HRBATŮV KOSTELEC

Policie rozkryla gang pašeráků dovážející máslo z Londýna do Prahy

14. 10. 2017 07:16 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Široká síť pašeráků pašovala levné máslo přímo z londýnských maloobchodů do Prahy. Přitom připravila Agrofert a Madetu o zisk bezmála sedmdesát tisíc korun!

V jednom z nejdražších měst světa v Londýně se prodává 250g másla za 1,5 libry (43 kč). V českých levných supermarketech Albert, Lidl se přitom prodává za 60 až 69 Kč. Tento rozdíl přiměl řadu českých vychytralých pašeráků k ilegálnímu obchodu, který je v rozporu se zákony Agrofert - divize Česká Republika.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta BartošováPašerákům hrozí odnětí svobody ve výši až deseti let těžkého žaláře a nucených prací v Kosteleckých uzeninách.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Premiér pravomočně odsouzený za dotační podvody Andrej Babiš se nechal slyšet, že prý češi boudou žrát jen jeho babišovu nátierku (motorový olej z řepky, masokostní moučky a odpad z lapolů) a nic víc.

Ceny másla ale budou nadále stoupat.

Zdravotní pojištění - předplatné vaší smrti

12. 10. 2017 14:07 - Čechistan - Standa Skandál

OSTRAVA - Při vyšetření v ostravské Komsomolny nemocnici zemřela ve čtvrtek odpoledne pacientka. Podle dostupných informací spadl na ženu kus rentgenu a rozpučil jí na placku.

Tragická událost se stala v hlavní nemocniční budově při rentgenování zlomenin. „Bylo nám oznámeno úmrtí osmaosmadesátileté pacientky na oddělení rentgenu ostravské Komsomolny nemocnice. Případ si převzala služba kriminální policie a vyšetřování,“ uvedla policejní mluvčí Klára Myšpulínová.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Okolnosti neštěstí nechce policie s ohledem na počátek vyšetřování zatím sdělovat. Stanovisko společnosti Krajská zdravotní, pod kterou ostravská nemocnice spadá.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

Zkraťe si cestu do hrobu - VZP nabízí nové tarify, NOW!

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Prasedenta Milouše Zemana in memoriam brzy naloží do formaldehydu

11. 10. 2017 06:45 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - V krematoriu Strašnice po nedávné kontrolní návštěvě začaly přípravné práce finálního balzamování Zemana.

Ošetřující patolog MUDr. Pafko s jeho týmem se shodli na tom, že líh a cigaretový dým už na balzamování nynějšího těla již nestačí. Na Zemanovi totiž objevili rezistetní typy bakterií MRSA a deinococus radiodurans, které odolávají i pravidelnému ozařování gamma paprsky. Tato technologie se jinak úspěšně používá k likvidaci dřevokazných hub a červotočů ve starožitném nábytku.

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.Pafko a kol. rozhodli, že je nutné nyní nasadit dlouhodové louhování ve formaldehydu a trvalé ozařování (radioterapii) zombie dávkami až 100 000 gray, jinak podlehne zkáze a v dalším volebním období by to už nemusela přežít. Zvažují nasadit i neutronvou terapii v nově zřízeném neutronovém centru v Řeži u Prahy .

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

"U Klémy, tuto fázi naši předchůci podcenili, a vidíte - rozpadl se. Tohle si nemůžeme dovolit.", vysvětluje MUDr. Pafo strategii balzamovacích prací na Zemanovi.

Deinococcus radiodurans je extrémofilní kokovitá bakterie z kmene Deinococcus-Thermus. Bakterie je odolná vůči nízké teplotě, suchu, kyselému prostředí a vakuu, ale především je známá svou velkou odolností vůči radioaktivitě – přežije i dávku záření gama o intenzitě 15 000 grayů, což je desetitisíckrát více než smrtelná dávka pro člověka.

MRSA - Meticilin-rezistentní zlatý stafylokok (Meticilin-rezistentní Staphylococcus aureus) je bakterie odpovědná za obtížně léčitelné infekce u lidí a zvířat. Označuje se také jako multirezistentní zlatý stafylokok nebo oxacilin-rezistentní zlatý stafylokok (oxacilin-rezistentní Staphylococcus aureus, ORSA). Jako MRSA jsou označeny kmeny Staphylococcus aureus, které vykazují minimální inhibiční koncentraci pro meticilin více jak 40kg/l.R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.