HRBATŮV KOSTELEC

Lékaři se přou, zda Zeman hnije

9. 11. 2017 13:15 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Sami lékaři z týmu okolo prezidenta Miloše Zemana 2D (3600 let) nemají jasno o jeho zdravotním stavu. „Jedná se o to, od jakého momentu lze hnilobu považovat za hnilobu a kdy je ještě v rámci normy,“ říká lékař Miloslav Kalašnikov.

Právě hniloba v rámci normy zavdala snahám předefinovat také cukrovku, neuropatii, rakovinu a stařeckou demenci na normované ekvivalenty. Ty by neměly být považovány za kritické.

„Od časů prezidenta Havla se norma výrazně posunula,“ pokračuje Kalašnikov. "Dovedu si představit, že kdyby z prezidenta Zemana zůstala jenom zelená kaše, tak i v takovém případě by bylo možno normu ještě dále posouvat."

V pátek zasedne lékařské koncilium, které by mělo v předstihu definovat, zda je normou zelená kaše bez hrudek či zelená kaše s hrudkami.

R.E.K.L.A.M.A

Milouš Zeman byl definitivně zakonzervován

6. 11. 2017 13:20 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Do Mauzolea Klementa Gottwalda přibyl další konzervovativní politik. Miloš Zeman bude tlít ve formaldehydu několik měsíců, aby byl fit na další prasedenstské období.

Konzervační práce na Zemanovi již skončily a Zeman byl převezen do Mauzolea.

Patolog MUDr. Pafko uvádí, že konzervační práce byly tak důkladné, že se Zemana v sobotu dokonce pustila i cukrovka! "Dostala dávku 500 000 Gray UVC, EUV, gamma 0,1-10MeV i neutronů, to uteče každá nemoc!", usmívá se Pafko.

R.E.K.L.A.M.A

Zeman je nyní uložen ve formaldehydu a čeká se na nasycení, aby byl připraven na zmrtvíchvstání na další 4 roky neživota opírajíc se o pultík.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.


 

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Celou Českou Republiku zaplavil řepkový olej

21. 10. 2017 15:36 - Čechistan - Standa Skandál

Rozsáhlá havárie ve firmě PREOL způsobila rozsáhlou kontaminaci celého území ČR řepkovým olejem.

Mluvčí Agrofertu Jiřina Hubatá havárii potvrdila v PREOLu, nicméně nesdělila podrobnosti.

Doporučení pro Čechy, Moravu a Slezko je: Vemte si na ty sračky holínky a gumový plášť. Oleje se nedotýkejte bez rukavic, je toxický.

Aktualizace: Jsou hlášeny první případy akutní řepkózy. Dva lidé na ní již zemřeli.

Akutní řepkóza se projevuje zpočátku slabostí a malátností, poté přijdou vysoké teploty a zimnice při které pacienti vidí zjevení Andreje Babiše na chemičce. Protijedem jsou takzavné pirátské kapky (odvar THC, CBD z marihuany s kapkou psylocibinu a meskalu). Úmrtnost není vysoká (2%) v krátkém horizontu, ale dlohodobě jde o jistou smrt.

Sbohem a šáteček.

Mapka zasažených krajů havárií v PREOLu

Disclosure: Výsledek voleb je z hlediska psychiatrie vítězství komplexu par-excellence. Babiš je úspěšný bohatý muž co se umí prosadit. Jelikož mnoho čechů jsou poserové co touží po stejném co má Babiš, ale nedokáží se prosadit, vzniká komplex, který vrhnou na svého vůdce. Je to stejné jako Hitler... Jen zakomplexovaní češi nepochopili, že svému Pánu budou dělat jen poníženou supliku za mrzskou mzdu služebnictva Krále Babišstanu. Málo lidí chápe, že s Babišem je nutné vést Válku Muž proti Muži a urvat si svoje místo pod Sluncem! Duchovní Mars/Hefaistos v nás samých nás volá do služeb!

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Všichni trestanci už odvolili, včetně bývalého ministra financí

21. 10. 2017 11:02 - Čechistan - Standa Skandál

Volební urny ve věznicích i ve věznicích s ostrahou už byly uzavřeny. Trestanci, delikventi a kriminální psychopati už odvolili svoje psychopaty ve vládě i na Hradě.

Jen velmi krátce trvaly letošní sněmovní volby v opavské věznici, kde si svůj trest odpykává více než tři sta odsouzených mužů a žen. Členové komise nejprve po druhé hodině odpolední dorazili na ženské oddělení v Olomoucké ulici a do speciálně upravené místnosti pak začaly přicházet jedna odsouzená za druhou.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Jako první vhodila svůj lístek do urny sedmadvacetiletá Klára Smrtná Černá, která si odpykává dvouměsíční trest za brutální několikanásobnou vraždu.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Karel Loudil volil hrdě ANO a Babiše, prý mají něco společného. Nechtěl se vyjadřovat na kameru, ale jde prý o eurodotace.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Nedávno propuštěný nájemný vrah Kálínek, se nechal slyšet, že volil Miloše.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.