HRBATŮV KOSTELEC

Outsourcujeme pomoč a pereme DPH, tvrdí nadace Člověk v prdeli

10. 11. 2017 13:33 - Čechistan - Standa Skandál

Humanitariární Nadace Člověk v Prdeli, začla nakupovat pomoč v zahraničí. Nakupujeme hlavně na Tchaiwanu a Číně pomocí derivátů, říká obchodník Jan Ředkvička.

Nově obchodované deriváty pomoči na Pražské burze umožnily převeleznámé organisaci Člověk v Prdeli outsourcovat veškerou tu humanitární pomoc. "Ke každému derivátu je přibalen i vzkaz v různých jazycích, kterým pomáháme. Ty vám potom vylepujeme na billboardy, abyste měli dobrý pocit.", vysvětluje nákupy derivátů Mrkvička.

R.E.K.L.A.M.A

„Podporujeme jejich vzdělání nebo odstraňujeme překážky, které jim brání vlastními silami se vymanit z chudoby,“ dodal Mrkvička. Za 25 let svého působení organizace pomohla víc než 50 miliónům lidí. Podporují ji v tom desetitisíce českých dárců. S deriváty pomůžeme ještě více lidem a snížíme svoje náklady. Vlastně už máme pronajatou jednu malou kancelář pro najatého obchodníka a k tomu velkou jachtu.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

"Díky konkrétním příběhům ukazujeme, jak naše pomoc funguje. Pomáháme lidem v chudých zemích vlastně k tomu, aby si dokázali pomoci sami. Svým vybraným klientům dokážeme vyprat pomocí potřebným i DPH a to s 86% výtěžností. Chudý černoch dostane z praného DPH 3-4%, my asi 10%." řekl Karel Mrkvička, ředitel rozvojové a humanitární sekce Člověka v Prdeli.

"A vůbec jsme všichni vegetariálni, jako náš vzor Adolf s knírkem!", tvrdí business analyst Jaroslav Cibulka.

R.E.K.L.A.M.A

Lékaři se přou, zda Zeman hnije

9. 11. 2017 13:15 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Sami lékaři z týmu okolo prezidenta Miloše Zemana 2D (3600 let) nemají jasno o jeho zdravotním stavu. „Jedná se o to, od jakého momentu lze hnilobu považovat za hnilobu a kdy je ještě v rámci normy,“ říká lékař Miloslav Kalašnikov.

Právě hniloba v rámci normy zavdala snahám předefinovat také cukrovku, neuropatii, rakovinu a stařeckou demenci na normované ekvivalenty. Ty by neměly být považovány za kritické.

„Od časů prezidenta Havla se norma výrazně posunula,“ pokračuje Kalašnikov. "Dovedu si představit, že kdyby z prezidenta Zemana zůstala jenom zelená kaše, tak i v takovém případě by bylo možno normu ještě dále posouvat."

V pátek zasedne lékařské koncilium, které by mělo v předstihu definovat, zda je normou zelená kaše bez hrudek či zelená kaše s hrudkami.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Milouš Zeman byl definitivně zakonzervován

6. 11. 2017 13:20 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Do Mauzolea Klementa Gottwalda přibyl další konzervovativní politik. Miloš Zeman bude tlít ve formaldehydu několik měsíců, aby byl fit na další prasedenstské období.

Konzervační práce na Zemanovi již skončily a Zeman byl převezen do Mauzolea.

Patolog MUDr. Pafko uvádí, že konzervační práce byly tak důkladné, že se Zemana v sobotu dokonce pustila i cukrovka! "Dostala dávku 500 000 Gray UVC, EUV, gamma 0,1-10MeV i neutronů, to uteče každá nemoc!", usmívá se Pafko.

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

Zeman je nyní uložen ve formaldehydu a čeká se na nasycení, aby byl připraven na zmrtvíchvstání na další 4 roky neživota opírajíc se o pultík.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch


 

R.E.K.L.A.M.A

Celou Českou Republiku zaplavil řepkový olej

21. 10. 2017 15:36 - Čechistan - Standa Skandál

Rozsáhlá havárie ve firmě PREOL způsobila rozsáhlou kontaminaci celého území ČR řepkovým olejem.

Mluvčí Agrofertu Jiřina Hubatá havárii potvrdila v PREOLu, nicméně nesdělila podrobnosti.

Doporučení pro Čechy, Moravu a Slezko je: Vemte si na ty sračky holínky a gumový plášť. Oleje se nedotýkejte bez rukavic, je toxický.

Aktualizace: Jsou hlášeny první případy akutní řepkózy. Dva lidé na ní již zemřeli.

Akutní řepkóza se projevuje zpočátku slabostí a malátností, poté přijdou vysoké teploty a zimnice při které pacienti vidí zjevení Andreje Babiše na chemičce. Protijedem jsou takzavné pirátské kapky (odvar THC, CBD z marihuany s kapkou psylocibinu a meskalu). Úmrtnost není vysoká (2%) v krátkém horizontu, ale dlohodobě jde o jistou smrt.

Sbohem a šáteček.

Mapka zasažených krajů havárií v PREOLu

Disclosure: Výsledek voleb je z hlediska psychiatrie vítězství komplexu par-excellence. Babiš je úspěšný bohatý muž co se umí prosadit. Jelikož mnoho čechů jsou poserové co touží po stejném co má Babiš, ale nedokáží se prosadit, vzniká komplex, který vrhnou na svého vůdce. Je to stejné jako Hitler... Jen zakomplexovaní češi nepochopili, že svému Pánu budou dělat jen poníženou supliku za mrzskou mzdu služebnictva Krále Babišstanu. Málo lidí chápe, že s Babišem je nutné vést Válku Muž proti Muži a urvat si svoje místo pod Sluncem! Duchovní Mars/Hefaistos v nás samých nás volá do služeb!

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.