HRBATŮV KOSTELEC

Petr Pávek se stal předsedou anální komise Strany Zelených

18. 11. 2017 17:53 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Petr Pávek po svém úspěšném tažení v mladých zelených (kteří to rádi nahnědo s plnou) povýšil a stal se členem anální komise pod vedením Stropnického.

Mladí zelení je nezávislé občanské sdružení podobně jako mletý mladý ječmen, které bylo založeno v roce 2221. Zaměřujeme se na ochranu životního prostředí, ochranu fekálií, udržitelný rozhnoj, lidské výkaly, kokotizaci a socialismus.

Petr Pávek

antifašista, multikulti levičák a homosexuální úchylák, několikrát jsme ho slyšeli jak to dělá s plnou (ověřeno)

Fakulta sociálních hněd UK (ovšem nedostudovaná). Účastník mnoha antirasistických, homosexuálních a antifašistických demonstrací. (*20.05.1989) Vyskytuje se nejen v Praze a Q café.

Perspektivní kakandidát na předsedu SZ (dá defakto všem).

Spolek Charlie (aktuálně post mortem)

Spolek se převážně zabýval tlacháním o kokotech, prdelích a hovnech u pivečka, khávičky v buzibáru Qcafé do dlouhých nočních hodin. Spolek se neznámo kdy rozpadl, protože se ty dámičky rozhádali a každej z těch levičáků má ruce dozadu (možná rovou v prdeli).

No, tohle je ale počteníčko a pomníček... http://www.white-media.info/amk_watch_hnusaci.html

Data byla získána z inkontinentního archivu PISS (Public InfoSubSystem - tedy pavlač), odělení PPMK - představujeme perspektivní mladé kádry.

R.E.K.L.A.M.A

Outsourcujeme pomoč a pereme DPH, tvrdí nadace Člověk v prdeli

10. 11. 2017 13:33 - Čechistan - Standa Skandál

Humanitariární Nadace Člověk v Prdeli, začla nakupovat pomoč v zahraničí. Nakupujeme hlavně na Tchaiwanu a Číně pomocí derivátů, říká obchodník Jan Ředkvička.

Nově obchodované deriváty pomoči na Pražské burze umožnily převeleznámé organisaci Člověk v Prdeli outsourcovat veškerou tu humanitární pomoc. "Ke každému derivátu je přibalen i vzkaz v různých jazycích, kterým pomáháme. Ty vám potom vylepujeme na billboardy, abyste měli dobrý pocit.", vysvětluje nákupy derivátů Mrkvička.

R.E.K.L.A.M.A

„Podporujeme jejich vzdělání nebo odstraňujeme překážky, které jim brání vlastními silami se vymanit z chudoby,“ dodal Mrkvička. Za 25 let svého působení organizace pomohla víc než 50 miliónům lidí. Podporují ji v tom desetitisíce českých dárců. S deriváty pomůžeme ještě více lidem a snížíme svoje náklady. Vlastně už máme pronajatou jednu malou kancelář pro najatého obchodníka a k tomu velkou jachtu.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

"Díky konkrétním příběhům ukazujeme, jak naše pomoc funguje. Pomáháme lidem v chudých zemích vlastně k tomu, aby si dokázali pomoci sami. Svým vybraným klientům dokážeme vyprat pomocí potřebným i DPH a to s 86% výtěžností. Chudý černoch dostane z praného DPH 3-4%, my asi 10%." řekl Karel Mrkvička, ředitel rozvojové a humanitární sekce Člověka v Prdeli.

"A vůbec jsme všichni vegetariálni, jako náš vzor Adolf s knírkem!", tvrdí business analyst Jaroslav Cibulka.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Lékaři se přou, zda Zeman hnije

9. 11. 2017 13:15 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Sami lékaři z týmu okolo prezidenta Miloše Zemana 2D (3600 let) nemají jasno o jeho zdravotním stavu. „Jedná se o to, od jakého momentu lze hnilobu považovat za hnilobu a kdy je ještě v rámci normy,“ říká lékař Miloslav Kalašnikov.

Právě hniloba v rámci normy zavdala snahám předefinovat také cukrovku, neuropatii, rakovinu a stařeckou demenci na normované ekvivalenty. Ty by neměly být považovány za kritické.

„Od časů prezidenta Havla se norma výrazně posunula,“ pokračuje Kalašnikov. "Dovedu si představit, že kdyby z prezidenta Zemana zůstala jenom zelená kaše, tak i v takovém případě by bylo možno normu ještě dále posouvat."

V pátek zasedne lékařské koncilium, které by mělo v předstihu definovat, zda je normou zelená kaše bez hrudek či zelená kaše s hrudkami.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Milouš Zeman byl definitivně zakonzervován

6. 11. 2017 13:20 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Do Mauzolea Klementa Gottwalda přibyl další konzervovativní politik. Miloš Zeman bude tlít ve formaldehydu několik měsíců, aby byl fit na další prasedenstské období.

Konzervační práce na Zemanovi již skončily a Zeman byl převezen do Mauzolea.

Patolog MUDr. Pafko uvádí, že konzervační práce byly tak důkladné, že se Zemana v sobotu dokonce pustila i cukrovka! "Dostala dávku 500 000 Gray UVC, EUV, gamma 0,1-10MeV i neutronů, to uteče každá nemoc!", usmívá se Pafko.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

Zeman je nyní uložen ve formaldehydu a čeká se na nasycení, aby byl připraven na zmrtvíchvstání na další 4 roky neživota opírajíc se o pultík.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!


 

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!