HRBATŮV KOSTELEC

V Praze začnou jezdit koněbusy

16. 10. 2017 12:12 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Koněbusy nahradí do konce roku 2018 dopravu z Kobylis na Kobylisy.

"Podpora environmentálně šetrné dopravy je pro město velmi důležitá. Věřím, že se tento projekt osvědčí a postupně budou přibývat další," uvedla pražská primátorka Adriana Krnáčová.

"Tato nová trať je takový symbolický krok. Máme k tomu zapůjčené vozidlo s koňmi, tzv. parciální koněbus nebo, chcete-li, dynamický koněbus a s ním děláme okružní jízdy kolem dokola stožáru. V dalších dnech budou probíhat zácviky řidičů, a pak vyjedeme spíše pokusně symbolicky i pro cestující na pravidelné okružní lince Kobylisy-Kobylisy," vysvětlil technický ředitel DPP Jan Šurovský.

Na dotaz, zda se při jízdě cestujícím netočí hlava odpověděl, že systém je zatím ve stadiu testovacího provozu. Pokud se osvědčí, přibudou dále linky Výstaviště-Výstaviště a Bohnice-Bohnice. Linky by měly ulehčit dopravě zejména při konání Matějské pouti.R.E.K.L.A.M.A

Policie rozkryla gang pašeráků dovážející máslo z Londýna do Prahy

14. 10. 2017 07:16 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Široká síť pašeráků pašovala levné máslo přímo z londýnských maloobchodů do Prahy. Přitom připravila Agrofert a Madetu o zisk bezmála sedmdesát tisíc korun!

V jednom z nejdražších měst světa v Londýně se prodává 250g másla za 1,5 libry (43 kč). V českých levných supermarketech Albert, Lidl se přitom prodává za 60 až 69 Kč. Tento rozdíl přiměl řadu českých vychytralých pašeráků k ilegálnímu obchodu, který je v rozporu se zákony Agrofert - divize Česká Republika.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.czPašerákům hrozí odnětí svobody ve výši až deseti let těžkého žaláře a nucených prací v Kosteleckých uzeninách.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Premiér pravomočně odsouzený za dotační podvody Andrej Babiš se nechal slyšet, že prý češi boudou žrát jen jeho babišovu nátierku (motorový olej z řepky, masokostní moučky a odpad z lapolů) a nic víc.

Ceny másla ale budou nadále stoupat.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!