Umyvadlo v Žitné ul. 32 opět neodtéká

15. 9. 2017 14:51 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Paní Tichá, které patří umyvadlo v Žitné ul. č. 32, byla o víkendu napadena lupičem-recidivistou.

"Nejdřív jsem slyšela zaťukání na dveře. Poté mě požádal o sklenici vody - a pak jsem ho skrze mezeru ve dveřích bodla," říká paní Tichá.

Podle svědectví žádal muž o vodu opakovaně, poprvé už v květnu letošního roku.

Přivolaní policisté našli mrtvého muže na chodbě a vystrašenou seniorku v obývacím pokoji. „Mávala nožem a vykřikovala, že by to hnedka udělala znova, ale že už tam žádní další zloději nebyli,“ řekl policista.

"Budu ve vás pomalu otáčet kudlou, dokud vám nepolezou oči půlkami! Panna Maria budiž mi nápomocna!" vzkazuje paní Tichá. (Nad umyvadlem prý zase spatřila panenku Marii, tentokrát v objetí Stanislava Grosse.)

Umyvadlo bylo zapečetěno a veškeré přívody a odtoky vody uzavřeny. Nevhodné zjevení bylo zažehnáno kardinálem Dukou.R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Zemanův protokolář Kruliš je fit. Po nehodě BMW ho musí denně protahovat.

16. 8. 2017 20:10 - Čechistan - Standa Skandál

Zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš po vážné nehodě z konce srpna nastoupil zpět do práce. Prý už zase jezdí jak namazanej.

Z nehody policejního hyperauta BMW i666, ve kterém se rozflákal a při které utrpěl zlomeninu prdele, vyvázl bez následku.

Zeman ho prý musí ale denně protahovat. "Je to otřesné. Ani po loket mu to nestačí, děvce jedný!", říká rozmrzele Zeman.

R.E.K.L.A.M.A"Můj pan chirurg, když jsem se s ním bavil, říkal, že takhle rychle se z toho dostat bez následků, je tak jeden z tisíce. Takže děkuju svým andělům análním a vážím si toho, že to dopadlo tak, jak to dopadlo.", tvrdí Kruliš.

 

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.
R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.