HRBATŮV KOSTELEC

Radnice se přesunula do vysloužilé buňky. Projekt, díky kterému Praha 9 ušetřila miliony

8. 10. 2017 14:12 - Čechistan - Standa Skandál

Zdá se, že projekt Radnice v Buňce přináší své pozitivní výsledky. Radní jsou i potenciálně mobilní, když je připojí za návěs, můžou odject dělat radní třeba z Prahy až do Olomouce.

Když Praha 9 zahajovala v roce 2014 projekt obytných buněk pro radní, viselo ve vzduchu mnoho otázek a nedůvěry. Pravidla, která byla předem nastavena, však byla k radním nekompromisní. Udržovat náklady na minimu: služba veřejnosti je nad pohodlíčkem a luxusem. Radní si například sami luxují buňku a musí se starat o pozemek.

A hlavně - žádné návykové látky (kokain, pervitin, GHB apod.). Žádní Hradní radovánky se nekonají.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

„Lidé na to reagují velice pozitivně. Sami vidí že Radní má snahu vrátit se zpět do života, tedy do reality.  Pohlíží na ně jinak, než když se váleli v kožených křeslech a maminky chodily s dětmi do škol, které jim pokládaly otázky typu proč se mají jak prasata v žitě.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Podobnými projekty se Prahou bude inspirovat také Plzeň nebo Liberec.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!Bělobrádek ryl držkou v zemi

7. 10. 2017 13:24 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Bělobrádek ryl držkou v zemi, alspoň tak vysvetluje odřeniny nosu, brady i rtů kancelář KDU-ČSL.

"Ryl jsem držkou v naší české zemi!, říká předseda KDU-ČSL Pavel Bělíbrádek. "Sám je přesvědčen, ze rytí držkou v zemi má stále svou hodnotu a tradici a že je na něj v současné době prováděn frontální útok."

Co tam ale pan předseda KDU-ČSL ryl a co vůbec vyryl zůstává záhadou. Filmový kritik J.X. Měnesed si myslí, že je to celý volovina a že Bělíbrádek má jen rád rimming a teď to krapánek přehnal. "Tak dlouho v tej řiti lízal až si odřel si nos, ústa i bradu. A k tomu asi chytil i herpex simplex.", směje se J.X.Měnesed in memoriam.

 

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

V Praze vyvěrají lidé z kanálů

19. 9. 2017 11:46 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Lidé v praze bežne zacli chodit kanály. Je tam prý ve studeném podzimku tepleji a občas se najde i něco k snědku.

Tolik očekáváné řešení nepřehledné a nedostačující dopravní situace se nedočkáme a tak Pražané i dojíždející zvolili takticky zbrusu nové přístupové body. Je jím hlavně páteřní kanalizační stoka Bubeneč-Hrad, kde se já jezdit i loďkou. Lidé chodící kanály si začli mezi sebou říkat Kanálníci.

Do práce s čelovkou, přilbou a holinami

Děti si tento způsob dopravy oblíbily zvláště pro roztomilá zvířátka jako jsou potkani a krysy, kterých potkají cestou do školy celé rodiny.

A ranní rozcvička, ale vylezete hned před vchodem do školy

Hlavní vývěr stoky lidí se již propadl na Karlově námestí, kde radní vymýšleli výjezdy vlaku přímo z centra Zeměkoule spojující Peking s Prahou.

V nepřízni počasí se lze i ubytovat

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!
R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Umyvadlo v Žitné ul. 32 opět neodtéká

15. 9. 2017 14:51 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Paní Tichá, které patří umyvadlo v Žitné ul. č. 32, byla o víkendu napadena lupičem-recidivistou.

"Nejdřív jsem slyšela zaťukání na dveře. Poté mě požádal o sklenici vody - a pak jsem ho skrze mezeru ve dveřích bodla," říká paní Tichá.

Podle svědectví žádal muž o vodu opakovaně, poprvé už v květnu letošního roku.

Přivolaní policisté našli mrtvého muže na chodbě a vystrašenou seniorku v obývacím pokoji. „Mávala nožem a vykřikovala, že by to hnedka udělala znova, ale že už tam žádní další zloději nebyli,“ řekl policista.

"Budu ve vás pomalu otáčet kudlou, dokud vám nepolezou oči půlkami! Panna Maria budiž mi nápomocna!" vzkazuje paní Tichá. (Nad umyvadlem prý zase spatřila panenku Marii, tentokrát v objetí Stanislava Grosse.)

Umyvadlo bylo zapečetěno a veškeré přívody a odtoky vody uzavřeny. Nevhodné zjevení bylo zažehnáno kardinálem Dukou.R.E.K.L.A.M.A