HRBATŮV KOSTELEC

Telička: máme důkazy, že Agrofert manipuluje předvolební průzkumy

15. 10. 2017 07:37 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Odstupující Pavel Teličika z ANO i #NE se nechal slyšet, že má důkazy o uplácení předvolebních půzkumů skupinou Agrofet O.P.S. Prý jsou to úplné nesmysly a ANO má veskutečnosti jen 4,3 %.

Zjišťujeme podrobnosti z alternativní budou-ctnosti. Situaci pro vás budeme nadále sledovat.

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Policie rozkryla gang pašeráků dovážející máslo z Londýna do Prahy

14. 10. 2017 07:16 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Široká síť pašeráků pašovala levné máslo přímo z londýnských maloobchodů do Prahy. Přitom připravila Agrofert a Madetu o zisk bezmála sedmdesát tisíc korun!

V jednom z nejdražších měst světa v Londýně se prodává 250g másla za 1,5 libry (43 kč). V českých levných supermarketech Albert, Lidl se přitom prodává za 60 až 69 Kč. Tento rozdíl přiměl řadu českých vychytralých pašeráků k ilegálnímu obchodu, který je v rozporu se zákony Agrofert - divize Česká Republika.

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!Pašerákům hrozí odnětí svobody ve výši až deseti let těžkého žaláře a nucených prací v Kosteleckých uzeninách.

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Premiér pravomočně odsouzený za dotační podvody Andrej Babiš se nechal slyšet, že prý češi boudou žrát jen jeho babišovu nátierku (motorový olej z řepky, masokostní moučky a odpad z lapolů) a nic víc.

Ceny másla ale budou nadále stoupat.

Zdravotní pojištění - předplatné vaší smrti

12. 10. 2017 14:07 - Čechistan - Standa Skandál

OSTRAVA - Při vyšetření v ostravské Komsomolny nemocnici zemřela ve čtvrtek odpoledne pacientka. Podle dostupných informací spadl na ženu kus rentgenu a rozpučil jí na placku.

Tragická událost se stala v hlavní nemocniční budově při rentgenování zlomenin. „Bylo nám oznámeno úmrtí osmaosmadesátileté pacientky na oddělení rentgenu ostravské Komsomolny nemocnice. Případ si převzala služba kriminální policie a vyšetřování,“ uvedla policejní mluvčí Klára Myšpulínová.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Okolnosti neštěstí nechce policie s ohledem na počátek vyšetřování zatím sdělovat. Stanovisko společnosti Krajská zdravotní, pod kterou ostravská nemocnice spadá.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

Zkraťe si cestu do hrobu - VZP nabízí nové tarify, NOW!

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.