HRBATŮV KOSTELEC

Zdravotní pojištění - předplatné vaší smrti

12. 10. 2017 14:07 - Čechistan - Standa Skandál

OSTRAVA - Při vyšetření v ostravské Komsomolny nemocnici zemřela ve čtvrtek odpoledne pacientka. Podle dostupných informací spadl na ženu kus rentgenu a rozpučil jí na placku.

Tragická událost se stala v hlavní nemocniční budově při rentgenování zlomenin. „Bylo nám oznámeno úmrtí osmaosmadesátileté pacientky na oddělení rentgenu ostravské Komsomolny nemocnice. Případ si převzala služba kriminální policie a vyšetřování,“ uvedla policejní mluvčí Klára Myšpulínová.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Okolnosti neštěstí nechce policie s ohledem na počátek vyšetřování zatím sdělovat. Stanovisko společnosti Krajská zdravotní, pod kterou ostravská nemocnice spadá.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Zkraťe si cestu do hrobu - VZP nabízí nové tarify, NOW!

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Prasedenta Milouše Zemana in memoriam brzy naloží do formaldehydu

11. 10. 2017 06:45 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - V krematoriu Strašnice po nedávné kontrolní návštěvě začaly přípravné práce finálního balzamování Zemana.

Ošetřující patolog MUDr. Pafko s jeho týmem se shodli na tom, že líh a cigaretový dým už na balzamování nynějšího těla již nestačí. Na Zemanovi totiž objevili rezistetní typy bakterií MRSA a deinococus radiodurans, které odolávají i pravidelnému ozařování gamma paprsky. Tato technologie se jinak úspěšně používá k likvidaci dřevokazných hub a červotočů ve starožitném nábytku.

R.E.K.L.A.M.APafko a kol. rozhodli, že je nutné nyní nasadit dlouhodové louhování ve formaldehydu a trvalé ozařování (radioterapii) zombie dávkami až 100 000 gray, jinak podlehne zkáze a v dalším volebním období by to už nemusela přežít. Zvažují nasadit i neutronvou terapii v nově zřízeném neutronovém centru v Řeži u Prahy .

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

"U Klémy, tuto fázi naši předchůci podcenili, a vidíte - rozpadl se. Tohle si nemůžeme dovolit.", vysvětluje MUDr. Pafo strategii balzamovacích prací na Zemanovi.

Deinococcus radiodurans je extrémofilní kokovitá bakterie z kmene Deinococcus-Thermus. Bakterie je odolná vůči nízké teplotě, suchu, kyselému prostředí a vakuu, ale především je známá svou velkou odolností vůči radioaktivitě – přežije i dávku záření gama o intenzitě 15 000 grayů, což je desetitisíckrát více než smrtelná dávka pro člověka.

MRSA - Meticilin-rezistentní zlatý stafylokok (Meticilin-rezistentní Staphylococcus aureus) je bakterie odpovědná za obtížně léčitelné infekce u lidí a zvířat. Označuje se také jako multirezistentní zlatý stafylokok nebo oxacilin-rezistentní zlatý stafylokok (oxacilin-rezistentní Staphylococcus aureus, ORSA). Jako MRSA jsou označeny kmeny Staphylococcus aureus, které vykazují minimální inhibiční koncentraci pro meticilin více jak 40kg/l.

R.E.K.L.A.M.ARadnice se přesunula do vysloužilé buňky. Projekt, díky kterému Praha 9 ušetřila miliony

8. 10. 2017 14:12 - Čechistan - Standa Skandál

Zdá se, že projekt Radnice v Buňce přináší své pozitivní výsledky. Radní jsou i potenciálně mobilní, když je připojí za návěs, můžou odject dělat radní třeba z Prahy až do Olomouce.


Když Praha 9 zahajovala v roce 2014 projekt obytných buněk pro radní, viselo ve vzduchu mnoho otázek a nedůvěry. Pravidla, která byla předem nastavena, však byla k radním nekompromisní. Udržovat náklady na minimu: služba veřejnosti je nad pohodlíčkem a luxusem. Radní si například sami luxují buňku a musí se starat o pozemek.

A hlavně - žádné návykové látky (kokain, pervitin, GHB apod.). Žádní Hradní radovánky se nekonají.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

„Lidé na to reagují velice pozitivně. Sami vidí že Radní má snahu vrátit se zpět do života, tedy do reality.  Pohlíží na ně jinak, než když se váleli v kožených křeslech a maminky chodily s dětmi do škol, které jim pokládaly otázky typu proč se mají jak prasata v žitě.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Podobnými projekty se Prahou bude inspirovat také Plzeň nebo Liberec.