HRBATŮV KOSTELEC

Pražský Hrad je zamořený pervitinem

19. 11. 2017 12:06 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Po odejití hradního protokoláře Forejta byla nalezena ve sklepení Pražského Hradu rozsáhlá varna pervitinu. Pervitin je už všude. Najdeme ho na sedačkách, tapetách, a mnohé WC je prý přímo pudrované.

Fakt, že Pražský Hrad je zamořený pervitinem a jedovatými látkami z varny se doposavad dařilo tutlat. Únik informací z BIS ale jasně odhalil, že protokolář Forejt spolu s hradní stráží provozovali rozsáhlou varnu pervitinu ve sklepení Pražského Hradu.Čeští výrobci pervitinu jsou podle policie a odborníků na syntézu na toxikomanii na špičce ve světě. Varny „perníku“ ale také znečišťují životní prostředí i místo, kde se peří vyrábí.

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.Kromě metamfetaminu se totiž při výrobě vytvářejí i jedovaté látky, které se mohou třeba v případě panelového domu šířit stoupačkami, zůstat na dlouhou dobu v omítce nebo tapetách či mohou zamořit spodní vody.

Odborná práce

Vyčištění kontaminovaného prostoru v Hradu je totiž práce pro vysoce kvalifikované odborníky, kteří musejí pracovat například v izolačních oblecích a s dýchací technikou. Shodují se na tom odborníci na detoxikaci různých prostor varen. Podle odhadů bude stát čištění a dekontaminace Hradu několik milionů korun.

Jedná se o jód, fosfor, amoniak a oxidy rtuti či olova - chemikálie pro lidské zdraví nebezpečné. Látky spojené s výrobou „pika“ mohou způsobovat například kožní problémy, různé ekzémy, poruchy jater, komplikace s dýcháním a nespavost. Tyto jedovaté látky jak se zjistilo používal Miloš Zeman na vlastní konzervaci. Peří ho prý nikdy nebralo a je věrný čtyřkombinaci alkoholu, nikotinu, rtuti a dehtu.

Aktualizace:

Jindřich Foreit se nechal slyšet, že se mu povedlo transportovat základní technologii varny na peří do sklepení Institutu Václava Klause, kde bude na vaření větší klid.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Jindřich Forejt (* 22. října 1976 Karlovy Varny) je bývalý český státní úředník, v letech 2003-2017 byl ředitelem odboru protokolu kanceláře prezidenta republiky, a to v období výkonu funkce prezidentů in-memoriam Václava 2D Klause a Miloše 3D Zemana.

Petr Pávek se stal předsedou anální komise Strany Zelených

18. 11. 2017 17:53 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Petr Pávek po svém úspěšném tažení v mladých zelených (kteří to rádi nahnědo s plnou) povýšil a stal se členem anální komise pod vedením Stropnického.

Mladí zelení je nezávislé občanské sdružení podobně jako mletý mladý ječmen, které bylo založeno v roce 2221. Zaměřujeme se na ochranu životního prostředí, ochranu fekálií, udržitelný rozhnoj, lidské výkaly, kokotizaci a socialismus.

Petr Pávek

antifašista, multikulti levičák a homosexuální úchylák, několikrát jsme ho slyšeli jak to dělá s plnou (ověřeno)

Fakulta sociálních hněd UK (ovšem nedostudovaná). Účastník mnoha antirasistických, homosexuálních a antifašistických demonstrací. (*20.05.1989) Vyskytuje se nejen v Praze a Q café.

Perspektivní kakandidát na předsedu SZ (dá defakto všem).

Spolek Charlie (aktuálně post mortem)

Spolek se převážně zabýval tlacháním o kokotech, prdelích a hovnech u pivečka, khávičky v buzibáru Qcafé do dlouhých nočních hodin. Spolek se neznámo kdy rozpadl, protože se ty dámičky rozhádali a každej z těch levičáků má ruce dozadu (možná rovou v prdeli).

No, tohle je ale počteníčko a pomníček... http://www.white-media.info/amk_watch_hnusaci.html

Data byla získána z inkontinentního archivu PISS (Public InfoSubSystem - tedy pavlač), odělení PPMK - představujeme perspektivní mladé kádry.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Outsourcujeme pomoč a pereme DPH, tvrdí nadace Člověk v prdeli

10. 11. 2017 13:33 - Čechistan - Standa Skandál

Humanitariární Nadace Člověk v Prdeli, začla nakupovat pomoč v zahraničí. Nakupujeme hlavně na Tchaiwanu a Číně pomocí derivátů, říká obchodník Jan Ředkvička.

Nově obchodované deriváty pomoči na Pražské burze umožnily převeleznámé organisaci Člověk v Prdeli outsourcovat veškerou tu humanitární pomoc. "Ke každému derivátu je přibalen i vzkaz v různých jazycích, kterým pomáháme. Ty vám potom vylepujeme na billboardy, abyste měli dobrý pocit.", vysvětluje nákupy derivátů Mrkvička.

„Podporujeme jejich vzdělání nebo odstraňujeme překážky, které jim brání vlastními silami se vymanit z chudoby,“ dodal Mrkvička. Za 25 let svého působení organizace pomohla víc než 50 miliónům lidí. Podporují ji v tom desetitisíce českých dárců. S deriváty pomůžeme ještě více lidem a snížíme svoje náklady. Vlastně už máme pronajatou jednu malou kancelář pro najatého obchodníka a k tomu velkou jachtu.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

"Díky konkrétním příběhům ukazujeme, jak naše pomoc funguje. Pomáháme lidem v chudých zemích vlastně k tomu, aby si dokázali pomoci sami. Svým vybraným klientům dokážeme vyprat pomocí potřebným i DPH a to s 86% výtěžností. Chudý černoch dostane z praného DPH 3-4%, my asi 10%." řekl Karel Mrkvička, ředitel rozvojové a humanitární sekce Člověka v Prdeli.

"A vůbec jsme všichni vegetariálni, jako náš vzor Adolf s knírkem!", tvrdí business analyst Jaroslav Cibulka.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Lékaři se přou, zda Zeman hnije

9. 11. 2017 13:15 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Sami lékaři z týmu okolo prezidenta Miloše Zemana 2D (3600 let) nemají jasno o jeho zdravotním stavu. „Jedná se o to, od jakého momentu lze hnilobu považovat za hnilobu a kdy je ještě v rámci normy,“ říká lékař Miloslav Kalašnikov.

Právě hniloba v rámci normy zavdala snahám předefinovat také cukrovku, neuropatii, rakovinu a stařeckou demenci na normované ekvivalenty. Ty by neměly být považovány za kritické.

„Od časů prezidenta Havla se norma výrazně posunula,“ pokračuje Kalašnikov. "Dovedu si představit, že kdyby z prezidenta Zemana zůstala jenom zelená kaše, tak i v takovém případě by bylo možno normu ještě dále posouvat."

V pátek zasedne lékařské koncilium, které by mělo v předstihu definovat, zda je normou zelená kaše bez hrudek či zelená kaše s hrudkami.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!