HRBATŮV KOSTELEC

Prasedenta Milouše Zemana in memoriam brzy naloží do formaldehydu

11. 10. 2017 06:45 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - V krematoriu Strašnice po nedávné kontrolní návštěvě začaly přípravné práce finálního balzamování Zemana.

Ošetřující patolog MUDr. Pafko s jeho týmem se shodli na tom, že líh a cigaretový dým už na balzamování nynějšího těla již nestačí. Na Zemanovi totiž objevili rezistetní typy bakterií MRSA a deinococus radiodurans, které odolávají i pravidelnému ozařování gamma paprsky. Tato technologie se jinak úspěšně používá k likvidaci dřevokazných hub a červotočů ve starožitném nábytku.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.Pafko a kol. rozhodli, že je nutné nyní nasadit dlouhodové louhování ve formaldehydu a trvalé ozařování (radioterapii) zombie dávkami až 100 000 gray, jinak podlehne zkáze a v dalším volebním období by to už nemusela přežít. Zvažují nasadit i neutronvou terapii v nově zřízeném neutronovém centru v Řeži u Prahy .

R.E.K.L.A.M.A

"U Klémy, tuto fázi naši předchůci podcenili, a vidíte - rozpadl se. Tohle si nemůžeme dovolit.", vysvětluje MUDr. Pafo strategii balzamovacích prací na Zemanovi.

Deinococcus radiodurans je extrémofilní kokovitá bakterie z kmene Deinococcus-Thermus. Bakterie je odolná vůči nízké teplotě, suchu, kyselému prostředí a vakuu, ale především je známá svou velkou odolností vůči radioaktivitě – přežije i dávku záření gama o intenzitě 15 000 grayů, což je desetitisíckrát více než smrtelná dávka pro člověka.

MRSA - Meticilin-rezistentní zlatý stafylokok (Meticilin-rezistentní Staphylococcus aureus) je bakterie odpovědná za obtížně léčitelné infekce u lidí a zvířat. Označuje se také jako multirezistentní zlatý stafylokok nebo oxacilin-rezistentní zlatý stafylokok (oxacilin-rezistentní Staphylococcus aureus, ORSA). Jako MRSA jsou označeny kmeny Staphylococcus aureus, které vykazují minimální inhibiční koncentraci pro meticilin více jak 40kg/l.Radnice se přesunula do vysloužilé buňky. Projekt, díky kterému Praha 9 ušetřila miliony

8. 10. 2017 14:12 - Čechistan - Standa Skandál

Zdá se, že projekt Radnice v Buňce přináší své pozitivní výsledky. Radní jsou i potenciálně mobilní, když je připojí za návěs, můžou odject dělat radní třeba z Prahy až do Olomouce.


Když Praha 9 zahajovala v roce 2014 projekt obytných buněk pro radní, viselo ve vzduchu mnoho otázek a nedůvěry. Pravidla, která byla předem nastavena, však byla k radním nekompromisní. Udržovat náklady na minimu: služba veřejnosti je nad pohodlíčkem a luxusem. Radní si například sami luxují buňku a musí se starat o pozemek.

A hlavně - žádné návykové látky (kokain, pervitin, GHB apod.). Žádní Hradní radovánky se nekonají.

R.E.K.L.A.M.A

„Lidé na to reagují velice pozitivně. Sami vidí že Radní má snahu vrátit se zpět do života, tedy do reality.  Pohlíží na ně jinak, než když se váleli v kožených křeslech a maminky chodily s dětmi do škol, které jim pokládaly otázky typu proč se mají jak prasata v žitě.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Podobnými projekty se Prahou bude inspirovat také Plzeň nebo Liberec.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Bělobrádek ryl držkou v zemi

7. 10. 2017 13:24 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Bělobrádek ryl držkou v zemi, alspoň tak vysvetluje odřeniny nosu, brady i rtů kancelář KDU-ČSL.

"Ryl jsem držkou v naší české zemi!, říká předseda KDU-ČSL Pavel Bělíbrádek. "Sám je přesvědčen, ze rytí držkou v zemi má stále svou hodnotu a tradici a že je na něj v současné době prováděn frontální útok."

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Co tam ale pan předseda KDU-ČSL ryl a co vůbec vyryl zůstává záhadou. Filmový kritik J.X. Měnesed si myslí, že je to celý volovina a že Bělíbrádek má jen rád rimming a teď to krapánek přehnal. "Tak dlouho v tej řiti lízal až si odřel si nos, ústa i bradu. A k tomu asi chytil i herpex simplex.", směje se J.X.Měnesed in memoriam.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

 

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

V Praze vyvěrají lidé z kanálů

19. 9. 2017 11:46 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Lidé v praze bežne zacli chodit kanály. Je tam prý ve studeném podzimku tepleji a občas se najde i něco k snědku.

Tolik očekáváné řešení nepřehledné a nedostačující dopravní situace se nedočkáme a tak Pražané i dojíždející zvolili takticky zbrusu nové přístupové body. Je jím hlavně páteřní kanalizační stoka Bubeneč-Hrad, kde se já jezdit i loďkou. Lidé chodící kanály si začli mezi sebou říkat Kanálníci.

Do práce s čelovkou, přilbou a holinami

Děti si tento způsob dopravy oblíbily zvláště pro roztomilá zvířátka jako jsou potkani a krysy, kterých potkají cestou do školy celé rodiny.

A ranní rozcvička, ale vylezete hned před vchodem do školy

Hlavní vývěr stoky lidí se již propadl na Karlově námestí, kde radní vymýšleli výjezdy vlaku přímo z centra Zeměkoule spojující Peking s Prahou.

V nepřízni počasí se lze i ubytovat

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!
R.E.K.L.A.M.A